Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

musa da battalda forma şansı bulamadı

sarpa verilen şans onlara verilseydi belki bişi yaparlardı bilemicez tabi

son 5 dakka falan girdi hep batdal napsın adam

ve genelde yenik durumdayken falan girdi sanırım.kapanmıs defans arasında kayboluyordu

ona ragmen ayagına ve kafasına hakim.hani belki kötü topcu bile olsa kötülüğünü görecek kadar oynamadı
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu taraftar kart alabilen var mı ?

ulan başvurdum aradılar beni.bilgileri veriyoduk falan tam halledioduk sistemde bıdı bıdı sonra tekrar arıcaz

sonra aramıslar duymadım.tekrar aradım.bana ulasamayınca iptal etmşiler başvuruyu

tekrar başvurdum bu sefer dönmediler sdfs

ulan tek istediğim bi karttı
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle , bu senenin en iyi 2 kadrosu bjk ve fb baya sıçtıda biz sonradan topladık beşiktaş kaldı öyle.Bu sene trabzonun aynı havayı yakalayabilceğini zannetmiyorum istisnaydı bişiler yaptılar işte.hele mustafa sarpla barışı mourinho gelse düzgün oynatamaz hiç bir takımda :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla şenol güneş barışla sarpı adam edebilir gibi geliyo bana. barıştan ümitliyim en azından. İlk geldiğinde it gibi koşuyodu basıyodu barış, sonradan havalara girince bozdu. 2 tokatlayıp tekrar adam edebilir.

Aman ederse etsin, isterse sarptan xavi barıştan iniesta çıkartsın yine farketmez, biz bi daha gs formasıyla görmeyelim de...

Kallström'ü aldıysak çok çok iyi. Ama kaleye ala ala Rufier'i aldıysak yine hüsran garanti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...