Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Selamisahin said:

Cumartesi g2a.com'dan 44 küsür dolara aldım ben.

Anca dün akşam biraz oynayabildim (2 saat kadar). Kontroller ve kamera açıları biraz sıkıntı. Mage açtım; uzaktan oynadığım için melee'ye göre daha rahat. Melee oynamak sanki sıkar gibi geldi bana ama denemek lazım tabii.

He ama şu 2 saatte Origins gazı alamadım ama henüz.

Her karakterle oynamak zorundasin zaten, yoksa tokatliyolar ileride
Sosyal ağlarda paylaş

ilk zone hinterlands de rahat 40+ saatlik içerik var, zaten sonrada geleceksiniz temizle bidaha yüzüne bakma değil bölgeler o açıdan, ama oyun hinterlandsden sonra başlıyor senaryo olsun questler olsun, büyüklü küçüklü 12 zone var öle,

şunu bida koyalım yeni başlayanlar için :p
http://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2mw0iz/psa_leave_the_fucking_hinterlands/

storm coastdayim şimdi ben burdada yagmur yagıyor lol herşey cok güzel
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle nightmare bana göre ilk oyuna göre çok daha kolay olmuş. ilk oyunda bırak skill'i, hangi karakterin nereye ne zaman geçeceğini bile düşünmek zorunda bırakıyordu oyun. mage oynuyorum, storm ağırlıklı olmak üzere storm-inferno gidiyorum.

forbidden oasis'i mümkün mertebe bol bol shard toplayıp erken gidin derim. nefis fire, spirit, cold resistance item'ları ve attribute'ları geliyor ilerledikçe. the vault of valammar'a da erken uğrayın hinterlands'de, ayrıca burda güzel grind yapmak da mümkün vaktiniz varsa. darkspawn var yalnız, az biraz daha challenging bir ortam.

ben storm coast, val royeaux, forbidden oasis, haven (gerçi burda pek bişi yok), fallow mire taraflarını full temizledim.

hinterlands hala bitmedi, norak'ın dediği gibi 40+ saat content var. aslında sadece en kuzeydeki redcliff'e yakın yerlerin quest'leri kaldı.

rift'lerin bazıları zorlayabiliyor nightmare'de. özellikle despair demon ile shade commander'lar birleşirse sıkıntı.

wiki'ye bakılırsa dorian ve cole kaldı sadece takıma katmadığım. primary team'im şimdilik cassandra, sera ve solas. cassandra zaten baya iyi tank oldu. sera'yı dual blade yaptım, en sağlam damage onda şu an. solas da spirit gitti full, bariyerler falan onda. nightmare'de hem cc, hem bariyer hem de range saldırılar (sahi oyunda range sistemi baya abartılmış, karşı dağlardaki npc'leri bile vurabiliyosun) çok önem taşıdığından hep iki mage tutucam gibi gözüküyor takımda.

multiplayer'da da level 7 - 8 yaptım lejyoner, archer ve mage'i yakın bir arkadaşımla (hatta ağır yazdığım kız ile hehe) biraz düz mantık olmuş multi ama eğlendiriyor. ileride farklı content'ler gelirse daha eğlenceli hale gelebilir.

oyun cidden goty. tek sıkıntı şu fps kısıtlaması, onu da her yerde yazan properties'e eklenen line ile çözdüm gibi. gönül isterdi full ultra oynayabileyim, ama gtx 770 ve i5-2500k ile high'da oynayabilmek de güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

ilk zone hinterlands de rahat 40+ saatlik içerik var, zaten sonrada geleceksiniz temizle bidaha yüzüne bakma değil bölgeler o açıdan, ama oyun hinterlandsden sonra başlıyor senaryo olsun questler olsun, büyüklü küçüklü 12 zone var öle,

şunu bida koyalım yeni başlayanlar için :p
http://www.reddit.com/r/dragonage/comments/2mw0iz/psa_leave_the_fucking_hinterlands/

storm coastdayim şimdi ben burdada yagmur yagıyor lol herşey cok güzel

abi storm coast'da red lyrium quest'ini yapabilirsen haber et. niyeyse girilmiyor oraya, şimdi hatırladım o quest kaldıydı bende.
Sosyal ağlarda paylaş

solda ortada suya yakın bi magara var red templar stronghold onu diyorsan, baya bi yapılacak şey var oraya girmek için:

spo.

-you need Red Water Quest.
-this quest will open after you finish Red Templars on the Storm Coast Mission from War Table.
-This mission will be available after finishing quest in Adamant Fortress.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...