Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AKP için çıldırma topiği

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

fizban said:

fede said:

oy oranı artarken mv sayısı nasıl düştü bana bunu açıklayın
seçim barajı meselesinin aptallığı işte. akp %34 oyla 360+ mv çıkarken ne kadar saçmaysa, şimdi de o kadar saçma.

sadece baraj değil şehirlerin vekil sayıları değişmiş + 36 bağımsız hep akp'den gitti.

farketmez ki.. al gülüm ver gülüm yaparlar her türlü borularını öttürürler

çingene çalacak kürt oynayacak
Sosyal ağlarda paylaş

tarih tekerrürden ibarett,r derler

adnan menderes marshall yardımlarıyla aldı yürüdü

tayyip ab uyum fonlarıyla yürüyor

sonra insanlar "VOAAAA AKEPE HİZMET YAPTI!!" diyor

mesela 2012 de sağlık fonları bitecek o zaman aile hekimi uyggulaması ne olacak onu da merak ediyorum

olan oldu benim penisim testislerime denk, olmayanlar düşünsün
Sosyal ağlarda paylaş

tayyipi bilmem ama, şu şartlardaki türkiye halkını tarih nasıl yazacak çok merak ediyorum. ezilinen, sömürülen ortamlarındaki topluluğun herşeye rağmen bastıramadığı, depreştirdiği bir diktator aşkı, sevgisi var. 1940'ta da ortaya çıktı. ondan sonraki takip eden dönemlerde de. oy verdiğiniz kişi ''asarıııımmm, keseerimmm, benim elimi sıkmadı diye, terfi de ettirmem, hapse de atarımm'', ''halktan insan da öldürürüm, sonrasında da, 'kimliğini bilmediğim birisi ölmüş, üzerinde durmaya gerek yok. var mııı ?'' dediklerinde heyyoıooooo, çok yaşa diyen bir kitle bana normal gelmiyor.

sanırım şöyle diyorlar, ''bak, yiğidim nasıl güzel konuşuyor, esiyor, gürlüyor. ülkeye sahip çıkıyor'' vs.
ignorance is bliss işte, daha prompteri olmadan tek cümle kurabilecek seviyede olmayan, cümlesi yarıda kalan bir adam halbuki
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

e abi adam haklı yani milletvekili sayıları yükseldi, 3.5 milyon oyları arttı. %5 kemal kılıçdaroğlu'nun başarısı.

10 milyon yeni seçmen geldi
öncekinde chplinin de chpden umudu yoktu
düşük rakamlarda artışlar istatistiki olarak daha başarılı gözüküyor
10 milyonun %5 i 500 bin
20 milyonun yüzde 4'ü 800 bin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...