Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaprak seven kelebek

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Ben de isterim elbette, alırım koyarım kitaplığa yani. Genelde netten uzun yazı okumayı pek sevmem de acayip iyi olduğu için takip ediyorum ben de. Yoksa astigmat falan var bide, gözlerimi yoruyor.

İnciden bişey takip edeceğimi hiç düşünmezdim ayrıca ama adam incinin bayaa üstünde sdgf
Sosyal ağlarda paylaş

Benim takıldığım bir nokta var, adamın anlattığı kadarıyla şuan ebru ile 6-7 senelik bi ilişkiyi anlatıyor.
Abi her detayı hatırlayan adam, neden hiç doğum günleri yıl dönümleri vs.. hiç bahsetmiyo. en özel anları böyle günlerde yaşanır. 6 sene olduğu varsayarsak. 6 kere yıl dönümü 6 kere ebrunun doğum günü 6 kere de kelebeğin doğum gününü kutlamış olmaları gerekirdi. hani tutucu filan da değiller kutlamıyo desek. gayette gece dışarı cıkan içip sıçan tipler. garip geldi burası.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
atmasını bildikten sonra tüfeğin atmayanı ,istemesini bildikten sonra avradın vermeyeni yoktur.

Ahahah baya başarılı. Yeni başladım okuyorum, normalde eeargh derim ama patide 14 sayfa olunca belki değer dedim komik gidiyo bi taraftan. Bi taraftan da kendimi adamın yerine koyuyorum o yıllarımda falan.

Yalnız inci sözlük üslubu okudukça iyice sıkıcı oluyor, neyse devam gogo
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Azmi spoiler vermesene olm! 436. sayfaya geldim. Psikolojimi bozdu şerefsiz.

Sanki ben yaşıyorum. Herif öyle güzel anlatıyo ki. Bazı arkadaşların yazdıkları yorumlara çok güldüm.

Ekşın komutan da iyiymiş. :)

436 sayfa okumana gerek yok.şurdan sadece kelebeğin yazdıklarını okuyabilirsin.
http://inci.sozlukspot.com/w/anlatsam-m%C4%B1-anlatmasam-m%C4%B1/@yarrak%20siken%20kelebek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...