Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski üye mesajları/imzaları

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

bilin bakalim aşağıdaki mesajlar ve imzalar zamanında kimlere aitmiş fdsf. baya epic seyler çıkabiliyor. siz de eskilerden beri pati üyesi olan userlarin eski mesajlarina falan bakın, gülelim eğlenelim.

not: aramaya inanmak yok. zaten şu an çalışmıyor gibi.

user no. 1:

1) Evet Karneler nasıl bi rapor verin bakalım...

ben lise 2 deyim üsküdar amerikanda
3.2 ortalamam var kırık yok ingilizce, edebi metinler, geometri 2 dierleri 3-4-5 falna

sizin nasıl bakam?

2) ya beyler
Üsküdar Amerikan Academy de okuosunuz
ben de orda okuom

da adlarını veriim
bakam
lise 1 misiniz hazırlık mısınız?

o donem imzasi: Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.
Fear.. Fear is my Ally!

user no. 2:

1) ben her forumlara girişimde herkeze tıklıyorum umarım sizde bana tıklıyorsunuzdur =)

2) ben multi oynarım oynamak isteyenner icq dan yada pm ile uulassın bana 154499267

o donem imzasi: siz takılın 24 saat exiqler!

Fizikçiler büyücülere inanmıyor... ben de bu durumda fizikçilere inanmayarak öcümü almış oluyorum - Zifnab

user no. 3 (ahaha çok bariz):

1) bende severdım eskıden ama denıldıgı gıbı hafıf pıyasa oldu pıyasa oldugu ıcın fıyatıda cok yukseldı eskı tadı kalmadı. Sımdı Converse gordugumde cok farklı seyler hıssedıyorum.

2) Kesınlıkle Cuce. Her bakımdan, gerek rp gerek action cok zevklı bı ırk.

Guclu ırk olmaz denmıs ama Dwarflar 3,5 ın geıtrdıkleıryle D&D de Drowları bıle ezı gecıyor guc bakımından. ama herzamankı gıbı hersey Dmmın ınsafındadır

o donem imzasi: Cuce iste bildigin cuce

user no. 4:

1) Pek güzel anılarım yok da dişçilerle ilgili. Bi kereseinde küçükken adam iğne vururken iğneyi çıkaramayı ağzımın içinde kırmıştı..[

o donem imzasi: I'll be your biggest |FeaR|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2) ya beyler
Üsküdar Amerikan Academy de okuosunuz
ben de orda okuom
da adlarını veriim
bakam
lise 1 misiniz hazırlık mısınız?

o donem imzasi: Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.
Fear.. Fear is my Ally!

mortis online su, ama yanlis mesaj quatelanmis dogrusu sole olcak

"bugun havucla kanka oldum" said:

Bugün Okulumdan çıktım arkadaşımla dolmuşa bindik kadıköye gidecez dolmuşun dolmasını beklerken ana bi baktık Bizim havuç la annesi bindi. Ama çocuk çok küçük ne biliim bana küçük geldi, çocuğa şarkı sölettim dedim biraz damardan söle falna dedim söledi. Sonra bence al eline gitarı biraz metal falna takıl dedim. Annesi güldü falan smiling smiley Bu arada dolmuşcu hemen aman paranın lafı mı olur falna dedi ahaha

[hr]

Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.
Fear.. Fear is my Ally!

zaman makiansi icad edidliginde gecmise gidip su olayi silicem ve turkiye cok daha guzel bir yer olucak
Sosyal ağlarda paylaş

ben abercrombie den 127$ lık sipariş vermiştim şiping dahil. sorunsuz geldi 4 günde.

aaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyy yerim onu ben ) dur daha ilerde kolların façalı görünümü alcak dişleri kaşıncak Böeeeeeee

SuperGirl vardı o noldu Böeeeeeeeü Edit: Levie yazmış ben okumadan atmıştım

çok güzel bişi valla 3 kere izledim sağolasınBöeeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

olmaz..olmamali..daha askerligimi yapmamis biri olarak diyorum,AB'nin sadece Türkiye'yi zayiflatmak icin yapmaya calistigi bir oyundur bu.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

8 sene evvel çok milliyetçiymişim lan. nası yapar da yırtarım diye kara kara düşünüyom şimdi. bi de uzun dönem verdiler mi. mis. mis.
Sosyal ağlarda paylaş

a new challenger appears,

avril lavigne al comlicatedın sonunda çok köpek vari bakıyordu(acındırıcı)"...

sıskayım ama vücudumda yağ yok hepsi driek kas mutluyum oplduğumgibi görünmüyorum göründüğüm gibi oluyorum"

şeytanı yok etmerk imkansızdır zaten yok edilmemesi lazım o zaman denge diye birşey kalmaz birçeşit kısır döngü yani iyi olmazsa kötü diye bir değer yargısı da olmaz"...

imzası: In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends" Martin Luther King Jr. ICQ:84232487
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
here comes a new challenger.

bakalım kim olduğunu bulabilecek misiniz.

------------------------

1) pardon ya mesajı biraz geç okudum benim icq :298729968 bugun mesaaj atarsan konuşabiliriz ve unutma her zaman nwn oynayabilirim (oh you dirty boy)

2) multiplayeri crackli oynuyorsan ve banda anlatırsan bende oynarım

3) bana 298729968 no lu icq dan ulaşın

4) Birşey sormak istiyorum.Sendeki NWN orjinal mi? Yoksa Crackli mi?Eğer crackli ise 1.29 yamasıyla çalışan crackli yamayı nereden buldun .Eğer bende bulursam her zaman NWN oynamaya hazırım (mmmmmmh)

5) pardon ya mesajı biraz geç okudum benim icq :298729968 bugun mesaaj atarsan konuşabiliriz ve unutma her zaman nwn oynayabilirim (MMMMMMMMMMMMMMMHH)

6) Neverwinter nights multiplayer oynamak için bana ulaşın.İcq 298729968. (IIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMHHH)

7) NWN crack lı çalışan 7/24 sürekli açık bildiğiniz server lar varsa buraya yazınız. (HAĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ)
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

here comes a new challenger.

bakalım kim olduğunu bulabilecek misiniz.

------------------------

1) pardon ya mesajı biraz geç okudum benim icq :298729968 bugun mesaaj atarsan konuşabiliriz ve unutma her zaman nwn oynayabilirim (oh you dirty boy)

2) multiplayeri crackli oynuyorsan ve banda anlatırsan bende oynarım

3) bana 298729968 no lu icq dan ulaşın

4) Birşey sormak istiyorum.Sendeki NWN orjinal mi? Yoksa Crackli mi?Eğer crackli ise 1.29 yamasıyla çalışan crackli yamayı nereden buldun .Eğer bende bulursam her zaman NWN oynamaya hazırım (mmmmmmh)

5) pardon ya mesajı biraz geç okudum benim icq :298729968 bugun mesaaj atarsan konuşabiliriz ve unutma her zaman nwn oynayabilirim (MMMMMMMMMMMMMMMHH)

6) Neverwinter nights multiplayer oynamak için bana ulaşın.İcq 298729968. (IIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMHHH)

7) NWN crack lı çalışan 7/24 sürekli açık bildiğiniz server lar varsa buraya yazınız. (HAĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ)

sayfa sonu olmasın, alıntılıyım
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ilk mesajlar değil ki bunlar
çoğu üye siz portakalada vitaminken uotr ye binlkerce mesaj attığından
hatta sonra pepelekte felanda epey mesaj abandığından
bunnar 3 uncu nesil mesjalar

abi o üyenin ilk mesajları ? niye pepelek'e kadar uzandın ki şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...