Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Frantic said:

nileppezdel said:

Kadıköy Anadolu'nun Fenerbahçe ile alakası yok fizban, ben de Kadıköy Anadolu'luyum. Hani bunu savunuyorsan, yuh diyorum sadece

ahaha ya zaten fizbanda ona koptu zaten.

abi gece gece fenerliler kafayi cekmistir anliyorum da digerlerine ne oluyorsa kafalar kiyak sadsdfg.

abi caddede oturan bi GS'li olunca bu gece başka türlü geçmez, benim de kafam kıyak tabii ki sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Bursa'da arabayla tur atmaya çıkan arkadaşlar da şehir merkezinde yürüyen 100 kadar Bursa taraftarı görünce geri dönmüş.

Bu da ayrı barzoluk.

Yoo gayet korna öttüre öttüre geçtik biz yanlarından, ama yaptıkları şerefsizlik başka bişi değil. Umarım Kadıköy'de annelerini hatırlatırlar hepsine, başka da bişi dileyemiyorum, insan müsvetteleri ya. Ailesi ile, çoluğu çocuğu ile kutlamaya çıkan bir adamı darp etmişler, arabasının camları falan inmiş aşağı. Bir de delikanlı Fener nerdesin diye tezahürat yapıyorlar, kutlamaya çıkan insanlar alalede insanlar, sanki taraftar grupları çıktı kutlamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

Masquerade said:

Bursa'da arabayla tur atmaya çıkan arkadaşlar da şehir merkezinde yürüyen 100 kadar Bursa taraftarı görünce geri dönmüş.

Bu da ayrı barzoluk.

ya ben bursa taraftarini cok iyi bilir su besiktasla arasindaki olaylarlara kadar

simdi cidden saldirirlar miydi yani tura cikanlara?

adamlar anti istanbul forever takılıyorlar. (kahpe bizans diye eşek gibi pankartları var zaten yıllardır). 34 plaka arabaları bile maç günü stad etrafında taşlayacak kadar sıyıranlar var.
beşitaş öfkesi ekstra.
yani bugun bjk şampiyon olsa kutlamaya çıksın net can güvenliğin yok. direk linç ederler. bjk nefreti extrem bir konuma geldi ama bu fener ve gs için ortamın rahat oldugu anlamına gelmiyor. :p böyle barzolar oldukça fb ve gs formasıyla kutlamaya çıkarsan temiz dayak yersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=187183974665578

bak bak bi grup kalabalık gerizekalı ordusu.

Sıradaki şarkı, Bursa - Beşiktaş maçında Beşiktaş reröre diye itiraz eden Fenerbahçeli arkadaşlara gelsin.

Disclaimer: Bu ironik gönderme sadece Bursaspor - Beşiktaş maçında suçlunun Beşiktaş olduğunu savunan Fenerbahçe taraftarlarınadır. Diğer Fenerbahçe'li forum üyeleri üzerine alınmaması önemle duyrulur. Sanırım anlaşılabilmek için hep bu şekilde açıklayıcı yazılar yazmak lazım bazı arkadaşlar için...
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

Red said:

abi ana bacıya küfürle takıma küfürğn ne alakası var

milyonlarca taraftarı olan bir takımı babasının takımı gibi savunan salaktır
onemli olan aralarında zaten hic bi fark olmaması ve aslında ikisinin de hic bir onemi olmaması zaten.. birinin senin annene kufretmesi senin hayatında neyi degistirir?

abi ben böyle ermiş kafasıyla bakamıyorum yinede.hani damarına basar dellenirsin

ama gelip galatasaray i.ne takımı dese tamam derim
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

onemli olan aralarında zaten hic bi fark olmaması ve aslında ikisinin de hic bir onemi olmaması zaten.. birinin senin annene kufretmesi senin hayatında neyi degistirir?

(tu)

bir yandan "siz turkiyede yasadiginizi unutuyorsunuz heralde sokak hayati rerororo ve oyle sizin gibi nazik her onune gelene cicek dagitir gibi olamiyoruz " diyen tayfanin "tabiki dovuceksin" demesi asil tuyler urpertici.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

@nileppedzel, 2-3 sayfa önceye git, dusuncelihayvan ın mesajını oku. sen gelirken ben dönüyordum :)
@tinu, kafam çok şükür baya sağlam. bana küfreden adam,
1. çok güçlü kaslıdır, o zaman zaten dövmeye girişmem.
2. elinde silah falan taşıyordur, yine dövmeye girişmem.
3. alkollüdür, zihinsel özürlüdür falan; o zaman da dövmeye girişmem.

çok şükür sokakta bir insanın küfretmeye cesaret edebileceği bir adam değilim. yine çok şükür forumdan insanlar bana ana avrat küfrettiği zaman ADRES VER !!! demememeyi de biliyorum, keza kendim ibilmiyorum, küfreden insanın zeka ölçüsünü çok net ölçebiliyorum falan.

en son ilkokul 3'te falan küfür edilince çok sinirlenirdim işte, orada bıraktım onları.

ha bu arada, oradaki küfür muhtemelen tezahürattki küfürdür. mesela beşiktaşın beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur şeklindeki tezahüratı gibi. bu durumda dünyadaki insanlar - beşiktaşlılar kümesinin beşiktaşlı herkesi öldüresiye dövme hakkı var. küfür yiyolar çünkü.

ben gidip o tezahuratı ki bunun gibi küfürlü tezahuratları her takım yapıyor , gidip bu tezahuratı fenerlilerin arasında yaparsam dogal olarak dayak yerim dimi peki ben bunu yapıp dayak yediğimde suçlu benmi olurum beni dövenlermi :)

iste bende aynen bundan bahsediyorum kac saattir, ne gerek var gelip beşiktaşlıların için beşiktaşa küfür ediyorlar diyorum , küfür ederlerse dayak yerler diyorum, gidip insanlar adam gibi eğlensinler şampiyonluk kutlasınlar adam kutlayını tebrik edelim benim de fenerli arkadaslarım var demin kutlamaya çıkıyorlardı tebrik ettim güldük eğlendik, kalkıp insanları tahrik etmek bahsediyorum saatlerdir,

valla çok uzadı konu 6-7 sayfa önce tebrik etmiştim tekrar tebrik ediyorum, aklı başında kutlayan her fenerli doyasıya sevinmek kutlamakda haklıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaş sen bu memleketin apaçi, boş beleş hır gür peşinde adam kaynadığını bilmiyor musun, neden gidip Beşiktaş'ta kutlama yapıyorsun be gerizekalı git caddeye ya da evinde kutla.
Yanlız Gs lisesine bayrak asmak çok iyi hareket ehaueaheauehaeuahe bayıldım, hayır ligi 7. bitirmişiz şampiyon olmuşsun bizle işin ne, git kutla şampiyonluğunu, sonra da neden millet bizden nefret ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Türkiye ile ne alakası var bunun? Anlamıyorum hayatınız da hiç mi kavga etmediniz? Son derece doğal bir şey sizi taciz eden adama saldırmak. Yahu 2-3 kendini bilmezi savunucam diye insan ve toplum psikolojisini bile değiştiriyorsunuz resmen. Size şu takım gazını versek ulusal hakemli dergilerde makalenizi bile yayımlattırırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın Türkiye ile alakası yok. Futbol bu. Dünyanın her yerinde böyle. Her yerde de din gibidir futbol, ve her yerde böyle gereksiz taraftarlar vardır.

Ha onu geçtim, adam dövebilecek fiziğim olsa, GS lisesine FB bayrağı asan adamı ben de döverim. İsterse küfretsin, GS'ye ya da bana aileme vs. umrumda olmaz. Ama o liseye o bayrağı asmayacaksın. Bazı sınırlar aşılmamalıdır. Suçlu da olurum cezamı da çekerim ama o adamı orada döverim yani
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bu şampiyonluğu;

Trabzon'a yatıp bize kök söktüren Anadolu takımlarına,
Sene başında "oo Gutiyi aldık onu bunu aldık" diye kendilerini namağlup şampiyon ilan edenlere,
Düşmeme mücadelesi verip 36 puan (rekor) fark yerken hala gözü bizim şampiyon olmamamızdan başka bir şey görmeyenlere,
Emenike FB'ye karşı kariyerini riske atmadı diye ortalığı ayağa kaldırıp, aynı Karabük 7 eksikle sahaya çıkıp halısaha takımı kalitesinde goller yerken hiç istifini bozmayan lazlara,
Yeri geldiğinde hakemlere,
Aylardır kendi takımının maçlarını falan boşverip sadece FB maçlarını izleyen ve kimsenin şeyine takmadığı, futbol bilgisinden yoksun, hasetlik dolu yorumlarını topiklerimizden eksik etmeyen harry'e,
"Aldığı bazı duyumlar" çerçevesinde, hiçbir delili olmadan, çıkıp koca bir camiayı ilkokul çocuğu gibi argümanlarla suçlamaktan utanmayan AKP Trabzon milletvekili şahsiyetsize,
Bunun gibi olup şu anda aklıma gelmeyen, FB şampiyon oldu diye birkaç gün yemekten içmekten kesilecek tüm bahtsızlara,

... armağan ederiz. Hepinize rağmen 18 maçta 52 puanla, eze eze şampiyonuz.

Şampiyonu, tıpkı son hafta kaçırdığımız diğer iki senede olduğu gibi, biz tayin ettik. Siz ise ancak televizyonlarınızın başında oturup Fenerbahçe'nin vereceği hükmü izlediniz.

Ağlayanlar da ağlamaya devam etsin lütfen, durmayın, çok eğlenceli oluyor :) Korcan topu kaçırmış da bilmemneymiş, Selçuk Kadıköy'den vurur, Sami Yen'de gol olur, siz bunları daha iyi hatırlarsınız. Demek GS'yi bile satın almışız, bu kadar büyük kulübüz lan, helal olsun.

Son maçta takımını terketmek istemeyip sakat sakat maça devam eden, fakat takıma yarardan çok zarar getirdiğini anladığı an değiştirilmesini isteyen Gökhan Gönül'e ayrıca bin defa helal olsun.

Teşekkürler Fenerbahçe.

şu da şurda dursun (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi farkındamısnz ??

burasi TÜRKİYE

sokakta annen diye baslarsan söze ve kufurle bitirirsen %95 (iyimser bir oran oldu) dayak yersin

hakli haksiz olayi diil bu insanlarin piskolojik yapısı neden kabul etmek istemiyorsunz

iyi de zaten dunyanin her yerinde gidip sokakta birine anabaci soversen karsindakinden dayak yersin.

turkiyeyi turkiye yapan bu degil ki. turkiye de kacirilir iskenceye magruz kalirsin, ne bileyim organini calarlar, tecavuze ugrarsin, cok yuksek ihtimal bi yerlerini keserler. gene yuksek ihtimal kursun yersin. dayak sadece sansli kesimin yiyebildigi bisey. al mesela adamlar denize atmis karaya cikartmiyor sdfdfg. cok daha fantastik senaryolar yazilir yani.

zaten turkiyede karsilacagin bu tepkiden dolayi karsidaki adam kufur ettiginde cevap vermeyip gecersin.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

@nileppedzel, 2-3 sayfa önceye git, dusuncelihayvan ın mesajını oku. sen gelirken ben dönüyordum :)
@tinu, kafam çok şükür baya sağlam. bana küfreden adam,
1. çok güçlü kaslıdır, o zaman zaten dövmeye girişmem.
2. elinde silah falan taşıyordur, yine dövmeye girişmem.
3. alkollüdür, zihinsel özürlüdür falan; o zaman da dövmeye girişmem.

çok şükür sokakta bir insanın küfretmeye cesaret edebileceği bir adam değilim. yine çok şükür forumdan insanlar bana ana avrat küfrettiği zaman ADRES VER !!! demememeyi de biliyorum, keza kendim ibilmiyorum, küfreden insanın zeka ölçüsünü çok net ölçebiliyorum falan.

en son ilkokul 3'te falan küfür edilince çok sinirlenirdim işte, orada bıraktım onları.

ha bu arada, oradaki küfür muhtemelen tezahürattki küfürdür. mesela beşiktaşın beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur şeklindeki tezahüratı gibi. bu durumda dünyadaki insanlar - beşiktaşlılar kümesinin beşiktaşlı herkesi öldüresiye dövme hakkı var. küfür yiyolar çünkü.

uzun boylu olmak ne iyi ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...