Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AKP için çıldırma topiği

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

O kadar faşist ve insanlık dışı şeyler aklımdan geçiyor ki son bir kaç saattir..

bu yüzden

Bella said:

fizban demişti sanırım 500.000 kişi temizlemeyi.

şu balkonun ordaki tr seninle gurur duyuyor diye anıran şakşakçıları temizlesen tr cidden düzlüğe çıkar biraz, faşistçe ama destekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Ya ben niye kapandı o topic anlamıyorum. O kadar anlamsız topic kilitliyorsunuz ki tüm keyfi kaçıyor olayın. Bırak insanlar tek topicte konuşsun, atıyorum ben gündüz evde olmasaydım akşam girseydim patiye nerede konuşacaktım seçim sonuçlarını= Bu kadar çook kullanmayın ya.

devasa bi butthurt dönüyor ortalıkta ve arada gaza gelip küfür edenler olabiliyor
birkaç saat önce biri başkasına siktirgit çekti ve anında 5 post falan silindi
Sosyal ağlarda paylaş

e halk daha ne olacağının farkında değil ki

ben neye göre oy verdiklerini anlayamıyorum, hani doğuya gitsen aşiret ağasından ötü
rü dersin tamam anadoluıya gel istanbula gel şeyh şıh öyle diyor desek.. türkiyenin % kaçı şeyhe aşirete bağlı ben onu hesaplayamıyorum

mesela inşaat işi yapıyordur adam hükümet sayesinde ihale fln alıyordur para kazanıyordur evdekilere der ki "bu hükümet sayesinde mercedes jipe biniyoruz o'na oy verin" dese yine bir mantığı var da ama ağzı açlıktan kokan, işsiz, yoksul adam niye gidip bunlara verir? türkiyenin yarıya yakını ağaların şeyhlerin kontrolünde olamayacğaına göre..

yok ben anlayamıyorum, yarın çıksam sokağa sorsam kimse "ben verdim" demez.. ulan fatih çarşambalı adam bile "ben akp ye vermedim" diyordu.. (saadete verdiğini söylemişti o ayrı)

türkiiyeye giren ilaç ve dürümlü kadınalrdaki şişmanlığı anlatan umut sarıkaya karikatürü koysun biri şuraya
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

O kadar faşist ve insanlık dışı şeyler aklımdan geçiyor ki son bir kaç saattir..

niye abi?

yahu halkın yarısının istediği bu.

ben bakıyorum ve "hmm ben bu kalıba uymuyorum" diyorum sadece. halkın yarısı mükemmel uyum içinde ama bu kalıba.

bu durumdan memnun olmamanız kendisinden olmayanı fişleyen, içeri tıkan, aşağılayan bir gruba dönüşmenize sebep olacaksa var ki zaten o...

gidip onlara karışın işte. sinirlenmenize gerek kalmaz.

yok sizin kendinizi gördüğünüz yer bundan farklı ise, e o farklı belli edeceksiniz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

CHP açısından başarısız demek çok kolay değil. Sadece beklentiler çok utopikti (utopia diye biri vrdı bi aralar, noldu ona?). Başkan değiştirip, bazı yönlerde ciddi değişikliklere gidip bu kısa sürede, içinde bulunulan bu durumda anca bu kadar oluyor.

Ama ülke öyle bi halde ki 3 parti ve bağımsızlar dışındakileri toplayınca %5 etmiyor, 4.4'te kalıyor. Ülkenin yarısı aynı partiye oy veriyor.

Bu konu niye garbage'da? Doğru düzgün konuşcak bölümde niye yok alternatifi?

Farklı bölümlere açılan bazı konular çok anlamlı şeylerdi. Onların kilitlenmesi bile üzücü..
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, inandıkları dinden ötürü mü, yetiştirilme tarzlarından mı, neyden bilmiyorum ama, millet diktatör seviyor. böyle bir adamın yolsuzluk yaptığını söylediğin zaman, ''e herkes yapıyor, bırak aslanım da yapsın'' derlerken,

yolsuzluğu, haksızlığı çıkmayan Ecevit'e ''e onun elleri titriyordu, pısırıktı. öyle lider olur mu hiç ?'' zihniyetinde cevap veriliyorsa, söylenecek yanlış bir şeyi bulunamamasına rağmen, fiziksel özelliğine inilerek rencide etmeye çalışıyorlarsa demek ki arada çok fena uçurumlar var. (bu cümleyi kuranlar paticikte de bolca vardı yanlış hatırlamıyorsam)

bundan sonra sokakta öyle asalım keselim tarzı yürüyelim, belki yavaştan bizim de kölelerimiz çıkar belki
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

ben memnunum bu arada neticeden

cari acik bi kaolisyon elinde patlasaydi 123123 sen anlatirlardi artik, otursunlar duzeltsinler simdi kendi yedikleri bok sonucta

duzeltemezlerse son gulen iyi guler der dalgami gecerim asdfasfd

normalde sürdürülebilir cari açığın %6 altında olamsı gerekirken bizde %10 larda şu anda

cari açığın %6 üstü olamsı da kriz habercisidir ama adamlar nasıl oluyorsa "sürdürülebilir br cari açığımız var" diyorlardı

viki bizimkisi züürt tesellisi bu adamlar gider bir şetyleri daha satar o açığı 2 sene daha kapatırlar daha vadeli olarak satılabilir kaynaklar var bu ülkede
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

xaty said:

bu yüzden

Bella said:

fizban demişti sanırım 500.000 kişi temizlemeyi.

şu balkonun ordaki tr seninle gurur duyuyor diye anıran şakşakçıları temizlesen tr cidden düzlüğe çıkar biraz, faşistçe ama destekliyorum.

halkın yarısı adama oy veriyor, sen kalkıp o halkı öldürmekten bahsediyorsun, ne kafasındasın sen ya, ülke tapulu malın mı? ülkenin çoğu seviyor işte adamı, çok batıyorsa sen git veya öl.
Ama yok yine senin mesaj gizlenir, ceza bize gelir, boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

xaty said:

niye abi?

yahu halkın yarısının istediği bu.

ben bakıyorum ve "hmm ben bu kalıba uymuyorum" diyorum sadece. halkın yarısı mükemmel uyum içinde ama bu kalıba.

bu durumdan memnun olmamanız kendisinden olmayanı fişleyen, içeri tıkan, aşağılayan bir gruba dönüşmenize sebep olacaksa var ki zaten o...

gidip onlara karışın işte. sinirlenmenize gerek kalmaz.

yok sizin kendinizi gördüğünüz yer bundan farklı ise, e o farklı belli edeceksiniz işte.

Onlara karışcam ben de işte. Her yönümüzün aynı olması gerekmiyor sonuçta.. Zulmün halk gözünde normalleştirilebilmesinin tek sebebi ve adı faşizm olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...