Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

755 44 44

Tesbih

Öne çıkan mesajlar

Yav arkadaş 900 birikmiş konbaramda diye mesaj geldi ücretsiz arayın dedi baktım turkcelle bağlantılı bir firma speakTL diye

http://www.tlyuklemehatti.com/

bu da siteleri.

Aradım kadın çıktı ses kopuk kopuk geliyordu anlamadım zaten pek kredi kartını falan verdim neden verdiysem artık. İlk başta birşeylere onay verdim bir süre sonra yeniden sordu onaylıyormusunuz diye sonra çaktım benden para çıkacağını yok onaylamıyorum falan dedim neden dedi şöyle şöyle yapabiliriz dedi ben de yok kalsın şimdilik dedim kapadım telefonu.

Sonra araştırdım biraz firmayı kredi kartı verdim diye baya bir şikayet vardı yok efendim istemediğim halde kredi kartımdan para çekmişler falan filan. İşkillendim açıkçası aradım işte böyle böyle yorumlar okudum emin olmak için aradım böyle bir hizmet istemiyorum falan dedim.

Varmı konbara falan kullanan ? ben pek mantıklı bulmadım açıkçası önerdikleri şeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be usta uğraşmam. Aslında üye olmak mantıklı da işte şu an nakit darlığındayım yoksa yıllık üyelik alırdım. Firmanın güvenilirliğini sormuştum foruma temelinde ama kimse denememiş :D neyse dh de bikaç eleman kullanıyormuş sorun yokmuş 755 88 88 ve 755 44 44 iki farklı anlaşmalı firma birisi tlyukle.com diğeri tlyuklemehatti.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya bunlar çözüm ortağı vs. adı altında firmalarla anlaşıp, onlar adına işlem, daha doğrusu dolandırıcılık yaparak para kazanıyorlar.

Mesela TT ve Quicknet'te de var birkaç tanesi, sürekli arayıp tarife değişikliği öneriyorlar. Aslında çok saçma olan tarifelerin 3/4 içeriğini anlatmayıp safları kandırıyorlar. Sonra yaptıkları işlem başına TT'den para alıyorlar.

Diğer tarafta aynı olaylar oluyor. Birde bir ara şey yapmışlar, TT müşterilerini arayıp tarife değişikliği diye onay alıp, eve adam yollayıp hemen belge imzalatıp TT'den hatları alıp, kendilerine taşıtmışlar. Babam anlatıyordu bir ara bir ton müşteri geliyordu sorun var ilgilenmiyorsunuz diye, bakıyoruz sistemden böyle kayıtlı bir müşteri yok xxx tarihinde iptal edilmiş hat vs. diye asdfasd

Mağdur saf müşteri, kazanan onlar, suçlu TT, diğer firmalar vs. oluyor adfdas Bu tip adamlara para ödeyerek o firmalar zaten suçlu konumda da, neyse uzattım yine asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Adam/Kadın diyo ki 39 TL ver sana 24 TL lik kontör verelim sonra 2. yüklemende de 12 TL lik kontör verelim e zaten verdiğin parayı geri almış sayılırsın. Ha vardır 3-5 kurnaz işleri ama bilemedim tabi.

Neyse sorun yok şimdilik ilerde olursa bilgilendiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Garip bir iş ya bu firmaların yaptığı. Üye oluyosun hediye kontörler kazanıyorsun arada çekilişle eşyalar kazanıyorsun kontör yüklemek istediğin zaman 755 44 44 ü aradığında şifreni söyleyip miktarı söylüyorsun çat diye yükleniyor falan ama niye üyelik parası veresin. Ha büyük firmalar veriyormuş onu öğrendim
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar hilede olabiliyor, gerçekte telefonda işlem yapan bazı firmalar var fakat ben içeriğini iyice bilmeden telefonda işlem yaptırmam genellikle yerinde işle yaptırmak güvenli ne olduğunu biliyorsun ama bir firmanıın müşteri hizmetleri nosunu bilirsin ve alacağım hizmet hakkında detaylı bilgim olur o zaman belki zamandan tasarruf kazanmak için telefonda işlem yaptırabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...