Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011-2012 Transfer Sezonu (Avrupa/Dünya)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Patrice Evra, bir kez daha, Samir Nasri'nin kupalar kazanmak için Manchester United'a gelmesi gerektiğini söyleyerek, vatandaşı için yürüttüğü kampanyayı sürdürmüş oldu.

Arsenal'den ayrılmak istediği bilinen ve kulüple olan sözleşmesini bir türlü uzatmayan Nasri'nin, Londra'da herhangi bir şey kazanamayacağını ima eden Evra, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Fransız yıldızın Manchester United'a gelmesi gerektiğini söyledi. Daha önce de birçok defa buna benzer açıklamalarda bulunan Evra, "Daha önce şakayla karışık onun prens olduğunu söylemiştim. Ama eğer kral olmak istiyorsa Manchester United'a gelmeli. Gerçek bu. Bunu ona da söyledim. 5 yılda 12 kupa kazandım. Bunu başka bir takımla yapamazsınız." şeklinde konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

aguero doğru tercih falan yapmadı bence,

Anzhi'ye giden Dzcuhauheaufak neyse, benim gözümde de kendisi ondan farklı değildir.

City diyorsun ya, vizyonsuzluktur Aguero konumundaki bir adamın o takıma gitmesi,

hani ya paraya tapıyorsundur, ya kulübünden ilk fırsatta kaçmak istiyorsundur ama seni başka takım istemiyordur, ya sorunlusundur ya da gelecek vaat eden ama parlama arayan bir adamsındır ki City'i seçesin,

Hani geçmişten kalan futbolcuları hariç son dönem transferlerinin hepsi üsttekiler gibi yapıldı.

Milner ve Silva hariç takıma transfer olan adamların hiçbirinin de iyi adamlar olduğunu düşünmüyorum. Ya para için geldiler (Bridge, Toure'ler, Tevez, Barry falan gibi adamlar), ya da kulüplerinden hemen kaçmak istiyorlardı, yine paraya geldiler (Balotelli, Adebayor, De Jong vs.)

Bu adamların içinde Aguero'nun tercihi bana çok ters geliyor.

İyi futbol oynayamayan bir takımda değişik birşeyler mi arıyor? A. Madrid'de kalsaydı vs. demiyorum keşke ama geldiği yer bence A. Madrid'den kat kat daha düşük seviyede bir yer.

Paraya ihtiyacı yoktu, varsa da onu isteyen bir ton "gerçek büyük" kulüpler vardı. Benzer paralarda anlaşabilirdi. Kaçmak için acelesi vardı belki ama istenmeyen adam veya sorunlu adam değildi.

Neyse uzattım yine, üzüldüm ben şahsen Aguero adına. Umarım ara ara başına gelen istikrarsızlık sorununu City'de sürekli gösterir ve tercihi yüzünden acılar çeker.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
barcelona'nın fabregas konusundaki ısrarını anlamıyorum. en son ihtiyac duydukları bolge orta sahanın ortası zaten.

fabregas arsenal icin cok ozel bir adam. barcelona'ya gidince muhtemelen butun degerini kaybedecek. keske hep arsenal'de kalsa.

ayrıca nasri'yi satmak nasıl bi mantıktır lan, yalandır herelde o haber.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...