Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

hahaha demin ekşi sözlükte gördüm, çok iyi be

yazan kaynak vermemiş. artık kendi mi yazmış yoksa ciddi ciddi bunu yazan haber sitesi var mı bilemedim de, komplo teorisyenliği muhteşem

ekşi said:

galatasaray'ın melo oyunu

kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre melo'nun riera'yı dövmesi önceden planlanmış bir oyunun parçası. çok başarılı bir sezon geçiren sambacı, galatasaray takımında kalmak istediğini gizlemiyordu. juventus ise piyasayı kızıştırmak için melo'nun birden fazla talibi var açıklamalarıyla galatasaray'a bonserviste indirim yapmayız mesajını gönderiyordu. galatasaray'ın 13 milyon euro vermeyeceğini bilen melo ile yönetim arasında gizli bir toplantı yapıldığı iddia edildi. iddialara göre toplantı sonunda melo'nun pazarını kaybetmesi için takım arkadaşlarından birini dövmesine karar verildi. dövülecek adamı bulmak ise uzun sürmedi. sezon başından beri hayal kırıklığı yaratan ve yüksek maaşıyla tepki çeken ispanyol riera'dan daha uygun bir adam bulunamazdı. hatta iddialara göre melo'nun kimi döveceğim sorusuna melo dahil herkesin aynı anda riera cevabını verdiği ve şen kahkahalar ile toplantının mutlu bir şekilde sona erdiği ifade edildi. takım arkadaşını döven melo'nun piyasası düşerken ispanyol riera derhal ülkeyi terkedecekti. bu planın işlemesi için en önemli görev fenerbahçe medyasına düşüyordu. florya'da kavga haberini alan fenerbahçe medyası, melo oynamazsa belki şampiyon olabiliriz gazıyla haberi abarttıkça abarttı ve avrupa basınına olayın yansımasını sağladı. galatasaray'a kötülük ediyorum diye sevinen fenerbahçe medyasının florya'dan gülerek izlendiği ifade edildi.

kulübe yakın kaynaklar haftalar öncesinde planlanan kavganın manisa maçının öncesine denk getirilmesinin sürpriz olmadığının altını çizdi. terim'in kavga eden taraftarları özellikle barıştırmaması ise dikkatlerden kaçmadı ve plan iddialarını güçlendiren bir başka faktör oldu. terim'in özellikle melo ve riera ikilisini idmandan kovması, kulüp çalışanlarının soyunma odasından uzaklaşması gibi faktörleri tesadüfen gerçekleşmediğinin altı çizildi.

ayrıca henüz doğrulatamadığımız bir iddiaya göre galatasaray resmi sitesine kavga haberi, henüz kavga olmadan önce düştü fakat idmanın başlamadığını öğrenen kulüp çalışanları haberi geri çekip idman sonrası tekrar yayına koydular.

brezilyalı oyuncunun bir yandan ai se eu te pego dinlerken bir yandan yakın çevresine artık beni galatasaray'dan başka kimse almaz, juventus mecburen indirim yapmak zorunda kalacak dediği iddia edildi.

sambacının playoff öncesi affedileceği ve sezon sonunda düşük bir bonservis bedeliyle transfer edileceği gelen haberler arasında...
Sosyal ağlarda paylaş

bir galatasaray taraftarı olarak Melo gibi adamların GS'de barınmaması gerektiğini düşünüyorum. Ve utanıyorum bu tarz adamlardan. Değil GS hiçbir klüp yeteneği ne olursa olsun bu tarz insanları futbolcu, sporcu olarak barındırmamalı. Melo'nun tek maçını izlemeniz yeterli adamın nekadar pislik olduğunu görmek için. Hırsı yüzünden kendine ve etrafına zarar vermek başka, karakter olarak pislik ve çirkef olmak bambaşka.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi said:

galatasaray'ın melo oyunu

kulübe yakın kaynaklar haftalar öncesinde planlanan kavganın manisa maçının öncesine denk getirilmesinin sürpriz olmadığının altını çizdi. terim'in kavga eden taraftarları özellikle barıştırmaması ise dikkatlerden kaçmadı ve plan iddialarını güçlendiren bir başka faktör oldu. terim'in özellikle melo ve riera ikilisini idmandan kovması, kulüp çalışanlarının soyunma odasından uzaklaşması gibi faktörleri tesadüfen gerçekleşmediğinin altı çizildi.

ayrıca henüz doğrulatamadığımız bir iddiaya göre galatasaray resmi sitesine kavga haberi, henüz kavga olmadan önce düştü fakat idmanın başlamadığını öğrenen kulüp çalışanları haberi geri çekip idman sonrası tekrar yayına koydular.

brezilyalı oyuncunun bir yandan ai se eu te pego dinlerken bir yandan yakın çevresine artık beni galatasaray'dan başka kimse almaz, juventus mecburen indirim yapmak zorunda kalacak dediği iddia edildi.

sambacının playoff öncesi affedileceği ve sezon sonunda düşük bir bonservis bedeliyle transfer edileceği gelen haberler arasında...

beyler yukardaki olay gerçek, benim teyzemi de dövdü melo. hatta yanındakiler "kıs olum kıs kıs" yapıyodu melo'ya.

edit: nereye yukarda, sayfa başı.
Sosyal ağlarda paylaş

İkisi de şutlanacak zaten büyük ihtimalle. Playoff'a kalmazlar diye tahmin ediyorum, Manisa maçı için sabretmek akıllı hamleydi bence. Takımın vereceği tepki önemli, bu yüzden FT akıllı davranıyor dedim. Daha cezaları bilmiyoruz...

Ha gerçi Habertürk'ün dediği gibi takımdaki herkes Melo'yu dövmek için fırsat bekliyorsa filan onu bilemeyeceğim sdfsf...
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

bir galatasaray taraftarı olarak Melo gibi adamların GS'de barınmaması gerektiğini düşünüyorum. Ve utanıyorum bu tarz adamlardan. Değil GS hiçbir klüp yeteneği ne olursa olsun bu tarz insanları futbolcu, sporcu olarak barındırmamalı. Melo'nun tek maçını izlemeniz yeterli adamın nekadar pislik olduğunu görmek için. Hırsı yüzünden kendine ve etrafına zarar vermek başka, karakter olarak pislik ve çirkef olmak bambaşka.

Arkadaşım olayın aslını astarını bilmeden nedir bu galatasaray kültürü aşkı? Millet şikeden b.ka batmış başkanlarının tshirtünü bastıyor %1'lik acaba masumsa ihtimali için, sen olayı kanatlı basından dinleyerek 33 maçtır ciğerini patlatan çift kişilik oynayan adamını tek kalemde siliyorsun.

Yok pitbul dehşeti yok 45 saniye dövdü. Futbol takımı burası abicim, antremanda odada her yerde kavga olur cezası da olur, beğenmeyen de Melo'nun oynadığı maçları izlemesin o zaman playofflarda sakatlık olmazsa 6 maçta da olacak çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...