Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Zapata-Servet-Sabri-Barış-Sarp-Stancu
Muslera-Ujfa-Eboue-Melo-Selçuk-Elmander

Bu değişimi kim yaptı peki ? Havadan mı geldi bu adamlar ?

Yönetim direk Avrupa'ya gidemeyen bu paradan mahrum bir takımın omurgasını baştan aşağı değiştirdi. Podolski, Shaqiri kalibresinde oyuncuları CL biletini cebimize koyduk mu alabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

shaqiri ekstra bir adam değil, onun tek şanssızlığı basel gibi takımın Şubat ayında halen ŞL'de olması. Elenselerdi 5-6'ya bile alınırdı çok rahat,

ayrıca 10 tane shaqiri alacağıma bir tane yiğit gökoğlan alırım. Yiğit'i küçümsememek gerek, çok iyi bir oyuncu kendisi ki kullanılırsa çok katkı sağlar galatasaray'a,

Necati transferinin tek faili de taraftarı büyük beklenti altına sokup, sonunda onun alınması oldu. Necati kötü transfer değil. Ha kovdukları adamı tekrar almaları da ayrı bir olay gerçi ama en azından gerçek bir golcü aldılar öyle ya da böyle, hemde onun gibi bir adamı resmen BEDAVA'ya aldılar.

Gayet iyi ve yerinde transferler yaptı arada GS, dediğiniz gibi Avrupa yok birşey yok. Kadrosu yeterince geniş, pliyif var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben necatinin baya faydalı olucagını düşünüyorum.muhtemelen baros cezalı oldugundan direk forma giyicektir bir dahaki maçımızda

suan bencede takımın tek eksiği var olan futbolcular arasında böyle bir çalım atıp oyunu degiştirebilecek adam yok ya

bir tek melo var o yönde.ama onuda terim hep geriye dayıyor selcuga hucumda daha çok şans veriyor.ama selcuk öyle bir adam değil

rolleri biraz degiştirse selcugu geriye meloyu hucuma gönderse kesinlikle yaratıcı olucaktır

melo stoper gibi oynuyor nerdeyse.maç içinde 1-2 defa hucuma cıksa kesinlikle tehlikeli oluyor atak.zorlandıgımız maçlarda direk forvetlerin yanına gitmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Necati'nin zamanindaki kalitesinden hic suphem yok. 2005, 2006 yillarinda takimin en onemli oyuncusuydu, muthis goller de atti, super de oynadi. Ama takimdan kovuldu bu adam ve cok karaktersiz hareketleri vardi diye biliyorum. Yari medya yari insider bilgi diyelim. Insallah toparlamistir kafasini diyeyim o zaman....
Sosyal ağlarda paylaş

twitter'de gördüm nerde söylemiş bilmiyorum fakat

Sergen Yalçın:

Galatasaray kaliteli bir takım değil. Melo, orta sınıf bir oyuncudur.

Galatasaray'ın, Engin Baytar dışında yetenekli bir oyuncusu yok.

Fenerbahçe'nin kadaro kalitesi Galatasaray'dan daha iyi.

demiş.

Edit: 1e1 futbol programında söylemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sporx'ten

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcularının arkasında olduklarını ispatlama adına yönetim özel uçak kaldırarak bütün idarecileri Gaziantep'e götürme kararı almıştı. Başkan Aysal'ın isteği ile barış organizasyonunu üstlenen Sedat Doğan ile Emir Sarıgül, yöneticilerin tamamını arayarak, Gaziantep'teki barış yemeğine davet etti.

Başkan Ünal Aysal, Ahmet Ocaklı ve Necati Demirkol yurt dışında bulundukları için yemeğe katılamadı. Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk özel işlerinden dolayı, Mehmet Cibara voleybol şubesinin Fenerbahçe derbisi öncesi düzenlediği yemeğe gideceği için Adnan Nas ve Semih Haznedaroğlu yurt dışından misafirleri olması yüzünden yemeğe iştirak edemedi. Ali Dürüst'e yakınlığı ile bilinen Mete Başol ise bütün ısrarlara rağmen bu yemeğe katılmadı.

Gaziantep'te bulunan Ali Dürüst, Celal Gürcan ve Abdurrahim Albayrak, yönetimin barış yemeği organizasyonunu bilmelerine rağmen yaklaşık 40 dakika önce başka bir restauranta gitmeyi tercih ederek, barış yemeğine katılmadı.

Bu ikilinin Fatih Terim'e destek vermek için Gaziantep'e gelen yöneticilere telefon dahi açarak “hoş geldiniz” dahi dememeleri krizi daha da büyüttü. Yaşanan bu olumsuzlukların ardından hem tutulan özel uçak hem de yemekteki sandalyeler boş kaldı.

Başkan Aysal ortaya çıkan bu tabloya son derece sinirlendiği bildirildi. Aysal'ın yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısı öncesi barış yemeği organizasyonunu yapan Sedat Doğan ve Emir Sarıgül'den kapsamlı bir rapor istediği öğrenildi. Aysal'ın mazeretsiz olarak yemeğe katlımayan yöneticilere sert uyarılarda bulunacağı ifade edildi.

Dogru mu ya bunlar ? Neyden dolayi bu kutuplasma anlamadim. Yazidan 9348 kere "baris yemegi" vurgusu yapilmis beyin yikar gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Tokasra said:

twitter'de gördüm nerde söylemiş bilmiyorum fakat

Sergen Yalçın:

Galatasaray kaliteli bir takım değil. Melo, orta sınıf bir oyuncudur.

Galatasaray'ın, Engin Baytar dışında yetenekli bir oyuncusu yok.

Fenerbahçe'nin kadaro kalitesi Galatasaray'dan daha iyi.

demiş.

Edit: 1e1 futbol programında söylemiş.

Melo konsantre olursa ya yardırıyor ya da oyundan atılıyor. Şu lige dışarıdan bakarsanız Melo, Sow ve Q7 dersiniz üst sınıf oyuncular. Ligin isim olarak kalitesini arttıran bir isim. Pozitif konsantre olsun yeter, adam tek başına çift önlibero oluyor.

Dar alanda adam geçme, topu ileri taşıma vb. olarak görüyor Sergen "yetenek" kavramını ve evet böyle düşünüyorsa Engin dışında yetenekli bir oyuncu yok, ama diğer oyunculara bakarsak kanatlar ve sol bek harici Türkiye'nin en iyi kadrosu. Sow tutarsa ve Stoch böyle devam ederse Fenerbahçe bizimle aynı düzeyde olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Balta maç başına 1 ölümcül hata ortalamasına geri döndü, toparladı eski haline döndü diyorduk ama olacak gibi değil. Herif zaten stoperden bozma hücuma katkı beklemiyoruz ama defansta hata yapmıyordu en azından yine başladı o halleri. Bari Çağlar oynasın en az Balta kadar yapar defans, 1-2 muz orta uzaktan şut falan izleriz bari.

Bu arada Montolivo ve Flamini için Terim bizzat görüşmeler yapmış, sezon sonuna kadar yönetim desteğiyle de temaslar sürecekmiş, ikisi de sezon sonunda serbest kalıyor. Melo'nun bonservisi alamamız halinde yapılacak transferler. Montolivo olursa Melo'dan vazgeçilebilir ama Flamini Wenger sistemi topçusuydu Milan'da görüldüğü üzere. Gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...