Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüman olan Avustralyalı

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

bu arada musluman ulkede yasadiginizdan islama gecen hristiyan temali bi suru haber gorurken elbette hristiyan olan ve kurtulan insan haberleri almiyosunuz
hristiyan bi ulkede de eminim tersi cok oluyour

bi model vardı o hristiyan olmuştu yunanlının biriyle evlenince baya haber olmuştu, olduğnun 2. günü haçla gezmeye başlamıştı 40 yıllık katolik gibi sdfds.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

http://www.forumzeblebi.com/showthread.php?tid=389

said:
“Budistim, hristiyanım ya da değilim ama ben ezan sesi duyduğumda müziği kapatan bir insanım ”

said:
"ama ben ezan sesi duyduğumda müziği kapatan bir insanım ”

said:
"ezan sesi duyduğumda müziği kapatan bir insanım ”

said:
"müziği kapatan bir insanım ”

said:
"insanım"
Sosyal ağlarda paylaş

Dine inanmak, inanmamak tabii ki insanların tercihi.

Ben inanmıyorum.

İnana da saygı duyuyorum.

Ama inananın da, inanmayana saygı duyması gerekiyor.
Bizim ülkemizde bu saygı müessesesinin pek çok konuda olduğu gibi, bu konuda da tek taraflı işlediğini söylersem yanlış bir şey söylemiş olmam sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

ben sunu anlamiyorum abi
muslumanliga gecen insan bi anda 2 kelimesinden biri Allah oluyo ya
abi adam benim toplam 25 senede demedigim kadar allah iceren kelimeyi 15 dakkada kuruyo

şu mesaj kenarda dursun. türkçe karakter kullanmama dışında sadece 2-3 tane hata göze çarpıyor. tebrikler bone, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmadığını gösterdin bizlere.
Sosyal ağlarda paylaş

bide insanı sinir eden nokta,böyle konular açılınca,siyasi düşüncesine yada inancına uymayınca yeni gelinin bişeleri gördüğünde yataktan kaçması gibi ülkeden gitmeyi,yok efendim anketler türk halkının %999999 gibi bir bölümünün bu ülkeyi terketmek istediğini yazıyor v.s muhabbetleri,abi bi gidinde bu ülke rahatlasın ya ciddi diyorum,ben başbakan olsam gitmek isteyenlere göç parası v.s veririm,sevmeyen varsa gitsin adamı gündüz vakti ayar ediyorsunuz zaten cenazeden geldim,dini ve milli duygularım bizim çetin abinin yaptığı çiğ köfte gibi tavanda yapışık şu anda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...