Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir kız/nasıl bir erkek

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Hep şu aklıma geliyor böyle tartışmalarda. Bir de oral seks üstüne millete namus öğreten tipler. Hayat ne garip lan.

"-benden önce hayatına giren erkek oldu mu?
-oldu, hayattan kastın benim anladığım hayatsa eğer oldu.
babamı sevdim mesela erkekti. hayatıma girmekle kalmadı, onu bana verdi. başımı göbeğine koyup nefes alışlarını duyarak uyudum 7 yaşıma kadar. sonra ilkokulda benim için resim çizen bir çocuk vardı ertunç, pembe pastelle boyardı çizdiği kızların yüzünü, yanlarına da çiçek yapıp önüme koyardı. sonra benden iki dönem büyük bir çocuk vardı ortaokulda, çok güzeldi gözleri. omzu omzuma değsin diye hemen ardından kantin sırasına girerdim. dedem vardı rahmetli, akşam ezanlarında beni ata bindirirdi. tulumba sağmayı ve tavukları kümese sokmayı öğretti. ölünce çok ağladım. sonra coğrafya hocam vardı, memur eylemine gitti diye hakkında soruşturma açılan, senelerce öğrencisiydim, hep haklı gururunu yaşadım.
kuzenim vardı, onun bebeği olunca benimmiş gibi sevindim.
daha çok var, dinlemek istermisin? yoksa sen hayat diye bambaşka bir yerimi mi kastettin kalbimden çook aşağılarda?
-eee benn, ben sandim ki, ben sana doğumgününde dkny tişört alıcam, sinemaya falan gideriz, madoda dondurma yeriz, caddeye çıkarız falan. ama şeyy senle olmaz gibi..
-ha şunu bileydin.. hayata girmek her babayiğidin harcı değil.
(terelelli temcik, 02.11.2004 10:38 ~ 13:39)"
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

kendin de sevişmediysen kimseyle daha önce bunları söyleme hakkın var. aksi takdirde bencillik yaptığın sırf
Sosyal ağlarda paylaş

ekşide bi yazı okumustum ya

bu bekaret konusuna tam böye cuk oturan bir yazı

durun koyim.kufur var

sevgilim sana bi'şey itiraf etmek istiyorum.
+ söyle aşkitom.
- ben senden önce başkasının da elini tuttum.
+ olabilir aşkitom.
- ondan sonra öpüştük.
+ olur.
- ama dilli milli.
+ evet.
- sonra boynumdan aşağı doğru inip göğüslerimi yalamaya başladı.
+ evet, sonra?
- ben de onu soydum öpüşmeye devam ettik.
+ eee?
- sonra amımı (vajina yerine bunu kullanmayı tercih ettim, daha vurgulu, daha etkili) ellemeye başladı, hafif hafif de indi aşağı doğru.
+ tamam normal buralar hep.
- işte sonra yalamaya başladı bi' yandan da göğüslerimle oynuyor beni deli ediyordu.
+ hala normal, devam et.
- sonra ben onun boxer'ını çıkarıp sikini ağzıma aldım, ben de onu delirttim.
+ delirtmesen şaşardım aşkım. evet sonra?
- sonra tamamen soyunduk ve o sikini benim götüme sokup gidip gelmeye başladı.
+ ohhh çok şükür. bunlar normal şeyler aşkım sorun değil. önemli olan bekare...
- sonra bi' anda çıkarıp amıma soktu ve bekaretim bozuldu!!!!111
+ haaaaaaayıııııııııırrrrrr!!!!111

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

ulan sanki kızın tek derdi dibini dövdürmekti.

sanki senden önce başkasıyla evleneceğini sanmış, ona o kadar güvenmiş olamaz. bide geniş görüşlüyüm falan demişsin zar mar. sdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

bi erkek kendini "sevdiği kıza saklamaz". toplum o yöndedir çünkü erkek yaparsa "vay koçumdur", kız yapsa "orospu"dur.

erkek bakirse bu kendi seçimi değildir. bulamamıştır sevişememiştir. ha belki istisnalar vardır ama 1 2 tanedir herhalde koca dünyada.

erkek bulamadığı için sevişmemiştir ama kadından sevişebileceği halde sevişmemesini bekler. işte fark burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

dasaaa said:

bi ömürün devamında beraber yaşamak istediğiniz birisini buldunuz da...

abi çok uzun cümleler kurmak gerekiyor. iki-üç paragraf falan. özet üstteki cümle işte.

nerden biliyorsun bulmadığımızı dasaaa efendi?

hah o zaman onun getirdiği +lara göre bu gibi -leri karşılaştır baba. çıkan sonuca göre cosmo dergisinin arkasındaki sonucu oku..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...