Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Person of Interest (2011) - CBS

tinu

Öne çıkan mesajlar

bi oturuşta 12 bölümü birden izledim iyiymiş bu dizi

ama machine nasıl çalışıyor anlamaya yetemedim,surveliance,email,tlf lardan falan verileri toplayıp tehlikede olduğnu saptıyor elemanın dediğine göre,e ulrich kohl denilen ex alman ajanını nasıl saptadı o ya,sadece Newyork u gözlüyo bunlar, herif daha yeni geldi Abd ye,email yok tlf yok surveliance fotage yok, sosyal güvenlik numerosunu nasıl gönderdi adamın kimlği bile başka,machine in bilmesinin imkanı yok kohl un bi işe karaşıcağını

bide neye göre seçiyor, yargıç ın hizmetçisinin öleceğini niye diğer 4 elemana yaptığı gibi kaçırılma zincirine bağlamamış,yada ulrich in öldürdüğü tipleri
ilerledikçe hikayede machine ile ilgili boşluklarmı oluşuyor yoksa ben tam olarak anlayamadımmı machine olayını,yada machine başka bi sistemin varlığını gizli tutmak için john a söylediği bi coverup story olabilirmiki

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu kadar anladim ortmenim

Makine sadece new york'u mu izliyor ? Benim bildigim en azindan tum amerikayi izleyebiliyordu. Makine belli keywordleri ses tonlarini vs kombine edip sadece gosterdigi kisi ve cevresinde muhtemel bir olay olacagini soyleyebiliyor demediler mi ? Zaten farkindaysaniz alet catir cutur baya isim yaziyor bizimkiler 1 tane artik oyun ne geldiyse ona gidiyolar sanki ? Ama yarim ekran baska islere de bakarak olaylari tamamiyle yanlis da anlamis olabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

Önceki bölümlerde göstermişlerdi sistemi nasıl sattıklarını. Ufak bir kaç göz boyamayla.. Ortağına da yalan söyledi büyük ihtimal.
Ortağı kendinin öldürmüş olması muhtemel.. Yakında öğreniriz ortağın oğlu aracılığıyla adamın nasıl öldüğünü.

Sosyal ağlarda paylaş

senaryo delik deşik zaten. mesela son bölümde avukatı öldürülmekten kurtardıktan hemen sonra finch/ben'in yanına gelip ofisinde bilgisayardan azmettiricinin banka hesaplarına bakıyorlardı. kadını daha yeni ölümden kurtarmışsın gidip kapısının önünde stake out yapsana. ne işin var kütüphanede? şu anda ilk aklıma gelen bu mesela. daha düşünsem neler gelir neler... bütün böyle eksik gediklere rağmen izletiyor kendini dizi. bence asıl ilginç olan kısmı o.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...