Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

3 karakter var, birisine bs yada bc fiti kasarken, miner karakterede salvage kasabilirim aslında. sanctum değiştiğimde, ufakları temizlerim, 3 bs leri patlatırken salvage işini hallederim felan. çokmu zor olur :P.
miner işini okuduğumda hoşuma gitmişti. 3 ünü yan yana koy, 15 drone çıkart, pc başında aç bir film izle, diğer montirden 1 karakteri gör. locali vs. gelen giden olursa, posa çek felan..
Sosyal ağlarda paylaş

Eve ile ayni zamanlarda baslayan mmolar ya bitti yada kendini yenileyemeyen ticari birer tuzak haline geldiler bknz. WoW fakat Eve online aradan o kadar sene gecmesine ragmen bugun tarihi bir patchle oyunun onunde daha ne kadar seneler oldugunu gostericek tabi bugun oyunun son gunu olabilme ihtimalide var :p.

2012 yilinda eve online farkli bir fps mmo tarzli oyunla ilk kez Konsol ve PCyi ayni ortamda bulusturucak. Konsol oyunculari ile mmo oyunculari ayni oyun icersinde farkli rolleri oynayabilicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

http://content.eveonline.com/evepremiumpatch267203-271273_m.exe

bu mu indirmemiz gereken patch? 741 mb

şu patchi yaptım şimdi. sorun çıkmadı yaparken. giriş ekranı açılış ekranı falan da değişti oyunun. oldu gibi sanki. sabaha belli olur. zaten backup almıştım steamden çok sorun olursa kurarım iki dakikada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...