Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Çağlar'ı bi tek ben beğenemedim heralde. Sevemedim gitti şu adamı.

Stopere 2 takviye şart. Bi yerli genç (Serdar ya da Ersan) bi tane de tecrübeli yabancı. Yerlilerde Alpay-Bülent-Ogün döneminden beri olmayan bir kademe anlayışı var yabancı adamlarda. Tek yabancı olur, yanına da Servetle yeni gelecek yerli çekişir aralarında.
Sosyal ağlarda paylaş

İbrahim Akın LÜTFEN gelmesin ya. Büyük takımların çöpü olup küçük takımlarda azıcık parlayan adamlar büyük takımlara dönmesin, döndürülmesin. Futbolda küçük takımların büyük topçusu gerçeği var, bunu öğrensin yöneticilerimiz. Ünal Başkan lütfen inşallah bu gerçeğin farkında olur
Sosyal ağlarda paylaş

FB Emenike'yi aldı, Orhan Şam'ı da aldı galiba, sonra Sezer Öztürk de yolda diyorlar.

Beşiktaş Pektemek'i aldı, 3 tane de gurbetçi aldı.

Biz sadece Türkiye'nin en iyi yerli orta sahası olarak gösterilen, taptığınız Alex tarafından da, Selçuk İnan'ı aldık ve Anadolu'yu toplamaya aç olduk öyle mi?

Acıyorum böyle taraftarlara ya :)

edit: Fenerbahçe Serdar Kesimal'ı da almış. Bi de bize anadoluyu topluyorsunuz derler lol
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

FB Emenike'yi aldı, Orhan Şam'ı da aldı galiba, sonra Sezer Öztürk de yolda diyorlar.

Beşiktaş Pektemek'i aldı, 3 tane de gurbetçi aldı.

Biz sadece Türkiye'nin en iyi yerli orta sahası olarak gösterilen, taptığınız Alex tarafından da, Selçuk İnan'ı aldık ve Anadolu'yu toplamaya aç olduk öyle mi?

Acıyorum böyle taraftarlara ya :)

edit: Fenerbahçe Serdar Kesimal'ı da almış. Bi de bize anadoluyu topluyorsunuz derler lol

anadoluyu topluyosunuz ! ben haberlerin yalancısıyım hacı, önüne gelene teklif götürüyo gs diye okuyoruz surekli sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...