Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King Tendergrill

goldbären

Öne çıkan mesajlar

son 3 senedir burger kingten yemek yiyenlerin tad duyusu olmadığına, sadece yemek yemiş olmak ıcın yedıgıne eminim.

1- 4 hamburger söylersin, biri mikrodalga gelir, ya da hepsi.

2- etler çoğu zaman pişmiyor.

3- iğrenç ötesi bir yağ kaplamış oluyor ekmeği genelde.

geçen gün burada fırçaladım herifleri, az mı geldi kazandığınız para da içerde mikrodalga tutuyorsunuz diye, zaten o artık son yediğimdi oradan bir daha yiyeceğimi sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

son 3 senedir burger kingten yemek yiyenlerin tad duyusu olmadığına, sadece yemek yemiş olmak ıcın yedıgıne eminim.

geçen gün burada fırçaladım herifleri, az mı geldi kazandığınız para da içerde mikrodalga tutuyorsunuz diye, zaten o artık son yediğimdi oradan bir daha yiyeceğimi sanmıyorum.

abi bu durumda en guzeli
yemek spetinden solediysen 1 1 1 not verip bu aciklamayi dusmek
direk bi daha siparisin oldumu soruyolar neen noldu felna
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

AtlaraFisildayan said:

abi bu durumda en guzeli
yemek spetinden solediysen 1 1 1 not verip bu aciklamayi dusmek
direk bi daha siparisin oldumu soruyolar neen noldu felna

abi hiçbirşey olmuyor, umarım tası tarağı toplar giderler bu ülkeden, zaten yazında olayları cıkmıştı bu adamların salmonella filan.

ciddi diyorum yiyenleri hayretle izliyorum, ha pişmiş et denk gelmiştir bilememde, burger king eski burger king değil.

paket sipariş asla söylemiyorum burgerdan direk kavga sebebi çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

burger king bekle beni sana geliyorum!

kazık yememek için ürünlere iyi bakmak lazım, misal tavuk burger ve chicken royale aslında aynı şey :p biri 2.5 diğeri 7.5 tl, ve 3 tavukburger toplamda 1 chicken royaleden daha fazla yenilesi materyal içeriyor sdf

hepsi processed meat
bole kiyma bile deil yane
jel modunda bi et
Sosyal ağlarda paylaş

Carl's Jr

Bugün gittim super star söyledim bir tane, cift köfteli. Burger kingde muadili double whooper.

Efenim saat 12 civarı girdim içeri o sırada mc donalds ve burger kingde bayağıı bir sıra vardı. Ama burda içerisi boşdu belki 8-9 kişi vardı.

İçerisi güzel şu ana kadar girdiğim en iyi fastfoodçu, koltuklar rahat, dizaynı güzel, pastel renklerden ziyade koyu renkler hakim ortama. Daha rahat bir ortam.

Deiğim gibi İçerisi boşdu belki 10 müşteri anca vardı, aynı saattde mc ve burger full çekiyordu, burger king tamemen doluydu. Fiyat farkı olarak double whooperdean 1.5 tl daha pahalı super star, içecek ise sınırsız gerçi yarım bardak yetiyor bana.

Cola yı kendimiz doluruyoruz deyu sevindim ama yeterince soğuk değil ve gazı yok o açıdan burger ve mcden bir farkı yok içecek zayıf.

Siparişi hemen verdim zaten sıra yokdu, masaya gelmeside 3-4 dakika buldu servis iyi en azından masada bekliyorsunuz.

Super starın ,tad olarak double whooperden pek farkı yok gibi yani ikisinden hanfgisini önüme koyasınız yerim. Patatesleri ise aynı şekilde bir fark bulamadım. Sos ları var mı yokmu sormadım, masaya sipariş gelince garson sordu ketçap istermisiniz deyu evet dedim zınk diye çıkınından pınarın küçük ketçap ve mayonezleinde çıkardı verdi o kısmıda beğenmedim.

Ahım şahım bir tad bulamadım, diğer menüleride denemem lazım tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Bugün gittim super star söyledim bir tane, cift köfteli. Burger kingde muadili double whooper.

Efenim saat 12 civarı girdim içeri o sırada mc donalds ve burger kingde bayağıı bir sıra vardı. Ama burda içerisi boşdu belki 8-9 kişi vardı.

İçerisi güzel şu ana kadar girdiğim en iyi fastfoodçu, koltuklar rahat, dizaynı güzel, pastel renklerden ziyade koyu renkler hakim ortama. Daha rahat bir ortam.

Deiğim gibi İçerisi boşdu belki 10 müşteri anca vardı, aynı saattde mc ve burger full çekiyordu, burger king tamemen doluydu. Fiyat farkı olarak double whooperdean 1.5 tl daha pahalı super star, içecek ise sınırsız gerçi yarım bardak yetiyor bana.

Cola yı kendimiz doluruyoruz deyu sevindim ama yeterince soğuk değil ve gazı yok o açıdan burger ve mcden bir farkı yok içecek zayıf.

Siparişi hemen verdim zaten sıra yokdu, masaya gelmeside 3-4 dakika buldu servis iyi en azından masada bekliyorsunuz.

Super starın ,tad olarak double whooperden pek farkı yok gibi yani ikisinden hanfgisini önüme koyasınız yerim. Patatesleri ise aynı şekilde bir fark bulamadım. Sos ları var mı yokmu sormadım, masaya sipariş gelince garson sordu ketçap istermisiniz deyu evet dedim zınk diye çıkınından pınarın küçük ketçap ve mayonezleinde çıkardı verdi o kısmıda beğenmedim.

Ahım şahım bir tad bulamadım, diğer menüleride denemem lazım tabi.

imzama sığsaydı koyardım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Ben zaten Burger King'i şube fark etmeden bir şiparişi 20 dakika da hazır hale getirmeye başladıklarından itibaren bırakmıştım.

Evimin yanında güzel bir McDonalds var. Patates harici kötü de olsa en azından en geç 3-4 dakika da şiparişimi önüme koyabiliyorlar. Tercih sebebim oldu bu yüzden adamlar ki bundan önce yıllarca yememiştim oradan,

Carls JR'da iyi hoş, ortalamanın üstünde ama evime uzak. Orada arkadaşlarla buluşup sinemaya falan gideceksek eğer gidip yiyoruz. Yoksa böyle sadece yemek yiyecem diye Beylikdüzü'nden kalkıp kimse götüremez beni asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde bir ara tripple whoper mega boy + 2 tane 12li sogan halka + o bonibonlu dondurma 2 tane de duble cheese burger ( menü degil sadece onlar) söyledim. Fastfood karın doyurması açısından tok tutsun yeter anlamıyla yenecek şeyler olmamalı. Normal pilav yersin fasülye yersin barbunya yersin vs onları yettigi kadar yer bırakırsın sorun degil, fakat fastfood yedigin zaman miden çatlayacak gibi olana kadar yemelisin özellikle evdeysen. Anca o zaman hissediyorum güzel bişi yedim diye yoksa bi tane menü bişi söyleyip yesem tadı o kadar güzel degil ki memnun etsin beni.
Sosyal ağlarda paylaş

5 yıl sonra No errection, 10 yıl sonra No Mithat :)

Mithat said:

Geçenlerde bir ara tripple whoper mega boy + 2 tane 12li sogan halka + o bonibonlu dondurma 2 tane de duble cheese burger ( menü degil sadece onlar) söyledim. Fastfood karın doyurması açısından tok tutsun yeter anlamıyla yenecek şeyler olmamalı. Normal pilav yersin fasülye yersin barbunya yersin vs onları yettigi kadar yer bırakırsın sorun degil, fakat fastfood yedigin zaman miden çatlayacak gibi olana kadar yemelisin özellikle evdeysen. Anca o zaman hissediyorum güzel bişi yedim diye yoksa bi tane menü bişi söyleyip yesem tadı o kadar güzel degil ki memnun etsin beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...