Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

ama benim bu hızla indirememem lazım akk kotası bitmemiş bile olsa dsf ya superonline update etti hesapları falan yada turbo sapıttı gene lol
-

keep de yogunluk olabilir releaseden dolayı belki yada update falan ediyorlardır ben dün 1-2 bişiyi editleyip tekrar save ettimdi sorunsuz
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Norak said:

keep için detaylı bi guide var pcgamerındı galiba, ama tam 2 saat sürüyo herşey tek tek açıklıyorlar :)

akşam oturdum, unuttuğum isimleri wiki'den baka baka yaptım ama kesin save'ime uymayan 2-3 şey karışmıştır arada. :) neyse en azından o default terribad warden ve champion finalleri olmayacak.

yalnız bu pre-loader pause ertesi başa mı dönüyor? %8'den %3'e geri kaydı.

ilkini oynamayanbakmasin

ben ilk oyunda morrigan i reddedip kendi wardenim ile dalmistim olaya. geberdi dogal olarak. ama ek paket cikinca, hasss diyip kendi karakterimle oynamak istedigimden direk olu karakteri importlamistim, hikaye degisti tabi dogal olarak. ikinci oyunda da ek paketin save ini importlamistim, orjinali importlamamistim. gerci bir halta yaramadi o save importlamak ama neyse.

hala bilmem warden i olu biraksaydim ne degisecekti.

Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

ilkini oynamayanbakmasin

ben ilk oyunda morrigan i reddedip kendi wardenim ile dalmistim olaya. geberdi dogal olarak. ama ek paket cikinca, hasss diyip kendi karakterimle oynamak istedigimden direk olu karakteri importlamistim, hikaye degisti tabi dogal olarak. ikinci oyunda da ek paketin save ini importlamistim, orjinali importlamamistim. gerci bir halta yaramadi o save importlamak ama neyse.

hala bilmem warden i olu biraksaydim ne degisecekti.

onu ben de bilmiyorum çünkü forumun çoğunun aksine ben şanlı ritüel zaferini seçmiştim. ama eski charların cameo hariç bir etkisi olmuyor sonraki oyunlarda ölebiliyorlarsa genelde gördüğüm.
Sosyal ağlarda paylaş

pc için sıkıntılı olan şeyleri mercek altına almışlar hemen,

https://twitter.com/mike_laidlaw

Some important bits:

Tactical view force-centering when switching party members is a bug and will be addressed in the next patch. Continuing to monitor feedback.
_
Aware of requests to have a walk toggle as well. Under investigation.
_
We are aware of PC folks missing the "hold" functionality for search highlighting. Fix may not be a hold, but may be able to improve it.
_
Holding SHIFT will also cause mouse to pan tactical view based on mouse movement.

Note: Pause/resume time on PC is separate from entering Tac. Origins players may want to remap to space and move Jump. (Default is control)

Also of note, apparently the 30 fps cutscene lock fix posted earlier today causes issues with multiplayer. So just bear that in mind.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

oyun hindistan'da satılmayacakmış, bir arkadaşımız rahat bir nefes almıştır. (:P)

Ya şu olayı bile sırf publication için yapmadılarsa neyim ahahah. Yıllardır varmış o kanun hindistanda, bi ton oyun içerisinden bi EA satışları iptal edip oyun sitelerine bunla ilgili beyanatta bulunuyor.

CIS-laws prevent us from selling our gamez =((

Devam beyler devam, bioware ın SJW ajandasına her türlü desteği verin (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Bir kosede dursun.

http://www.youtube.com/watch?v=AuJnvC8voJY

Abi soundtrackte lindsaye yer vermeleri mukemmel olmus lan . Kiz epic saga soundtrackleri icin dogmus resmen. Her klipte cosplay yapmasi da ayri bi fantazi.

Cok tatli bi kiz zaten, faceten takip ediyorum da baya yerinde durmayan bi tip.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...