Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbulda havuz

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

ShadowFax said:

Tsyd, levent. 15 ders 400 tl. 1,5 ay

Ben dedemana gidiyorum da yıllık üyeliğim geçen hafta bitti. Dedemanın havuzu tavsiye ederim. Klor yok, bir tarafı cam; yani ışık ve hava giriyor.

TSYD'nin açık havuzu süper tabi ama üyeliği zor. Şu 15 ders 400 lira işine takıldım. Fazla ucuz geliyor. Ben böyle üye olayım gidiyim 15 defa yüzeyim o zaman. Bu konuyu biraz açsana, saatleri falan nedir, nasıl kaydolunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

ShadowFax said:

Tsyd, levent. 15 ders 400 tl. 1,5 ay

Ben dedemana gidiyorum da yıllık üyeliğim geçen hafta bitti. Dedemanın havuzu tavsiye ederim. Klor yok, bir tarafı cam; yani ışık ve hava giriyor.

TSYD'nin açık havuzu süper tabi ama üyeliği zor. Şu 15 ders 400 lira işine takıldım. Fazla ucuz geliyor. Ben böyle üye olayım gidiyim 15 defa yüzeyim o zaman. Bu konuyu biraz açsana, saatleri falan nedir, nasıl kaydolunuyor.

Üyeliği niye zor? 2 fotoğraf ve bir form doldurup kaydoluyorsun. Hafta içinde 3 grup var. Ptesi perşembe, salı cuma ve Çarşamba cumartesi. Birini seçiyorsun, kurun ilk günü yüzme testine girip seviyen belirleniyor. Sonra da başlıyorsun. 1. Seviye hiç bilmeyenler. Sonra seviyene göre artarak devam ediyor. 5. Seviye ve sonrası kondüsyon gibi sabırım. Bi program veriyor hocaları. Onu yüzüyorlar.

Her seviyenin hocası var. Yanlışında düzeltiyorlar.

Yüzmeyi biliyorsan 5ten falan başlarsın herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...