Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CHP hakkında fikrim

reddiye

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

O değil de CHP'nin taa tek partili dönemde hibe olarak İş Bankası'nın hisselerine sahip olması ve devamlı havadan çok yüksek bir gelir almasına ne diyorsunuz?

Yani bunca ek paraya rağmen bu halkın desteğini 60 senedir alamıyorsa bence kastırmamak gerek daha fazla, DSPye,Perinçek'e falan bi şans verilmeli, CHP'den bi nane olacağı yok yine.

bankadan alınan tüm para havadan sonuçta
bizim cebimizden almasından iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Şu adam da chpli kemal kılıçdaroğlu da arada ki farkı bir ben mi görüyorum. Türkiye için gelmiş geçmiş en iyi politikacı demek istiyorum.

Muharrem İnce'den bhsediyosan eyvallah da İsa Gök ise, süper bir adam olmasına rağmen cemaate o kadar giydiren adam CHP'nin başı olsa asla AKP'den oy koparamaz CHP
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Mithat said:

Şu adam da chpli kemal kılıçdaroğlu da arada ki farkı bir ben mi görüyorum. Türkiye için gelmiş geçmiş en iyi politikacı demek istiyorum.

Muharrem İnce'den bhsediyosan eyvallah da İsa Gök ise, süper bir adam olmasına rağmen cemaate o kadar giydiren adam CHP'nin başı olsa asla AKP'den oy koparamaz CHP

muharrem inceden bahsediyodum. Türkiye de daha iyi politikacı olduguna inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...