Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş? Deron Williams? Hö?

mokoko

Öne çıkan mesajlar

adamların oyuncusu yok, sponsoru yok gitmişler deron'la anlaşmışlar. çok garip. inanılmaz transfer ama once bi takım falan kur sora alırsın bole bi adamı. :D adamlar 3 tane oyuncularını takımda oynayarak hakkettikleri paralarını vermemek için yaz ortasında 3 antrenman yaptırtıyolar sora gidiyolar deron'a milyon dolarlar veriyolar. ayıp denende bişi var.

ha bu arada lokavt bittiği anda geri donucek deron. gelip imzaladıktan sonraki gun lokavt bitse geri donucek yinede. bolede bi detay var tabi. ama olurda sezon sonuna kadar lokavt olucağı garantilenirse deron baya baya bişiler yapıcaktır ligde :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi lokavt olmayacak bence, bu da tamamen reklam hareketi yine,

hem reklam hareketi olmasın, geçen sene Iverson olayında olanın aynısı olacak.

Deron'un parasını verecekler, yerli oyuncularınkini vermeyecekler. Yerliler isyan edecek, sonra ortaya kötü sonuçlar çıkacak. Günde 3 idman, paralar yine verilmeyecek.

Deron'da 4-5 maç sonra sakatlanır, sezonu kapatır falan, sonra İstanbul gecelerinde görürüz. Yerliler ile sezonu bitirmeye çalışırız vs...

Hadi herşey iyi gitti diyelim, takımı bu hale getiren adamlarla, yöneticilerle zaten yine başarı gelmez. Başarıyı tek adama bağlamak saçmalık,

Şu transferleri Yıldırım Demirören, BJK bütçesinden yapıyoruz, sponsor gelince halledecez falan diyordu. 1'e aldığı adamı 2 gösterip sponsordan parasını alıp, futbola atacak kesin,

ha birde kimse takıma sponsor olmak istemiyordu, isteyenlerde Ülker gibi, Acıbadem gibi sponsor olmak istiyordu. Deron Williams takımda olunca sponsorlar şartsız gelecek. Oradan da kazanacaklar.

Yine olan basketbol şubesine olacak, yine bok gibi bir sezon geçirecek Beşiktaş, yine Demirören reklam yapacak ve yerini sağlama alacak.

Aptal taraftarlarda kayıtsız desteklemeye devam edecek tüpçüyü
Sosyal ağlarda paylaş

abi deron, banvit'e gelse yine mutlu olurdum.

Ben Beşiktaş'lıyım, bu adamın Beşiktaş'a gelmesini istemiyorum. Çünkü şuan rezil bir şekilde yönetilen bir kulübün en rezil yönetilen şubelerinden birine getirildi.

Tamamen reklam, orada yaptıkları rezillikleri örtmek için giriştikleri bir hareket,

2 senedir, afedersiniz de ağzına sıçtılar şubenin, Deron'u getirerek mi unutturacaklar?

Ben unutmam o kadarını diyeyim, transfere aldanan saflar unutup DEMİRÖREN RLZ diyebilirler ama ben mutlu değilim,

Baskette Türk Telekom'un destekçisiysem ben, Demirören yüzündendir ...
Sosyal ağlarda paylaş

abi deron williams gelmez yuh o kadar da değil adam tek başına final oynatma potansiyeline sahip bir oyuncu nba'deki şu anda top 3 guarddan biri (drose-cp3-dwill, kusura bakmayın westbrook ve rondo daha var size) eğer gerçekten geliyorsa ve oynamaya geliyorsa baya götürür takımı(iverson'a da öyle diyorlardı demeyin 35 yaşında kariyeri bitmiş nba takımlarından kontrat alamayan, sakatlıklarla boğuşan bir oyuncuyla 27 yaşında, hala oynamaya aç, en ideal döneminde sayılabilecek bir oyuncuyla karşılaştırmamak gerekir.)
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinizin yazılarınızı okudum.Aktif NBA takipçisi olarak(bilmem kaç tane NBA forumuna üyeyim)lokavtın kesin olacağını söyleyeyim.Ayrıca patronlar ve futbolcu sendikası da kesinlikle anlaşmaya uzak.Zaten NBA'de her 7-8 senede bir böyle lokavtlar oluyor.Bu sefer ki lokavtta ciddi.Sezonun oynanmayacağı bile konuşuluyor ve bu Amerikalılar garip adamlar.Her şeyi gereğinden fazla büyütmeyi bizim milletten çok daha fazla seviyorlar.Bu lokavt lokunusunda da durum iyice çığırından çıkmış durumda.Oyuncuların istekleri ve patronların durdukları nokta arasında çok büyük fark var.

Sözün özü...Eğer gerçekten Williams'ı almışsa Beşiktaş hemen hemen 1 sezon oynar.Ve Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucuyu izleme şansımız olur.Ama BJK bu oyuncuyu getirmişken yanına da adam gibi takım kurmalı.Yoksa yazık abi,adamın ünü,karizması,becerisi Türkiye'de komediye dönebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

sözleşme imzalama aşamasına gelmişler. imza an meselesiymiş. Ama sözleşme lokavt bitene kadar geçerli olacakmış. Lokavt bittiği an NETS ile sözleşmesi yeniden aktif olacakmış. Geri dönecek yani adam lokavt biterse.

Ayrıca sözleşme imzalandıktan sonra bu durum FIBA'ya başvurulup onay için başvurulacakmış
Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Hepinizin yazılarınızı okudum.Aktif NBA takipçisi olarak(bilmem kaç tane NBA forumuna üyeyim)lokavtın kesin olacağını söyleyeyim.Ayrıca patronlar ve futbolcu sendikası da kesinlikle anlaşmaya uzak.Zaten NBA'de her 7-8 senede bir böyle lokavtlar oluyor.Bu sefer ki lokavtta ciddi.Sezonun oynanmayacağı bile konuşuluyor ve bu Amerikalılar garip adamlar.Her şeyi gereğinden fazla büyütmeyi bizim milletten çok daha fazla seviyorlar.Bu lokavt lokunusunda da durum iyice çığırından çıkmış durumda.Oyuncuların istekleri ve patronların durdukları nokta arasında çok büyük fark var.

Sözün özü...Eğer gerçekten Williams'ı almışsa Beşiktaş hemen hemen 1 sezon oynar.Ve Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucuyu izleme şansımız olur.Ama BJK bu oyuncuyu getirmişken yanına da adam gibi takım kurmalı.Yoksa yazık abi,adamın ünü,karizması,becerisi Türkiye'de komediye dönebilir.

bundan once sadece 1 kere oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...