Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

tabi konuyla biraz alakasiz ama Evede gercek boyutlarla hesaplanmis yaklasik 5000+ gunes sistemi mevcut ortalama 50bin civari bir oyuncu online en kalabalik zamanda tabi yeri gelio bazen 1500 kisilik savas oluo gerci cok acaip lag oluo daha guncel teknoloji desteklemio o kadar sayilari aslinda eve guncel teknolojinin sinirlarinin otesinde bir oyun :) en guzel kismida oyunu oyanyan sayinin yuzde 70nin bu savastan haberinin bile olmamasi yada hicbir zaman olmayacagi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi başladım oyuna gemideyim böyle etrafta hiçbişey yok HANI YARATYIK NERDE KURT NERDE KESEKTE LEVEL ATLAYAK modunda bakındım bi tuto gibi bişi geldi next next next smapladım geçtim ben en iyisi yarın sakin kafayla başlayım oyuna çok yorgunum bu oyuna kafa patlatmak lazım oturup ciddi ciddi
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oyunmuş hee. de yazılar hep ufak ufak 23 inç monitörün dibine giriyorum okuyayım diye.

career advancement falan ne seçiyim business seçmeyi düşünüyorum bi de recruitment diyo şirkete falan giriyim mi yoksa erken mi daha bilemedim. acentalardan para topluyorum şu an getir götür işleri yaparak.
Sosyal ağlarda paylaş

seçtigin ırkın tek esprisi ilerde seninle ahahahaha minmatar sizin gemiler paslı iman gücüyle uçuyor diye kafa bulabilecek olmamız bunun dışında bir esprisi yok. oyun sandbox istedigin gemiyi kasar ona istedigin herşeyi takabilirsin. tabi abuk subuk gemi fitlerseniz, forumlarda fail fit olarak yerinizi alırsınız :D

bu arada oyunun rol playi açısından:
amarrlar dinci ibadetle dua ile falan uğraşıyorlar
caldariler paragöz nerde para orda caldari
gallenteler özgürlük demokrasi tarzı takılan elemanlar
minmatarlarında gemileri allaha emanet her an sizi yolda bırakabilecek bir görüntüleri var
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyun hakkında bir kaç satır bilgi sahibi olmadan öncesinde, skillerde yönlendirme alabilir miyim acaba?
Malum iş saati, skillere tıklayım akşam evde okurum diğer bilgileri. Ama akşama kadar karakter boş durmasın, oyunda olmadığımız süredede öğreniyormuş mis.

Minmatar açtım, pvp yapmayı düşünüyorum =). İlk başlarda oyuna girmeyip, sp beklemekte sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

minmatar frigatei 4 yapabilirsin lazım olucak. ondan sonra projectile turret skilleri, gunnery sekmesindeki yardımcı skiller (rapid fire, controlled burst, weapon upgrades vs.) engineering mechanic gibi yardımcı skiller. minmatar gemileri hem armor hem shield tank yapabiliyor buna uygun olarak mechanic ve engineering sekmelerinde bulunan tank skilleri ( shield operation, armor repair systems vs.) bunlar en önemli lazım olucak skiller sonrasında zaten kullanmak istedigin gemilere ve yapacagın işlere göre kendinde skill seçebilecek hale gelirsin eğer işteysen evemon kurup oradan skill browser ve item browser ile hangi iteme hangi skill gerekiyor onları falan kurcalayarak kendi skill planınıda çıkarabilirsin. ayrıca evemonda hazır gemi fitlerinede bakıp o gemiye gereken skilleri direk plana atabilirsin. zaten eve online oynuyorsan evemon şart :D
(bu arada learning skillerinin kalkması kötü olmuş eskiden yeni oyuncuya learningleri kas 1 ay sonra görüşürüz derdik böyle zor olmuş)
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bana kullanıcı-şifre ikilisini PM at ben ilgilenirim :P Bu arada EVETurks güzel site olmuş tasarım içerik falan iyi yani. Ortalıkta pek de kaynak yok yeni başlayanlar için. Benim düşüncem yeni başlayanlar için EVE University benzeri, sadece nooblardan oluşan, insanları sömürmeyecek bir corp kurulması gerçi bunun için topic de açılmıştı sanırım. İnsan en güzel anlatarak öğreniyor. Birbirinize öğretirsiniz oyunu. (Amarr frigata medium autocannon takılmıyo unutmayın.) Bunun dışında her konuda mesaj, convo (chatin EVEcesi) atabilirsiniz oyun içinde bana. Karakterin adı paticik nikim.
Sosyal ağlarda paylaş

o learningler yüzünden hiç başlayamamıştım bende. Herkese ilk onları kas diyolardı buralarda :P.
bilgiler için teşekkürler, lvl 4 e bastım 48 saat yazdı. Acelemde yok, o sırada oyun hakkında bilgi edinirim.
teşekkürler.

@Draco Mortis
olur, karakter bittikten sonra benim adımada pvp de yaparsan :P.

Bende başlamaya korkanlardandım işte bu 5$ olayına başlayan bir kaç kişi olursa, onlarla nub nub takılmak amacım.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

abi bi ulaşalım birbirimize nasıl olacak diyin bana bi.

Ya mevcut türk kanallarından birine girersiniz. Ki bunların en kalabalık olanı "merkez" kanalıdır. Diğerlerinden de zaten bahsedildi bu konuda.

Yada kendinize yeni bir kanal açarsınız ve başlarda orda takılır beraber bir şeyler yaparsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...