Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bursa thread

Artariel

Öne çıkan mesajlar

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55550/1250-metrede-cay-keyfi-yapmak

Bursa'da Sebahattin Çetin isimli bir abimiz, microlight denilen, motorlu yamaç paraşütünün üzerinde Bursa semalarında süzülüyor. Bir yandan radyosundan gelen arabesk tınılarıyla ufka karşı efkar dağıtırken, bir yandan da termosuna koyduğu sıcak çayımı yudumluyor ve adeta keyfin dibine vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Birşey soracam akşam yemeğine sevgilinizi nereye götürüyorsunuz? Çok kazık olmasın yalnız.

o konu sıkıntılı bulabilirsen güzel bi mekan bizimlede paylaşırsan süper olur
bir de "kazık" kavramı göreceli. mesela kişi başı 20-30 TL kazık mıdır? Orhaneli yolunda Arap Şükrü Balıkı Bahçe var. Carting pistinin yanı hemen. çimenlerin üstünde masalar var, masalar dip dibe deil aile ortamı nezih bi yer. fasıl fln da oluyor. Arabasız gidilmez tabi. kartını almıştım rezervasyon yaptırırım die.. tel: 486 62 31 fiyat şu şekilde: 1 porsiyon karışık ızgara, 1 porsiyon köfte, 1 salata, 2 bira 50 TL ödemiştim 3 hafta kadar önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Duyarlı insanların şehri Bursa

Duyarlı vatandaş, bu kadının suratına tükürün.

said:
BURSA - Osmangazi İlçesi’indeki kentin en işlek noktalarındaki duvar ve panolara asılan, üzerindeki yazılar nedeniyle öfkeli bir kocaya ait olduğu sanılan afiş çevredekilerin dikkatini çekiyor.

Astığı afişle kendisini ve çocuklarını terk eden eşinden intikam almak istediği anlaşılan kimliği meçhul kişi, eşinin fotoğraflarının yanına ise 'Duyarlı vatandaş, bu kadının yüzüne tükürün. Kendisi yüzde yüz haksızdır' notunu düşmüş.

DHA'nın haberine göre; afişte kendisini terk eden eşi ile çocuklarının fotoğrafının arasına 'Evini hamile olarak terk ettin' yazan kimliği belirsiz kişi, 3 çocuğunun fotoğraflarının altına ise 'Bu çocukların suçu ne? Çocukları rezil ettin' yazmış.

Eşinin kaçtığı kişiyi de kast ederek ona da seslenen kimliği belirsiz kişi, 'Keser döner sap döner, bir günde hesap döner Cengiz bey. Sizin fotoğrafınızı koymadım. Allah kimsenin başına vermesin, böyle acı göstermesin' yazarak afişini hazırlamış. Ulu Cami yakınlarındaki panoda yer alan afişlerdeki çocukların fotoğrafların vatandaşlar tarafından tanınmayacak şekilde çizildikleri görüldü

NE YAPSAYDI HA? KEZZAP ATIP SOKAK ORTASINDA BIÇAKLASA MIYDI?
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

http://yurthaber.mynet.com/detay/bursa-haberleri/kizini-otobuste-unuttu/31679

iyi gene aklını unutmamış. o otobüslerde beyin felci geçirecek adamlar neredeyse. bir otobüs e 6456546456 kişi biner mi ya. bursalıların bir de yolun ortasına park etme hastalığı vardır. yolun ortasına park etmiş 3-4 araç denk gelsen oh mis gibi havasızlıktan ölmeyecek kadar yaşarsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...