Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Milli Takımı

Llama

Öne çıkan mesajlar

toraman ve necip alınabilirdi. gerçi necip milli takımlık performans göstermiş olsa bile orta sahadaki rakipleri güçlü milli takımda o noktada takılıyor.

ersan milli takımda oynabiliyor mu? daha önce sorulup cevaplandırılmış olabilir de aklıma gelmişken sorayım dedim.

2-1 yeniliriz diye tahmin ediyorum belçika maçını.
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

Egemen Korkmaz Sanki beşiktaş'a gelmeden önce 11 çıkıyordu?
Ersan Adem Gülüm En son ne zaman resmi maç oynadı? Adanaspor futbolcusu bu muhtemelen de Galatasaray futbolcusu olucak ne alaka Beşiktaş?
Cenk Gönen Rüştü'nün yedeği Beşiktaş'ta Volkan'ın daha iyi olduğu herkes tarafından kabul gördü zaten.
İsmail Köybaşı Defansif yönü hala çok zayıf.
Mehmet Aurelio Yorum bile yapmıyorum.
Necip Uysal Düşünülebilirdi iyi futbolcu.
Mustafa Pektemek Mevkisinde Arda gibi, Burak gibi adamlar varken zor o iş.
Ekrem Dağ Bu da avusturya milli takımı oyuncusu TR'de oynayamıyor.

Kimlere laf anlatıyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

PZero said:

Egemen Korkmaz Sanki beşiktaş'a gelmeden önce 11 çıkıyordu?
Ersan Adem Gülüm En son ne zaman resmi maç oynadı? Adanaspor futbolcusu bu muhtemelen de Galatasaray futbolcusu olucak ne alaka Beşiktaş?
Cenk Gönen Rüştü'nün yedeği Beşiktaş'ta Volkan'ın daha iyi olduğu herkes tarafından kabul gördü zaten.
İsmail Köybaşı Defansif yönü hala çok zayıf.
Mehmet Aurelio Yorum bile yapmıyorum.
Necip Uysal Düşünülebilirdi iyi futbolcu.
Mustafa Pektemek Mevkisinde Arda gibi, Burak gibi adamlar varken zor o iş.
Ekrem Dağ Bu da avusturya milli takımı oyuncusu TR'de oynayamıyor.

Kimlere laf anlatıyoruz...

http://www.bjk.com.tr/tr/yfs.php?kat_no=80&akat_no=10&tumu=E&k_id=2

bunlar hala beşiktaşın futbolcularıdır hala daha resmi sitemizde adları yazmaktadır. egemen önceden milli takımda banko oynarmış . ekrem konusuna gelince zamanında alnırıdı mesut özil gibi elimizden kaçırdığımız için yazdım...
Sosyal ağlarda paylaş

Senin Resmi siten bana göre hiç bir anlam ifade etmiyor yalnız, Beşiktaş ile olan sözleşmesi sona erdi Ersan'ın.
Ekrem'se kaçırılmış falan değil bariz beğenilmemiş bi adam çapsızın önde gideni ne işi var milli takımda?

@Fede:
Aynen öyle ama sanırım bi kez A milli olan futbolcu daha sonra alt takımlarda oynamıyor, o yüzden muhtemelen almadılar şimdilik. Sonuçta yarın öbür gün o orta sahaya hamit,nuri eklenicek. Yer bulması çok zor tecrübe kazanması açısından alt takımlarda maç oynamasını tercih ederim ben de Necip'in.
Sosyal ağlarda paylaş

11 belli olmuş.gene 4-3-3 oynayacaz sanırım ve kadroda 6 gs li var :D.onun dışında fenerli selçukta 11 de :D topal sakatmı abi bu adam neden 11 de açıklasın biri bana :D umarım bi yanlışlık vardır :D.

eğer 11 doğruysa anlaşılan gene arda nın ayağına kaldık arda formundaysa alırız ama eğer değilse çok kötü bir yenilgi bizi bekliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...