Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyon Fenerbahçe

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

bursa'nın fenerlilerin kutlamalarına karışmasına laf atanlar çıkmış. bursa haklı. adamlar şampiyon olmuş geçen sene, sivas-kayseri falan gibi bir yer değil. bursa şampiyon kent olarak tabii bir ağırlığını koyacak ortaya. bıçaklamak falan farklı şeyler de mekanı kapatıp "yassah kardeşim" yapmak taraftar kültürünün güzel simgesidir. ciddi şiddet olmadıkça no problemo.
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa baştan sona haksız.Bursa kendini 1 tane şampiyonluk aldı diye 4büyüklerin arasına girdi sanıyo.

Bursadaki kutlamalarda kimse taraftar grubu şeklinde 300-500kişi kutlama yapmıyor.Ailesiyle birlikte formasını giyen çıkmış sokağa ya da 2li 3li arkadaş grupları şeklinde.Sen gidip çocuklu aile arabada kutlarken içinde çocuk varken arabanın camlarını indiriyosan tekme taş ne bulduysan atıyosan haksızsındır.Ayrıca aile olmasına da gerek yok bunları yapıyosan haksızsındır.Onlara tebrik edip kutlamalarına izin vermen gerekiyo.

Bursalı taraftarların gerçekten allah belasını versin.Görüntüleri tekrar izliyorum daha da sinirleniyorum tez zamanda ölsün o texas mıdır nedir taraftar grubundakiler..

Edit genelleme yapmayım da o taşkınlıkları yapan herkes diyim.Texasta da iyi adamlar vardır tek tük.
Sosyal ağlarda paylaş

dün fsm bulvarının arka sokağındayız arabalara yürüyoruz, yanımdaki arkadaşta "fenerbahçe" diye bağırıyor, köşeyi bi döndük bi 7-8 kişi bursa formalarını giymiş, "ne dedin" falan dediler bi irkildik önce sonra yakından baktık bildiğin 13-18 yaş arası tipler, dayılanıyorlar. "fenerbahçe dedik nolcak" falan derken, hafiften dalmaya hazırlanıyoruz, polis geldi koşarak "pezeveeeeenk pezeveeeenk" diye diye, bunlar başladı kaçmaya ben de başladım gülmeye adam aynı warrocktr venti miydi neydi ondaki herif gibi bağırıyordu, meğer taşlamış o veletler polisleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Can Tanrıyar dün çok güzel bir şey dedi aslında. Fenerbahçe son 10 yılda sezon içersinde hiç hoca değiştirmemiş. Her başladığı hoca ile sezonu kapatmış. Hemene hemen her sene de şampiyonluk yarışından kopmamış. İstikrar gerçekten bu. Bjk-gs hala hoca konusunda bir istikarar sağlayamadı hal böyle olunca da sürekli yarıştan kopuyorlar bir sene oluyorlar bir sene olmuyorlar.
Aykut Kocaman kalsın fenerin başında gerçi seneye bu kadar etkili olabileceğini düşünmüyorum ama yine de artık şu kulüplerin başında birileri uzun süreli olarak tdlik yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Bursanin taraftar grubunun yas ortalamasi 16 arkadaslar bunlari dikkate alin lutfen.

bi tek onlara ozgu degil abi o

adamınbiri said:

sus lan ibiş yok efenim neymiş gs ile bjknin kötü olduğu sezonda şampiyonluk bişey ifade etmiyomuş
adam olsalarmış onlarda şampiyonluğa oynasalarmış
1 puan daha alsak senin münasip bi yerine sokardım

sddfgsd.
Sosyal ağlarda paylaş

juanito said:

şuraya "aaa, ama ayıp" yazanlar green street hooligans ve türevi filmlere "hacı adamlar çok iyi yeaa, ehehe" kafasında genelde, ona yanıyorum. türkiye'de barzoluk, avrupa'da vuuu. devam edin böyle.

not: bursalı, bursasporlu değilim.

onlara en fazla film olduğu için iyi deniyor. gerçekte o kafadaki insanlara da çok iyi dendiğini nereden çıkarttın? taraftar ayağına ilkellik yapmak barzoluktur. dünyanın neresinde olursan ol değişmez.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

Can Tanrıyar dün çok güzel bir şey dedi aslında. Fenerbahçe son 10 yılda sezon içersinde hiç hoca değiştirmemiş. Her başladığı hoca ile sezonu kapatmış. Hemene hemen her sene de şampiyonluk yarışından kopmamış. İstikrar gerçekten bu. Bjk-gs hala hoca konusunda bir istikarar sağlayamadı hal böyle olunca da sürekli yarıştan kopuyorlar bir sene oluyorlar bir sene olmuyorlar.
Aykut Kocaman kalsın fenerin başında gerçi seneye bu kadar etkili olabileceğini düşünmüyorum ama yine de artık şu kulüplerin başında birileri uzun süreli olarak tdlik yapsın.

her sezon hoca değiştirmek istikrar mı peki? koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler hesabı bu dediğin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

juanito said:

şuraya "aaa, ama ayıp" yazanlar green street hooligans ve türevi filmlere "hacı adamlar çok iyi yeaa, ehehe" kafasında genelde, ona yanıyorum. türkiye'de barzoluk, avrupa'da vuuu. devam edin böyle.

not: bursalı, bursasporlu değilim.

onlara en fazla film olduğu için iyi deniyor. gerçekte o kafadaki insanlara da çok iyi dendiğini nereden çıkarttın? taraftar ayağına ilkellik yapmak barzoluktur. dünyanın neresinde olursan ol değişmez.

benim lafım o tip insanlara, burada kimseye taş atmaya çalışmıyorum, yanlış anlaşılmasın. artık kim üstüne alınıyorsa onadır lafım.
Sosyal ağlarda paylaş

juanito said:

bursa'nın fenerlilerin kutlamalarına karışmasına laf atanlar çıkmış. bursa haklı. adamlar şampiyon olmuş geçen sene, sivas-kayseri falan gibi bir yer değil. bursa şampiyon kent olarak tabii bir ağırlığını koyacak ortaya.

Bir defa şampiyon olup bir daha da olamayacak bir takımın kendini büyük takım sayması problemin özü aslında, tıpkı Trabzon gibi. Bir dönem çıkış yakalayıp 7-8 senede 6 şampiyonluk almışlar, bir daha tarih boyunca esameleri yok. Büyüklük bu değil bence. Üç büyük vardır, mis.

Esas konuya dönersek, o zaman İstanbul'da da kutlama yapmayalım, GS'liler BJK'liler taş koysun? Var mı böyle saçma bir mantık, Bursa'daki FB'liler kutlama yapamayacak mı? Her zamanki magandalıklarını sergilemiş işte terörist Bursa'lılar, başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

rakipleri satın aldıysak sizin takımınzıı da satın aldık, takımınız 5 para etmez.
hakemleri satın aldıysak sizden daha fazla, daha iyi satın aldık.
oyuncu satın aldıysak gittik en iyisini aldık.
kaleci satın aldıysak gittik sizin kalecilerinizi satın aldık.

ne bu arkadaş, ne kıskançsınız, ne haset dolusunuz ya. ortalama 3-3.5 yılda bir şampiyon oluyosunuz ne bu kin, ne bu nefret, ne bu kıskançlık. sabret, sıranı bekle, seneye de sen sevin.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

juanito said:

şaibeli işte şampiyonluk kasmayın. türkiye ligi'nde her 2 şampiyonluktan 1'i şaibeli zaten. her takım için de geçerli bu.

ozmn niye takip ediosunki ligi. sanada yazık.

etmiyorum ki zaten doğru düzgün. sezonda izlediğim maç sayısı evde lig tv olmasına rağmen gerçekten az.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

rakipleri satın aldıysak sizin takımınzıı da satın aldık, takımınız 5 para etmez.
hakemleri satın aldıysak sizden daha fazla, daha iyi satın aldık.
oyuncu satın aldıysak gittik en iyisini aldık.
kaleci satın aldıysak gittik sizin kalecilerinizi satın aldık.

ne bu arkadaş, ne kıskançsınız, ne haset dolusunuz ya. ortalama 3-3.5 yılda bir şampiyon oluyosunuz ne bu kin, ne bu nefret, ne bu kıskançlık. sabret, sıranı bekle, seneye de sen sevin.

bana mıydı bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...