Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

4chan bombalamaya tenezzul bile etmedi bu defa, oyun o kadar kotuki

baslangic gene guzel ama berbat heyecansiz ve erken gelen bir ending ile dlc ile gercek endingi 15$ den satmalari filan bioware tier iste. open worl demislerde birtane scenery vs yok openworldu tanimlayan, pissing wastes filan oynadigim en kotu haritalar olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Laurelin said:

4chan bombalamaya tenezzul bile etmedi bu defa, oyun o kadar kotuki

baslangic gene guzel ama berbat heyecansiz ve erken gelen bir ending ile dlc ile gercek endingi 15$ den satmalari filan bioware tier iste. open worl demislerde birtane scenery vs yok openworldu tanimlayan, pissing wastes filan oynadigim en kotu haritalar olabilir

Black_Hand said:

sakin para verip falan almayın.

adamlar nasıl sıçtılar ilk oyundan sonra belli değil.

Leş ötesi olmuş bu son oyun, ilk 10 dakikada sildim.

Ps4'e alacaktım ya, o kadar mı iğrenç
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

ben 2. oyunda ilk fightı geçmeden kapatıp silmiştim

ben sabredip bitirmiştim ama sürekli aynı görünen dungeonlar , eski jetonlu arcade oyunları gibi havadan düşen yaratıklar vs efsaneydi! Adamlar birde utanmadan ne o yani her dungeon a ayrı design mı tasarlayacağız demişlerdi. Tez hepsine zorla bitirene kadar witcher 3 oynatıla!
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bayağı süre idle bıraktım hiç açmadım bile bayık geldi. şimdi oyunsuzluktan mıdır nedir arada oynuyorum, ama side quest yapmaktan lvl 21 oldum, main quest ler lvl 15 kaldı xp fln gelmio düdük gibi geziyorum şimdilik lksajdlksa

insan bari main line için artan zorluk yapar da lvl 21 ken gelince moblar fln 21 22 olur dimi? yok diil işte =/
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda senin karakterininin levelina gore esitlemesi var, trials diye bir olay getirdiler. maalesef, tresspasser dlcini alman gerekiyor trials icin

http://dragonage.wikia.com/wiki/Trials

oyunu baya zorlastiriyor, vanillada olmasi gerekeni dlc ile satiyorlar iste klasik oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

bethesda yaparsa = bok
bioware yaparsa gene bok ama yapmazsada bok, aslinda bethasda yapmazsada bok

bu iki firmanin oyun uretmesi yetiyor begenilmemek icin

ha da2 ve engizisyon dandrik oyunlar o konuda muhalefet etmicem ki butun oyunlari release de satin alip konusuyorum, ne 45 dolar dlc uzerinden yorumluyorum nede 5 dolara game of the year alip "kotuymis yeaaaa" diyorum ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...