Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

esnaf / işçi lokantası

seraphiel

Öne çıkan mesajlar

Mangal Keyfi mi? Yoksa yanında tantunici karşısında mantıcı mı ne olan mı?

İkisi de eh işte yerler ama gidiyor rakı içilmeyecekse içki öncesi falan :P

Esnaf lokantısı denildi mi Hoca Paşa yargılar. Her yanında çok iyi lokantalar var.

Borsa da fiyat performans olarak direk en iyi denilebilir. Enginarı, baklayı falan Borsa'da sevdim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

balkan, borsa, bir de hasnun galip sokağın oradakiler yargılar, tşktşk

anasını satim ıssız adam tribi direkt

ulan borsa ne adam borsa dan mı bahsedio, sanayi mahallesi, seyrantepe ne bilim varoş yerlerden konuşuo borsa ne ya allh allahy

istiklal üzerinde kim bliir ne kadar kira veren dükkanda işçinin ne işi var yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

asıl taksimde dürüm yapan ağırlıklı itü'lülerin takıldığı inanılmaz methedilen biryer var ama 2 sene falan önce gittiğim için hatırlamıyorum, orası da baya iyi idi.
Mangal Keyfi.

Ben 2 kere gittim toplamda. Ucuz olduğu için ne eti kullandıklarından emin değilim. Onun dışında lezzet olarak ortalama.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke daha yaygın olsa şu esnaf lokantaları harbi
pilav-ciğer-cacık kombosu en sevdiğim
acıktım bak gene
bornova k.park'ta 4 çeşit 4 tl diye bir yer var esas adı ne bilmiyroum 4 çeşit diye geçiyor. Artık 5 tl gerçi ya neyse. Esnaf lokantası formatında ama tabi konumu itibariyle öğrenci lokantası olmuş. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

herhavzindibayni said:

antalyada başarı dershanesinin arkasında arada "arabın yeri" var tam esnaf lokantası tadında. köfte-piyaz'da üzerine tanımam (en az 15 farklı yerde piyaz yemişimdir antalyada)

büyük günaha giriyorsun şuanda.

Antalya'da piyaz Sami'de yenir, o kapalı ise ahmet veya mustafa tercih edilir. Arab lise zamanlarında dershaneye yakın diye gidilir.

ohh vaiii?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...