Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sıkıldım

Bone

Öne çıkan mesajlar

1 yıldır sürekli bir şeylerle uğraşıyorum.
ama bu zamanın çoğu beklemekle geçiyor.
"acaba olcak mı, acaba sorun çıkçak mı" heyecanı yaşıyorum her seferinde.
çok sıktı artık bu.

isveç vizesine başvurdum, bugün gerekli evrakları teslim ettim.
şimdi bunun onayını bekleyeceğim.

olur mu olmaz mı bilmiyorum ama çoğu kişinin her türlü vize işlemi oluyormuş diye bir duyum aldım.
bize patlar tabii o da var.

1 hafta mı 1 ay mı o da belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel bişeyler bekliyosunuz falan değerini bilin. ben maaş günümü bekliyorum, kredi kartı kesim tarihimi bekliyorum, bi yerde otururken çay kahve gelmesini bekliyorum, eski günleri düşünürken öylece gözüm dalıp bekliyorum, gelecekle ilgili beklediğim hiçbişey yok. :(
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

ne güzel bişeyler bekliyosunuz falan değerini bilin. ben maaş günümü bekliyorum, kredi kartı kesim tarihimi bekliyorum, bi yerde otururken çay kahve gelmesini bekliyorum, eski günleri düşünürken öylece gözüm dalıp bekliyorum, gelecekle ilgili beklediğim hiçbişey yok. :(

seninki daha rahat aslında. kredi kartı kesim tarihi, maaş beklerken veya çay kahve gelirken "bir sıkıntı olacak mı" diye yusuf yusuf modda dolaşmıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenim amaçlı ya da iş için gidenlerin vizeleri inşallaha maaşallaha kalmaz ya bellidir ve kesin olur ya da baştan olacağı yoktur. ordan şey ettim de.
Bone said:

olur mu olmaz mı bilmiyorum ama çoğu kişinin her türlü vize işlemi oluyormuş diye bir duyum aldım.
bize patlar tabii o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenci vizesi.
amerika başvurum kabul olmamıştı da ondan bir fobi yerleşti bana, vermezler gibi bir his geliyor artık.

şöyle özetliyim hatta 1 yılı:
(yaklaşık rakamlar) 1 ay diploma tasdiği, 1 ay askerlik erteleme işlemleri, 1 ay amerika'daki okul onayı, yazışma vs. 2 ay (2 kez) amerika vizesi ve reddi, aralık sonu isveç okul başvurusu, mart sonu sonuçların bildirilmesi ve kabul, 1 ay sonra vize görüşmesinde bazı belgelerin eksik olduğunu gör, 1 ay sonraya tekrar randevü al ve tüm belgeleri teslim et.
şimdi de vize kabul edildi mi edilmedi mi, telefonla ararlar artık onu göreceğiz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

nomsaR said:

seninki daha rahat aslında. kredi kartı kesim tarihi, maaş beklerken veya çay kahve gelirken "bir sıkıntı olacak mı" diye yusuf yusuf modda dolaşmıyorsun.

bi sıkıntı olduğu için böyle oluyo zaten insan oğlu. istediğini yapamadığın sürece bekleyip beklememenin pek bi anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...