Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

et döner fiyatları

Bone

Öne çıkan mesajlar

dsfsdfsf
balon dramasi olmusta
bilmiyorum iskenderun disinda ben de donere onyargiyla bakiyorum baya boyle surasi cokzel burasi soyle boyle diye yerlere gidiyoruz ilk isiriktan sonra bumuydu lan gibi bakiyorum hayir belki cok mukemmel falan ama iskenderun doneri gibi olamaz

su baya bi dover madem et kavgasi cikmis

Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Et ve tavuk döner arasındaki fiyat farkı hiç bir zaman dediğin kadar yakın olmadı.

Oldu ve aynen Boneun söylediği şekildeydi.
Bone benden 1 yaş küçük sanırım 1999da lisedeydik.
O zamanlar tavuk eti şimdiki gibi ucuz degildi.Et fiyatına yakındı.
Haliyle döner fiyatlarıda yakındı birbirine.

Neyse, geçenlerde eskişehirde tutulan döner ekmek diye bi dükkanda 100gr et döneri 10 liraya yedim gerçekten kötüydü.pişman oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

2003 yilinda 1,5 liraya butun arasi doner yaptirabiliyor, kazikci ama imba gunaydin kasabindan kilosu 16 liraya kuzu sis alabiliyordum, simdi kuzu eti getirmiyor bile cogu kasap

gercekti
hayal oldu

daha 2 sene once 17 liraya duble iskender atabiliyordum, ayni yer su anda 26 ya getiriyor

niyazibeyde 2 kisi 2006 da 40 lira vermistik, gecen hafta noktasi virgulune ayni servise 84 lira verdik

et yemek

GERCEKTI
HAYAL OLDU

allah belanizi versin be kardesim, daha ne diyim
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
sole sacma bi konuda topik acmak dense direk aklima gelen insansin ya.

Marl0_on said:

bir insan neler atlatıp şu konuyu açabilicek kıvama gelebiliyor, hayal gücüm yetmiyor kesinlikle.

et fiyatlarındaki artış hakkında topic açmam çok mu rahatsız etti?

then, no problem.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Gezme kültürünüz yok. Türkiye'yi tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, insan çeşitliliğine hazır değilsiniz. Geziyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf lokantasına uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.

Yani iskenderin İstanbul'daki leşliğinden dem vurdum ben, bir iki yerde ağza alınır. Bursa için de öyle. Diğerleri iğrenç. Benim damak tadım böyle, kültürüm böyle. başkası beğenmeyebilir.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1269236582.swf
Sosyal ağlarda paylaş

Okuldaydım, benim yazıyı +10 kere alıntı yapmışsınızda yanlış anlama olmuş. 9.5 Tl'e gidin iskender yiin demedim, et dönere 9.5 Tl vereceğinize , gidin 3-4 tl ekleyin iskender yiin demek istedim..

Yiin Gayri.

Not : Birde,
BÖRGÖRKÖNGÖ 10TL VÖRMÖYÜ BOLÖYONUZ. ( komik olmadı :( )

Edit : Abi en üstteki yazıya baktımda, neler olmuş burda sdfsfsfs. Et dönerden nerelere girmişsiniz, kimse kimsenin üstüne gitmesin seçim dönemi ortam gergin zaten, tavuk döner konusu bir anda asosyalsiniz hepiniz oluyor sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...