Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

tinu said:

hala bana laf edip esas olayı başlatan fenerli kardeşleriniz hakkında tek cümle yok, aynı şeyi beşiktaşlılar bağdat caddesinde yapsa burda tinerciler diye başlar daha bir ton laf sayardınız,

ayrıca biri bana durduk yerde gelip küfür edip saldırırsa doğal olarak aynı şekilde cevap veririm.
Ahahah kendi adaletini sağlıyorsun yani.

Kafalar çok güzel ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca başka takımı taciz edipte sonucu kötü olunca "yaa ama biz şampiyon olduk her şey hakkımız" olayı da çok komikmiş.

Abi, koskoca bağdat caddesi var kadıköy var. Kutlamak isteyen gider oraya karışan yok eden yok. Sen niye kalkıp gelip taciz ediyorsun başka takımın taraftarını. Mal gelmiş kartal yuvasına şişe atmış uyarılmış küfür etmiş sonuçta da kendini deniz de bulmuş. Ee nesi garip?
Gs lisesine bayrak asıyorlar ne gerek var git kadıköy anadolu ya as?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

ne kendi adeleti hocam durup dururken biri gelecek benim suratıma küfür edecek ben bakıcam mı !! sen bakarmısın??? onur gurur olur adamda ya alla alla valla enteransınız ya,
BJK Store'un camlarını kıranı denize atalım diyenleri savunuyorsun. Bunun üstüne söylediklerin de senin kendi adaletini sağlama yanlısı olduğunu gösteriyor.

Polisler gereksiz zaten, cam kıranı denize atalım, adam vuranı diri diri gömelim!
Sosyal ağlarda paylaş

Dövenler suçlu eyvallah, ama onu yaparlarsa dayak da yerler yani. Keşke polis önlem alsa da kamu malına zarar vermelerini engellese ama yok işte, almıyorlar. O zaman halk devreye girer.

Hep hayalimdir bi vigilante çıksa da tinerci soykırımı yaksa, hepsini işkence ede ede öldürse. Polisler halledemiyor, halk halletse tinerci/gaspçı sorununu
Sosyal ağlarda paylaş

Fener şampiyon oldu diye başka takım taraftarlarını taciz etmek hakkı değildir.

O gerizekalılar bayrak astılarsa onlar kadar gerizekalı insanlarda onları dövmüş. Doğal seleksiyon bu. Kalkıp kartal yuvasına da şişe atıyorsa e doğal olarak dövülür. Ben anlamıyorum yaşadığınız toplumu farklı düşünmeye çalışmanızı. Ne bekliyorsunuz? Senin dükkanının camına şişe atan adamı kovalamaz mısın? Ordaki beşiktaşlılar da gitmiş uyarmış küfür edince atmışlar denize belki ayılır kafası yerine gelir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Fener şampiyon oldu diye başka takım taraftarlarını taciz etmek hakkı değildir.

O gerizekalılar bayrak astılarsa onlar kadar gerizekalı insanlarda onları dövmüş. Doğal seleksiyon bu. Kalkıp kartal yuvasına da şişe atıyorsa e doğal olarak dövülür. Ben anlamıyorum yaşadığınız toplumu farklı düşünmeye çalışmanızı. Ne bekliyorsunuz? Senin dükkanının camına şişe atan adamı kovalamaz mısın? Ordaki beşiktaşlılar da gitmiş uyarmış küfür edince atmışlar denize belki ayılır kafası yerine gelir diye.

ahanda olay burda gizli..

biz trafikte kendisini solladi diye arabadan söföru cikartip döven insanlarin oldugu bir toplumdayiz.. futbol gibi insanlarin herseyin önune koydugu bir olguda insanlarin beyinlerini kullanmalarni bekliyoruz..

ülkecek yaksinlar bizi dunya kurtulsun ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

bazen ortadoğuda yaşadığımı forumda bile hatırlıyorum. mevzu o adamların salak olup başlarına gelecekleri bile bile davranmaları değil. mevzu bu işi yapanları savunmanız.

hatta bakın dediklerinizin şöyle bi izdüşümünü vereyim; bunu diyen bunu da dedi:

yılbaşında taksime çıkan kız tacizi hakeder.
yılbaşı ertesinde taciz haberlerini eğlenerek okuyorum.

neyse yahu, ben bu kadar ilkel olduğunu bilmiyordum forumdakilerin. bundan sonra fenerbahçe tribününde biri öldürülürse BABA BURASI ARENA.... BURADA FUTBOL OYNANIR, FUTBOL ERKEK OYUNUDUR, ÖLMEYİ KABUL ETMİYORSA GELMEYECEK............. diyecem ve sonuna cCc koyacam 10000 tane.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Beşiktaş, Sivas'ın önünde şampiyon olunca, ortalığı boş buldunuz vs vs demişti millet?
O zaman şimdi de ben aynısını diyebilirim haklı olarak. Biz ortalığı boş bıraktığımız için şampiyon olabildiniz. :)

hatırladığım kadarıyla o yıl bjk ilk 5'ten hiç bi takımı yenememişti bile bariz diğer takımların zayıflığı ön plandaydı ensenizde bi rakip yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet,
beşiktaş o zaman 71 puan toplamıştı, fenerbahçe ise bu sezon 82 puan topladı. 82.

@masq,
zaten aksini söylemiyorum. o adamlar suçlu. o adamlar bi kere kamu malına veya özel mülke zarar vermekten dolayı direk suçlu, gerizekalı olmanın yanında. ama diğer adamlar, direk olarak kişiye saldırıdan dolayı bayağı sağlam biçimde hapis yatmalılar. bunun savunulacak bir yanı da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban ortadoğuda yaşadığını hatırlamana gerek yok. Toplumunun mensup olabileceğini hissettiğin Avrupa'da da futbol ve toplum reaksiyonları aynı şekilde emin olabilirsin.

İngiltere de cama şişe atıldı diye kimse mahkemeye gitmiyor, önce reaksiyon verip ana avrat düz gidip kovalıyor yetmeyince hukuki yollara başvuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

tinu said:

ne kendi adeleti hocam durup dururken biri gelecek benim suratıma küfür edecek ben bakıcam mı !! sen bakarmısın??? onur gurur olur adamda ya alla alla valla enteransınız ya,
BJK Store'un camlarını kıranı denize atalım diyenleri savunuyorsun. Bunun üstüne söylediklerin de senin kendi adaletini sağlama yanlısı olduğunu gösteriyor.

Polisler gereksiz zaten, cam kıranı denize atalım, adam vuranı diri diri gömelim!

sadece beşiktaş storun camları kırılmıyor geliyorlar küfür ediyorlar insanları tahrik ediyorlar, sonucunda da dayak yiyorlar, ben burda dayak atanları değil oraya gelip durup dururken olay çıkartanları suçlayacam tabiki normal de sizinde onları suçluyor olmanız lazım, gerçekten neyi savunduğunuzun yada neye karşı olduğunuzun farkındamısınız yoksa sırf fener beşiktaş olayı olduğu içinmi böyle inat ediyorsunuz bilmiyorum,

Kendi adeletini sağlamak ne demek ya? ben yazmısım oraya biri gelip benim suratıma küfür ederse tabiki döverim o herifi, bunun adeletle ne alakası var, ortada adelet gerektirecek bir şey yok ortada saldırı ve saldırıya verilen karşılık var,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...