Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011-2012 Transfer Sezonu (Avrupa/Dünya)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

çocuk musunuz siz ? Bazılarınızı anlıyoruz tamam da

Sonuca gitmek için her yol mübahtır diye 2 sene önce Mourinho'yu koruduk, Barcelona sempatizanları ağladı. Bu sene aynısını yapmaya çalıştı Mourinho, Real Madrid'in genel yapısı Inter kadar defansif oynamaya yatkın olmadığından başarılı olamadı.

Bu sene Barcelona ne yaptı? 4 maçlık seride son 3 yılda yapmadığı kadar pislik yaptı, normalin üstünde sert oynadı. Kazanmak için Mourinho'nun fiziksel olarak %100 olmasa da mental olarak yaptıklarından daha fazlasını yaptılar. Ve kazanmak için gerekeni yaparak kazandılar. Kupayı kaldırdılar.

2 sene önce Mourinho ne yaptıysa Barcelona bu sene 4 maçlık seride aynısını yaptı.

Şimdi çıkar otobüs diye ağlarsınız yine, Barcelona'yı durdurdu mu? Durdurdu. Kupayı Inter aldı mı? Aldı. Gerisi beni bağlamıyor. Real Madrid'miş, Barcelona'ymış umurumda değil.

Ayrıca benim gözümde İskoçya ligiyle bir olmaya doğru yol alan bir İspanya liginin hiçbir değeri yok. Hani burada kendiniz gibi son dönem sempatizanı sanıyor olabilirsiniz beni ama kupasının da, saçma sapan bir gelir sistemiyle 2 takımın diğerlerine fark attığı bir lig olamaz, olmamalı. O iki takımın arasındaki yine aynı derece saçma sapan mücadele de şuan beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Celtic-Rangers arasındaki maçlarda kazananlar nasıl şampiyonluğu belirliyorsa 2 senedir İspanya'da da böyle.

Ben kendimi bildim bileli yurtdışında bir Liverpool birde Milan fanıyım onu da belirteyim de yine ağlamayın "madrid bebesi zauhauha nasıl koyduk 5 tane" diye
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde sanki herkes barcelonayı eziyor.bi tek madrid otobus çekti

karşılarında oturmuş oyun düzeni ve tartışılmıcak ortasaha kalitesi olan barcelona var

şimdi hafife alıp saldırıp 5mi yesinler.3-5 taraftar takdiri toplamak için :)

ben barcelonanın oyun yapısını sevmiyorum.fakat bu iyi bir takım olduklarını ve iyi oynadıklarını degiştirmiyor tabi

adamlara biraz açık oynasan ortada sıçana döndürüyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

@Dark; Bir sürü gereksiz/alakasız detaya girince ya da "ben 50 senedir bakarım buralara" diyince "winpost" olmuyor, onun için tek geçerli argümanına cevap vermek yeterli olacaktır diye düşünüyorum: yere göğe koyamadığınız Mourinho FM oynayan çocuk gibi "Inter'de yaptım burada da yaparım işte yae" diyorsa, bu takımın bu işe uygun olmadığını sene içindeki 5 maçta hala kavrayamıyorsa, çok da süper bir adam değildir zaten. Kendini çürütmüşsün aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır yani adamların zayıf oldukları ve oynayamadıkları tek bir sistem var şuana kadar, onu da Mourinho çıkardı, o uyguluyor.

Chelsea'dan beri bunu uygulamadığı tek maçta 5 yedi, kariyerinin kara lekesi oldu. Onun dışında hep başarılı olmadı mı bu adam?

Hani Real Madrid bu sene gerçekten geride çok yetersizdi ve sezon boyu atak futbolu oynayıp, Barcelona maçlarında geriye yaslanınca beceremediler defansı, oysa Inter'de çok rahattı.

Bugün yine Mourinho'nun o Inter'i ile Barcelona oynasa, yine Inter kazanır. Hani diyeceksiniz 2. maçta 11 kişi savunma yaptı, ee yapar tabii. 2 gol avantajın var, bir üst tura çıkarsan kafadan 100M kasana girecek, prestij falan bir ton şey var. Ama o takım kusursuz defans nedir onu gösteriyordu resmen, yamulmuyorsam zaten ŞL'nin ve liglerinin en az gol yiyen takımıydı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

@Dark; Bir sürü gereksiz/alakasız detaya girince ya da "ben 50 senedir bakarım buralara" diyince "winpost" olmuyor, onun için tek geçerli argümanına cevap vermek yeterli olacaktır diye düşünüyorum: yere göğe koyamadığınız Mourinho FM oynayan çocuk gibi "Inter'de yaptım burada da yaparım işte yae" diyorsa, bu takımın bu işe uygun olmadığını sene içindeki 5 maçta hala kavrayamıyorsa, çok da süper bir adam değildir zaten. Kendini çürütmüşsün aslında.

İyi de Mourinho'nun olayı Inter'de başarılı oldum, burada da olurum olayı olmadığından dolayı olabilir mi ?

Chelsea'de ortada bir futbol oynatıyordu takıma, premiere lige uygun bir futbol, ardından Barcelona maçlarında ölümüne savunma ile başarıyı yakaladı sayılır. Inter'de takımda savunmaya çekilip, uzun toplarla oynamayı sevince başarıyı her alanda yakaladı.

Real Madrid'de zaten Inter'deki hiçbir oyun düzenini devam ettirmedi. Real Madrid'e geldiğinden itibaren çok farklı bir düzenle oynattı takımı ki bunun cezasını Barcelona'dan 5 yiyerek çekti zaten,

4 maçlık seride kimse Mourinho'nun atak oynamasını beklemiyordu, maçların hepsinin alt biteceğini ben burada defalarca söylemiştim misal, belliydi çünkü böyle olacağı, 4 maçlık seri geçti, Real Madrid yine atak oynamaya devam vs. vs.

Sen adamın maçlık planlarını kafanda tüm sezona yaymışsın-ız, hayır hele Inter'de ne yapıyorsa Real Madrid'de de onu yapıyor düşüncesi içindeyseniz lütfen futbol takip ediyorum demeye biraz ara verin.
Sosyal ağlarda paylaş

Genele yaymaya dair bir kelime bile yok mesajımda, senin işine öyle gelmiş sadece :p Senin de dediğin gibi İspanya liginde ilk 2 var, bir de diğerleri var. Diğerleri sınıfına giren takımlara da bir zahmet atak oynasın artık, ben Barcelona maçlarından bahsediyorum.

Sonuç olarak RM ile başarılı olamadığını biz de biliyoruz, bu kadar yatırım yapılan bir takımı CL yarı finaline çıkarmak için illa Mourinho olmak gerekmiyor açıkçası, dünyada en az 20 TD vardır bunu başarabilecek. "Yeter amma ağladınız sdf" diyen sensin, tepki de bundan geliyor, birine ağlama sıfatını yakıştıracaksak sahibi ortada diyoruz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark benim barça sempatizanı olduğumu nereden çıkardın ki? Futbol izleyicisiyim ben, güzel göze hoş gelen heyecanlı futbol isterim, adamın biri "onbirini de dizdim kaleye" futbolu oynatıyosa da adama küfreder maçını kapatırım yani. Yoksa Barça karşısında finalde de ManU'yu tuttum mesela, daha güzel (güzel derken heyecanlı, iyi niyetli) futbol oynadığı için.
Sosyal ağlarda paylaş

etonun gitmesiyle barca bozuldu eto varken daha kolay yeniliyorlardı ama ezdilermi güzel eziyorlardı maclar daha heyecanlı oluyordu simdi sanki altı ortasaha oyuncusu gözlerim bozulana kadar pas yapıyorlar yıllardır barca ve ajax avrupada sevdigim takımlardır ama bu seneki oyun bi süre sonra cok sıktı
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

Valla asıl ronaldinho'ydu o takımın keyif veren parçası ya. Adamı izlemesi ayrı bi zevkti. Dünyanın en iyi futbolcusu falan derken, bi anda o kadar nasıl düştü anlayamadım ben hala.

28 yaşında mı neydi bir röportajını görmüştüm, barça'daki son senesinde vermişti işte tam yaş kaç hatırlamıyorum.

"Bu yaşıma geldim, kazanabileceğim bütün kupaları kazandım. İçimdeki oynama hevesi bitti, ne yapacağımı bilmiyorum" tarzında birşeyler demişti.

Eh ardından olanlar ortada, birde Ronaldinho varken cidden Barça'yı izlemek aşırı zevkliydi ama nasıl desem, bireysel yetenekler üzerine kurulu bir takımdı o zaman Barça, şuan tam bir takımlar aradaki farkları o,

Ronaldinho yalnız ya, o adamın %100 performansla oynadığı dönemler unutulmaz cidden, futbolu bırakana kadar aynı istikrarla devam etse gelmiş geçmiş en iyi futbolcu denir, yerini de başkasına zor kaptırırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.juventus.com/wps/portal/en/news/diritti%20di%20opzione%2022giugno2011/!ut/p/b1/tY_RToNAEEW_pT_AzLJkYR9BhSKwLstCCy-EWtNAhRrTSODrxUZ9401nkptMcjInFyooicUpMsqpBXuohuajPTXX9jI0r193xWqTuVxFAUGUhY9hIsNAe7og0oQdlN4S1Y3DlXHxG_h9FGjGMUyl7z4knGBoQ7kAdm0iBtwjLgY09jDMI38bezZ5ykzQsEerzrrpLZzPs-pwJMmZJ0k-EsxxEp3ORN5PQigh7lWEc06yLqHXQ4q6S6fsKOWxULnnukNcS_0jXKmm6H8J1xqSPxc-QtUeemN87g00qEOZSQmj5pKWw2B3B2J76V-gr96Zcsht6Wmz-QSXX3l6/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

linklenmiyor da, şöyle vereyim altına da

Matri, Motta, Pepe & Quagliarella, 100% Juve
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...