Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedim kayboldu off yha!

CerenBieber

Öne çıkan mesajlar

iyisabahlar arklar burası kedi sitesi qaliba benim acil yardıma ihtiyacım var sanırsam kedim evden kaçtı, annem balkon camını açık bırakıp uyumuş, şimdi su içmeye kalktım kedimi seviyim bide dedim ama kedimi hiç biyerde bulamıyorum off napcam ben babam 14. yaş qünüm diye doqumqunu hediyesi almıstı onu BaNa yha sizce kediler nereye qiderler lütfen yardımcı olun, kesin çıkms camdan yha of qeri qelir mi sizce yha bi köpek saldırmasın bare yha daha minicik o :/
Sosyal ağlarda paylaş

CerenBieber said:

Laorx said:

sokak kedileri kütür kütür yiyolardır onu şimdi.

sisden yardım istiyende kabahat saten yha nası aqlıyorum suan biliyonus mu yha köpekler onu yersee diye! ama duyqu yoq anlasılan sisde, evcil hayvan sitesi sandım ben burayı ama deqil sanırım. en asından evcil deqil ;)

http://forum.paticik.com/thumbnails/a50/e7a/88b/bd2/00f/78d/0e8/2fb/aa3/4df/d4_450xNULL.gif
Sosyal ağlarda paylaş

CerenBieber said:

size çok laflar söylerdim ama önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söleyene bakarım adam mı diye, ayıq oLun ;)

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR ANCAK HER BİR LAFA DENİLECEK CEVABIM VAR AMA LAFA BAKARIM LAF MI DİYE BİRDE ADAMA BAKARIM ADAM MI DİYE!!1

Bu bir savaştır Ceren ve benim de bu savaş filmindeki rolüm sakat sinektir. Tabii, bir sonraki rolüm Robin Hood. Halkın sözcüsü, idolü olacağım! Face to face görüşelim Ceren.

Ben sakat bir sineğim ve überseksüelim.

Atatürk ne demiş `Yurtta sulh, barışta sulh`.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...