Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaprak seven kelebek

forgiver

Öne çıkan mesajlar

tipik birbirini cok seven ama inadım inat asla geri adım atmam diyen türk çifti, hani huylu huyundan vazgeçmez zaten o yüzden evlenselerdi bile bi süre sonra katlanamayacaklardı birbirlerine.

Kelebek burda aşırı sabırlı ama olmayacak zamanda olmayacak hareketler sergiliyo, yani şey gibi;

iskambil kartlarından kuleyi sıkılmadan bıkmadan en güzel şekilde yapıyor ve geriye sadece o anı izlemek varken, kuleyi yıkıp hadeee en başa sarıyo.

Ebru zaten canı bi kule yapmak istiyo, sonra sıkılıyo tavla okey king falan oynuyo, sonra kuleye devam ediyo falan, dengesiz bi tip ya..

Umduğum gibi bitmedi hikaye belki,

ama şimdi asıl sorulması gereken soru şu;

Her sabah kalkınca bilgisayarı acıp ilk nereyi kontrol edicem.

Sosyal ağlarda paylaş

aslanım be helal olsun. ebru bundan daha da beterini haketti bence. ulan hem evlenme teklifi bekle hem de çocuğun sülalesini becer. oldu canım. acısını güzel çıkarmış.
hikayenin ortalarında inş evlenirler diyodum ama şimdi tamamen değişti fikrim. evlenmesin bunlar. anlaşamazlar, sürekli böyle sorunlar olur. zaten kelebeğin de aklında acaba yine böyle devam eder mi yapar mı eder mi diye sorular kalmış hep.

vay be neler yaşıyor insanlar.

Sosyal ağlarda paylaş

son mesajını da yazmış.

üzüldüm la adama. çok çaresiz. kelebek unutmak istemiyor pek sanki. en azından bana öyle geldi-her ne kadar unutmak istiyorum dese de-. yapabileceği tek şey kendini mümkün olduğunca başka şeylerle meşgul etmek.
neler olur bunlar? misal tenis oynasın, niye? teniste topa odaklanırsınız oyuna odaklanırsınız vs. yani başka şeylere odaklanacak meşgaleler bulsun. inci hesabı olan varsa bi zahmet yazsın benim hesabım yok sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben 3.cü senede bırakmıştım ebruyu.

bu 8.ci senede ebrunun kölesi olmuştu. sadece 2 senesini hiçbişey sormadan etmeden age of empire işcisi gibi yaparım ederim diyerek geçiştirmiş.

az akıl yahu. biraz da kendine saygı yani. kız seni öyle böyle çevirecek sen hala pembe rüyalarda.

ayrıca son senelerde ebrunun direkt kelebekden uzaktayken kelebeğe kazık attığını düşünüyorum. bizim kelebek bana döner mi? aman dur çalıaşyım para kazanayım döner? falan derken ebru bir çok erkekle gezmiş tozmuş yatmış eğlenmiştir.

hani hakkettmişti demek istemiyorum adama ama dediğim gibi.. kendine biraz saygın olacak. beni iplemeyen kızı ben niye ipleyeyim? kızın peşinde sevgili olana kadar koşarsın ondan sorna birbirinize sevginiz o ilişkiyi götürür. verdiğin sevgiyle aldığın sevgi eşit orantılı değilse çekileceksin o ilişkiden. ya da test edeceksin karşındakini hala beni seviyor mu diye.

adam cok sevmiş belli de iradesi zayıf çıkmış
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...