Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AKP izmir miting i ?

Uzun

Öne çıkan mesajlar

bugun gazetelerde tam boy resimler izmirde 200k kişi topladı vs..diye! hiç yoktan posta belirtmiş bari "çevre illerden 3000 otobus kaldırıldı" şeklinde. abi söylüyoruz işte izmirde yaşayan adam o mitinge sadece rte i canlı görmek için gider sadece magazinsel sima olarak meraktan gider. desteklemek için gitmez!

birde rte utanmadan atmış tutmuş havaalanından gelirken izmir leş gibi kokuyordu die ! ulan haftanın 3-4 gunu oradan gecerim ne koku vardır ne bişey. 35 derece sıcaga ragmen bayraklı-altınyol bile bazen kokmuyorki oda rahmetli piriştinanın hediyesi.
Sosyal ağlarda paylaş

büyükşehirler için mitingler birşey ifade etmez.istanbul'da 2 partininde büyük kalabalık toplaması normal. 2009 yerel seçimlerinde istanbulda akp 3 milyon chp 2.6 milyon oy aldı istanbulda.bu seçimde seçmen artışıyla iki partide 3 milyonu geçebilir. mitinglere 300 bin kişinin katılması normal. mhp aynı mitingleri yapsaydı büyük olay olurdu. aynısı izmir ve ankara içinde geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugün İstanbul’un birçok noktasında ulaşım felç oldu.

Taksim-Okmeydanı hattında biriken ve çok uzun süre otobüs bekleyen vatandaşlar isyan etti. Odatv’nin ulaştığı bazı mağdurlar saatlerce gitmek istedikleri yere gidemediklerini belirtti.

Hat amirliği’ne şikayette bulunan vatandaşlar “araçlar AKP mitingine gitmiş” cevabını aldılar. Vatandaşlar tepkilerini geç gelen otobüs şoförlerine yansıttı. Otobüs şoförleri de araçların miting meydanına gittiği bilgisini doğruladı.

Yine Odatv’ye gelen bilgilere göre AKP’nin birçok otobüsü yevmiye vererek miting için çalıştırdığı ve birçok hatta bu sebeple aksaklıklar oluşmuş
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

her partinin yaptığı şey o, istisnasız. otobüsler kaldırılır pendikten, karşıya geçirilir. Beleş mi olur bunlar, bi bedeli olmaz mı? Tabi ki olur. Cumhuriyet mitinglerine zamanında katılmakla gayet iyi gezmiştim.

lol adam hemen cumhuriyet mitinglerine laf atmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Çevre illerden insan gelir anlarım da arkadaş,bu kadar insan gelir mi ?

Kordon da içenleri yadırgayanlar,kınayanlar olmuş yani o kadar belli ki İzmir ile alakalı olmadıkları.

Akp'den günden güne iyice midem bulanmaya başladı artık tak diye kanalı değiştirir oldum.Bayrak milliyetçiliği ile rant aramalar,her mitinge yığınlarca ama yığınlarca otobüs kaldırmalar,sığ siyasi söylemler,Devletin varlığı ile akp yi bağdaştırmalar,kızılay yardım paketlerine bile akp amblemi basmalar iğrençliğin had ve sınırları zorluyorlar.

Danışmanları önceden en azından iyi bir metin hazırlardı vs vay çakallar oradan şu kitleyi hedefliyorlar,şuradan buraya ulaşmaya çalışıyorlar derdim de artık danışmanlar mı yazmıyor metinleri anlamadım.

Zaten akp var olduğundan beri RTE'nin yüzünü görmediğimiz günlerin sayısı az,adeta televizyonların içine RTE'nin görüntüsü kaçmış.Her dakika televizyonlarda o gün evinde mi dinlendi eski görüntüleri yayınlıyorlar üstüne birde başbakan nerede konulu sığ dedektifçilik haberleri vs ile adeta beyine tecavüz ediyorlar,artık televizyondan haber izleyesim hiç gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...