Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parmak arası terlik

reyou

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

arkadaşlar lütfen sandalet giymeyin. lütfen. bunun açıklaması filan yok, erkek ayağı sandalet için değil. 2+2=4
denize gidecekseniz parmak arası terlik giyebilirsiniz. bak bakkala filan çıkarken de olur ama terliğe ayakkabı muamelesi yapmayın. terlikle işe gitmeyin, partiye filan gitmeyin, lütfen. yapmayın bunu.
crocs işine ise bişey diyemiyorum ben: reyizler konuşmuş, ağanın pohunun üstüne poh olmaz. ama yani o elektrik yüküyle insan sinirli olur, araba kapısından çarpılır filan. lütfen.

crocksa bişey demeyip de sandalet giymeyin dedin ya. ayak genel olarak çirkin bir organ kadın erkek bağımsız yapcak bişey yok püfür püfür giymek en iyisi. parmak arası terlik giydiğim zaman ise parmaklarımın arasına taş kaçmış gibi hissediyorum iğrenç bi duygu
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
O diilde erkekler madem ayaklarini gostermesin diyor bayan uyeler. Tamam haklilar bazen cidden igrenc gorunumlu ayakli herifler goruyoruz sokakta.

O zaman bayan uyeler de selulitleri, asiri sarkik memeleri, triceps mevkiinde yer alan el salladiklarinda salinim haraketi yapan yag tabakasini ve geysa gorunumune burunene kadar yaptiklari badana boyayi gostermeseler.. ne guzel olar.

(Ya da orta yolu bulalim. Ayaklarina 20 yildir bakmayan birisi terlik giymesin. Giyecekse de beyaz corapla giysin en azindan kotu giyim tarzi der gecersiniz) :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...