Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş? Deron Williams? Hö?

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Sonra bana laf ettiler herhangi bir all-star şampiyon yapar dedim diye. Adam 50 attı bu da 3-4 sene önce ki deron degil düşün. Daha napsın abi adam ne beklıyoduk ki tek bir oyuncudan bu sene paramı alırım sonra yatarım falan yapmadı en çok ondan dolayı tebrik ediyorum.

Bul konuştuklarımızı, iddia hala devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de bu deron düşünsene lebron kobe %100 ile oynadıklarında ne yapabilirmiş :D kobe tamam 81 sayıyı bir ömür ugraşşa bi daha atamaz ama torontoya karşı 81 sayıyla oynayan kobe o haliyle bunlara karşı oynasa topyekün basketbolu iptal etmemiz gerekirdi bu kadar basketbol bi 10 sene yeter size falan derdi federasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Euroleague'in üst seviye takımlarından birine o kadar çok sayı atamaz yalnız. Yine zamanla göreceğiz de benim düşüncem yüksek katkılar yapsa bile yine de öyle çok çok sırıtamayacağıdır. AYrıca takımlar tek kişilerin üstüne yüklenmeye başlarsa bu şekilde bu sefer avrupada en üst seviye defans yapan ve iyi rotasyonlu takımlarla karşılaştığında bu sefer yıldızlar yorulcak, onlr oyundan çıktığında sahdaki takımın eli ayağına dolanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Bi takım hiç bi zaman tek bir adamla şampiyon olamaz.

Beşiktaş şampiyon olabilir mi? Olabilir dar kadrosu var ama kötü de değil.

Tabi bjkde her sene olduğu gibi sezon içinde paraları ödenmediği için huysuzluk çıkartırlar oyuncular :D

zaten söylentiler çıktı. Deron dışında kimseye para ödenmiyormuş afsdfasd

hani büyük ihtimal ortalığı karıştırmak için ortaya atılan haberlerdir fakat böyle haber çıkartanlara yazıklar olsun.

Beşiktaş basketbol ile ilgili her ay maaşları ödenmiyor diye haber çıkıyorsa, bu maaşları ödemeyip kulübü bu hallere getiren ezikler suçlu işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...