Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

işte hep dediğimiz, 3 büyüklerdeki taraftar kitleleri arasında bir fark olmaz, çünkü aramızda sınıfsal bir fark yok, şehir takımları değiliz, burjuva / halk / devlet takımları diye birşey yok, o yüzden yok aslında birbirimizden farkımız tezi doğrulandı.

ben editleyip ekleyenene kadar sen yazmışsın zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Grande, 14 Mayıs Pazartesi sabahı kupayı masanın üstüne koyup yargıyı verecek.

Fatih Terim: sene basından beri hakemler hakkında konusmadım ama sabrım var ve ne kadar dayanacağım bilmiyorum.
Fatih Terim: kişilere kurumlara herkese söyleyeceğim çok ağır laflar var. Sene sonunu bekliyorum. Siz de bekleyin az kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:

Kombineler ucuz baya, forum taraftarlığını bırakıp alın artık gençler.

yea bu sene ben öncü'den aldım kombineyi şimdi taaa 12 hazirana kadar bekleyecekmişim almak için kendi adıma =)
fiyatlar çogiyi hatta utanmayıp kuzenin adına öğrenci kombinesi bile alabilirim 360 liraya mı ne geliyor öyle yaparsam
Sosyal ağlarda paylaş

rüştü hakeme hakaret eder 1 maç, ismi lazım değilin teki ırkçılık ypaar 2 maç, fatih terim maçlar bitsin çok fena şeyler söyleyeceğim der 3 maç.

bravo hakikatten, fenerbahçenis şampiyon yapılmak için artık göstere göstere her şey seferber edildi. buradan sonra da yetemezseniz hakikatten yetersizmişsiniz derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...