Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12.06.2011 genel seçim sonuçları

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

http://www.cografya.gen.tr/egitim/kitalar/avrupa.jpg

Toplanıp gitsek, orada ufak bir community ile başlasak, kendi halimizde biraz da onlarla kaynaşarak güzel ve mutlu bir hayatımız olabilir. Ülke işleri hiç umrumuzda olmaz bize dokunulmadığı sürece ki çok da dokunulmaz, mutlu mesut yaşar ölürüz işte. Nereye gidelim?

şeye bakmaya başlayın abi kaç yüz bin dolar ile yatırımcı olarak vatandaşlık alınıyor? kaç kişiyle, kaç ortakla alınıyor?
ciddi diyorum yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

xaty said:

http://www.cografya.gen.tr/egitim/kitalar/avrupa.jpg

Toplanıp gitsek, orada ufak bir community ile başlasak, kendi halimizde biraz da onlarla kaynaşarak güzel ve mutlu bir hayatımız olabilir. Ülke işleri hiç umrumuzda olmaz bize dokunulmadığı sürece ki çok da dokunulmaz, mutlu mesut yaşar ölürüz işte. Nereye gidelim?

sari tonlari iyi gibi

Norveç AKPye vermiş, kesin hile var !!!1
Sosyal ağlarda paylaş

raider said:

S-H said:

paparnoz said:

Hala diyorum Çanakkale,Artvin,Eskişehir çok saçma imkansıza yakın bu 3 ilden Akp'nin çıkması ya sandıkların yarısından azı açıldı ya da kötü kokular yükseliyor yani.

çanakkaleden akp nasıl çıkıyor anlayamıyorum

Hiç de imkansız değil. Ben çanakkaleliyim ve ilçelerinin çoğunun tutucu bi yapısı olduğunu biliyorum. Ha merkez hala CHP. o başka.

tutucu dediğin Çan,umurbey vs falansa orada da mhp çıkıyor sorun orada zaten
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

beyler 2007'e göre herkesin oyu artmış mhp hariç e nası oluo bu iş birilerinin azalması gerekmiyor mu öbürlerinin artması için

diğer başlığı altındaki tırt partiler %13 ten %2 ye düştü, o oyları paylaştılar,

birde akp nin oylarını artırıp vekil artıramamasının sebebi illerin değişen vekil sayıları
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...