Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kim bu 2 kişiden biri

saturn

Öne çıkan mesajlar

Çok insan CHP'nin kafa ütülemesinden bıktığı için hangi partiye oy atacağını gizledi, vermeyeceğim dedi boş atacağım dedi, CHP'ye vereceğim dedi.

Siyaset ve din tartışmalarında fikirler kolay kolay değişmiyor, dünyanın en iyi argumanlarını sunsan yine de insanlar bu konularda sabit fikirli. O yüzden tartışmaya girmemeyi seçip de kendini saklayan pek çok insan var.

Seçime katılan her 2 kişiden 1 işte AKP'li. Daha önce de söyledim, türkiyedeki cahil populasyonu 5 senede 5 milyon artmış diye mi değerlendireceksiniz bu durumu sadece?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

aysun kayacı mentalitesiyle hareket eden hiçbir parti seçim kazanamayacaktır. bunu hala bilmeyene cahil demeyeyim ama bilmemek değil, öğrenmemek ayıp. 10 yılda öğrenmek lazımdı.

e ona bakarsan akpnin oylarının büyük bölümü de din sömürüsüyle geliyor. alternatif parti yok muhafazakar yada sağ görüşlü seçmen için. doğuda ki vatandaşın ağzından birebir çıkanı söyleyim sana, ya dilimin partisine vericem ya dinimin diyor adam. chp halkı küçük görüyor olayı bi yere kadar haklı. ondan sonrasında ağzıyla kuş tutsa kemal kılıçdaroğlu yine alamaz oy sırf chpli/sol partili olduğu için. vermez abicim şu an ki vatandaş chpye oy.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Çok insan CHP'nin kafa ütülemesinden bıktığı için hangi partiye oy atacağını gizledi, vermeyeceğim dedi boş atacağım dedi, CHP'ye vereceğim dedi.

Siyaset ve din tartışmalarında fikirler kolay kolay değişmiyor, dünyanın en iyi argumanlarını sunsan yine de insanlar bu konularda sabit fikirli. O yüzden tartışmaya girmemeyi seçip de kendini saklayan pek çok insan var.

Seçime katılan her 2 kişiden 1 işte AKP'li. Daha önce de söyledim, türkiyedeki cahil populasyonu 5 senede 5 milyon artmış diye mi değerlendireceksiniz bu durumu sadece?

geçen seçime göre hangi partinin oyu ne kadar artmış baktınmı hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Wispy said:

geçen seçime göre hangi partinin oyu ne kadar artmış baktınmı hiç?

2007'de 35 milyon oyun 46'sını almış AKP 16,1Milyon
2011'de 21,4 milyon. İtirazın neye anlamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Sam said:

onu diyecek adam kaldı mı halen forumda? hepsini kaçırdınız sanıyordum. (:P)

kaçma değilde akpliler pek çakmıyor teknolojiden internetten falan. Böyle sanal ortamlarda ondan chp yardırıo gidiyor gözüküp seçimde sonuçlar fos çıkınca, patlama olunca şaşırıyor insanlar.

Aslında anlamıyor değilde kemalistlerin ve CHP'lilerin bağırtısı, çağırtısı, gürültüsü yüzünden bulaşmak istemiyor diyelim. Özellikle paticikte. Yoksa bir bilgisayar kullanan süper elit CHP'liler değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam gelip akpye oy verdim niye desin?

neden verdin sorusuna mantikli bi cevap yok. aciklayamiyo.

1,2 kisi soyluyo akpye verdigini onlar da ya iste kemal kilicdaroglu oy bile veremiyomus, akpnin rakibi yokmus falan diyo. ya da bildigin sacmaliyo akp doneminde demokrasi uctu, refah patladi, ozgurlukler tavana vurdu diye.

insanlar da dalga geciyo tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

KapIKulu said:

Aslında anlamıyor değilde kemalistlerin ve CHP'lilerin bağırtısı, çağırtısı, gürültüsü yüzünden bulaşmak istemiyor diyelim. Özellikle paticikte. Yoksa bir bilgisayar kullanan süper elit CHP'liler değil :D

bir bilgisayar kullanan süper elit chpliler.

Topal 27 tane bilgisayar kullanmasını adam akıllı bilen akpli var geri kalanlarının facebook farmville sayılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Foruma yazı yazıp haksız davayı haklı gösterebilecek kadar kapasiteyle donatılmadıgı gibi forum adabından yoksun ve burada soyledıklerımızı (kimi zaman 4chan kimi zaman inci) anlamıyacak çünkü göndermeler olacaktır. Çok sakat var falan tarzını da geçtim çok süper bilgisayar kullanmak sadece forumla kısıtlı degil forum basit ben çok süper bilgisayar kullanmaktan bahsedıyorum. Iphone app yapan adam var bilgisayarda onlardan falan . tabii iphone ornekti sadece .
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Foruma yazı yazıp haksız davayı haklı gösterebilecek kadar kapasiteyle donatılmadıgı gibi forum adabından yoksun ve burada soyledıklerımızı (kimi zaman 4chan kimi zaman inci) anlamıyacak çünkü göndermeler olacaktır. Çok sakat var falan tarzını da geçtim çok süper bilgisayar kullanmak sadece forumla kısıtlı degil forum basit ben çok süper bilgisayar kullanmaktan bahsedıyorum. Iphone app yapan adam var bilgisayarda onlardan falan . tabii iphone ornekti sadece .

Ya canım aslında sen boşver başkalarını kendi yazı biçimini, yazım hatalarını, forum adabını önce bir kontrol et. Açıkcası ne söylediğini bile tam anlayamadım.

Neyse şimdi her iki kişiden biri verdi. Face'de geyiği vardı. Kılıçdaroğlu mu, Bahçeli mi verdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben akpliler anlasın diye oyle yazıyorum. Bin kere söyledim bin kere daha soyleyecegım butun hatalarımın altı kırmızı ile çiziliyor kendiliginden eger hata yapmamaya özenen güzel türkçe kullanmayışımızın bir hata degilde bir üstünlük oldugunu savunan insanlardan olsam önce o kırmızılara bakardım.

Onun dışında bence devlet bahçeli vermemiştir de kemal verebilir onun sagı solu belli olmaz oy verebıldıyse bıle yeterlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız kadikoy besiktas arası takılıp kim veriyor bu akpye ya dıyen adamları gordukçe. Cahillik diyip halkı böyle kabullenmeyip şimdilik bize oy verin biz sizi bize benzeticez eger oy verırsenız diyen ve harbiden şaka maka hala elit takılan fellow chpli arkadaşları gördükce bu seçimlerde mhpye oy verdıgıme sevinir hale geldim chp buysa ben sezonluk kiralık falan degil direk bonservis ile gidicem mhpye bu halde ise bütün chpliler.

Cahilligimizin aslında milleti ötekileştirmemizden kaynaklandıgını anlıyamıyoruz gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...