Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Baggio said:

Selçuk Emenike'den iyi bir transfer.

kıstasların nelerdir biri göbekte biri forvette oynayan iki futbolcuyu karşılaştırırken?

İhtiyaç, futbolcu kalitesi, birinin beleş diğerinin 7 milyon bonservisi olması, birinin yerli diğerinin yabancı olması gayet yeterli bu gerçeği görmek için
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Baggio said:

Selçuk Emenike'den iyi bir transfer.

kıstasların nelerdir biri göbekte biri forvette oynayan iki futbolcuyu karşılaştırırken?

Daha iyi bir adam demedim, daha iyi bir transfer dedim. Cevap yazmadan önce ilgili postu okuyup anlamak lazım.

Orta sahada Selçuk Şahin/Baroni'nin yerine bonservissiz ve Türk Selçuk İnan'ı almak mı daha iyi bir transfer olurdu, Forvette Semih/Güiza/Niang varken bir de Emenike'yi gereğinden 1-2 milyon pahalıya almak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

selcugun fenere gitmemesinin sebebinin trabzonda sevilmiş ve şampiyonluga oynamıs olmasındna kaynaklandıgını neden anlayamıyor bu arkadaşlar da illa paraya baglıyorlar

suan fener şampiyon olmus olabilir şlde oynicak olabilir.fakat fener daha fazla versede gitmeyebilirdi

sadece para için galatasraya geldiğini düşünmüyorum

belki galatasraylı olabilir ama bu yeterli değil.fenere gitseydi bir çok hater edinicekti ve trabzon camiası onu hain ilan edicekti
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

selcugun fenere gitmemesinin sebebinin trabzonda sevilmiş ve şampiyonluga oynamıs olmasındna kaynaklandıgını neden anlayamıyor bu arkadaşlar da illa paraya baglıyorlar

suan fener şampiyon olmus olabilir şlde oynicak olabilir.fakat fener daha fazla versede gitmeyebilirdi

sadece para için galatasraya geldiğini düşünmüyorum

belki galatasraylı olabilir ama bu yeterli değil.fenere gitseydi bir çok hater edinicekti ve trabzon camiası onu hain ilan edicekti

ha evet bide bu var.bunu anlatcaktım kaç gündür üşeniyorum yazmaya.

sen trabzonda oynayıp avarajla şampiyonluğu fenere kaptırtırdığın sezonda FENERE transfer olucaksın.yok öyle bişe adamı YIKARLAR.
selçuk bidaha trabzona il sınırlarına giremezdi büyük ihtimal.ha bunlara zaten gerek kalmadı herif gsliymiş her türlü gsye gelcekmiş işte ama olmasa bile fenere gideceğine avrupaya giderdi o net.oyuzden fenerliler hiç üzülmesin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim, Selçuk, Avrupa'ya gitmeyi kafasına koymuştu. Onun için her türlü en iyisi o olurdu zaten. Türkiye'den belli ki, en yüksek parayı vereni seçmiş. Bazıları da Selçuk için bu kadar para verilir mi ? demiş. E, vermeseydiniz. Adam da negzl Avrupa'ya giderdi işte. Demek ki Gs bu sezon keseyi cidden açıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

benim bildiğim, Selçuk, Avrupa'ya gitmeyi kafasına koymuştu. Onun için her türlü en iyisi o olurdu zaten. Türkiye'den belli ki, en yüksek parayı vereni seçmiş. Bazıları da Selçuk için bu kadar para verilir mi ? demiş. E, vermeseydiniz. Adam da negzl Avrupa'ya giderdi işte. Demek ki Gs bu sezon keseyi cidden açıyor yani.

abi polatta kalsa başka başkanda gelse takım degişicekti ve yine hayvani paralar gidicekti.mesele para gitmesi değil znt gidiyor.doğru yere gitmesi

adnan polat döneminde transfere harcanan miktar vardı.gelenler gidenler falan.yani her sene 50 milyon euro harcıcagına dogru yerlere daha fazlasını harca raht et.aysal bunu yapmaya calısıyor gibi
Sosyal ağlarda paylaş

harrykewell said:

hala Türk futbolcuların fenerbahçeyi neden tercih etmediğini anlayamıyorsanız yapılacak birşey yoktur

selçuk avrupa da hüsran yaşıyacağına Türkiyede kükremeyi tercih etmiştir

dileyenler Türk Telekom Arena 'da kendisini izleyebilir

iyi gun taraftarı geldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...