Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bursa thread

Artariel

Öne çıkan mesajlar

Mendoza said:

alperozg said:

havuza gidicem haftasonu. almiranın havuz ufak, havuzlupark dandik. altınceylan la konak en iyi alternatifler gibi duruyor. var mı başka bildiğiniz?

altınceylandan iyisi yok.

Mudanyaya git montania otel gayet şık, giriş 50ytl yeme içme içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Cennete seks yaparak girmeye çalışmışlar!

Bursa'da kendisini bir tarikatın lideri olarak tanıtıp, 'dergah' adını verdiği eve gelenlere cennete gideceklerini vaad ederek cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen evli 2 çocuk babası 47 yaşındaki Uğur K. tutuklandı.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&Date=&ArticleID=1055870&CategoryID=77

bu haber doğru değildir umarım
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tarikat lideri olarak sır odasına gelen müridime cinsel ilişkiye giremeyeceğimi söyleme gibi bir lüksüm olamaz. Ben cezbelenen müridimle ilişkiye girmezsem, mürit zikir durumundan dolayı yanmaya başlar. Gücü kalmaz ve delirir."

Uğur K.’ya iş arkadaşını, nişanlısını ve annesini götürdüğü öne sürülen Ahmet C. (28) de gözaltına alındı
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

üstteki postlarda yazılan arkadaşların tavsiye ettiği yere gittim Neşve(tabağın kenarında da gözüküyor) FSM üzeri big mammas, gönül kahvesinin karşısında, kaçırman imkansız. 7,5 TL bal, çikolata sosu ve muz ile ikram ediliyor. yedik yedik doyamadık öyle bi lezzet :)

afiyet olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

evet arkadaşlar görev tamamlandı. Neşve bu işi biliyor süpermiş gerçekten(bakınız:resim) yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür bir borç biliyorum

Nefis görünüyor, afiyet olsun. Yarın Bursadayım, akşama adres belli oldu şimdiden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...