Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Shaqiri Manu, Podolski Arsenal muhtemelen. Fakat bu adamlar sezonun bomba transferi olarak yazın yapılacak hamleler olmalı CL'ye katılım garantilenince. Şu an sistem iyi işliyor, Kazım'ın yerine iş görecek yetenekli bir kanat oyuncusu yeterli ara sezonda. Play-offu da düşünerek Yiğit Gökoğlan tarzı 1 tane daha hamleyle de kadro genişletilir.

(Umarım) şampiyon olunca da yazın Melo'nun bonservisi+Yıldız kanat+Yıldız forvetimiz gelir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda okadar da sovulcek birsey dememis sanki ya millet gaza gelmis ama. Dikkat ederseniz herif az kalsin "bu lefter" diyodu duzeltti falan ayni konusma icerisinde. Demekki konusmayi tam beceremiyor.

Bulent Korkmaz konusunda benim de sikintilarim var ya Fatih Terim'in Arif'e sarilmasi ve basin toplantisinda falan bahsetmesinden sonra Bulent'e karabuk macinda pek sicak davranilmadi gibi geldi,bi burukluk oldu bende.

Var mi bulent korkmaz ile tugay'a adam gibi neden davranmadigimizi tam bilen birisi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Arda

Ntv Spor'da yayınlanan "Yenilsen de yensen de" programına katılan ve Galatasaray'dan bahsederken kullandığı "bu kulüp" ifadesi yüzünden G.Saraylı taraftarlardan tepki alan Arda Turan, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

TRT 1'de yayınlanan Stadyum programına telefonla bağlanan milli futbolcu Arda Turan, "Önce bütün futbol camiasının başı sağolsun Lefter abi nedeniyle. O katıldığım programın tamamını izlemek lazım. Orada Ankaragücü'lü futbolcuların mücadelesi ve Arsenal'in Henry efsanesini yaratmasınn neden bizim ülkemizde olmadığının tartışıldığı bir programdı. Konuda da örnek Bülent Korkmaz'dı. Bizim ülkemizdeki en son adam Bülent Korkmaz denildi. Ben de bunun üstüne Bülent Korkmaz'ın bile G.Saray'da ıslıklandığını ve kulüpte restorana bile giremediği dönemler olduğunu söyledim. Bunu söylerken 'bu kulüp' diye ifade etmişim. Hiç rahatsız değilim. Çünkü ben G.Saray'la ilgili konuşurken 'bu kulüp', 'bizim kulüp' tarzında konuştuğum için her zaman bu biraz yanlış anlaşılmaya varmış" ifadelerini kullandı.

"HERKES İŞİNE BAKSIN"

G.Saray sevgisi hakkında konuşan Arda, "Benim G.Saray'ı sevmek için allahtan başka kimseye ihtiyacım yok. Galatasaray'dan ayrılıp da G.Saray'ı bu kadar sevdiğini söyleyen bir başka insan da hatırlamıyorum. Sadece insanlar çok art niyetliler. Ben orada güzel şeyler de söyledim. Bu tarz şeylerin değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben futbolun içindeyim ve bunu değiştirmek için de uğraşıcam. Ben değiştirmezsem, bu futbolun içindeki insanlar değiştirmezse, kimler değiştirecek? O yüzden hiç umrumda değil kimin ne söylediği. Benim G.Saraylılığımı yargılayacak olanlar onlar da değiller. Ne kadar başarılı olduğum tartışılır ama ben o kulübün formasını giydim. Beni Arda yapan G.Saray'dır. Bunu her zaman da en çok ben söylüyorum. O yüzden 'o kulüp' , 'bu kulüp' falan herkes kendi işine baksın. Benim G.Saray Kulübü'nü ne kadar sevdiğim, ne kadar saygı duyduğum kimseyi ilgilendirmez. İbrahim Üzülmez'den örnek verilseydi ondan bahsederdim. Bülent Korkmaz ve Henry konuşuldu programda onu söyledim. Ben G.Saray'ı nasıl ifade ediceğimi gayet iyi biliyorum. Kimseye bu konuyla ilgili hesap da vermem. Benim Galatsaraylılığımı bilen herkes görüyor, o yüzden içim rahattır" diyerek sözlerini noktaladı.

Albayrak

Arda Turan'ın NTVSpor'a yaptığı açıklamaların şık olmadığını söyleyen Abdurrahim Albayrak, Galatasaray'ın çok büyük bir camia olduğunu ve bu tür açıklamalarla bir şey kaybetmeyeceğini belirtti. Galatasaray'dan kalp kırarak gitmenin kimseye faydasının olmayacağını belirten Albayrak, "Sonra pişman olursunuz. Bir gün işiniz düşer, dönmek istersiniz ama dönemezsiniz diyerek" Arda Turan'a sert bir cevap verdi.

Sosyal ağlarda paylaş

ardaya bak ya.nerde o ilk arda.altına arabayı yanınada o çirkin kızı oturttu karakteri degişti sdfs

yetenekli topcu lakin tam bir emre belozoglu oldu herif.neyseki elmanderimiz melomuz selcuk falan geldi bağrımıza basıcak adamları bulduk

umarım fenere gider.galatasaraya dönmesinde
Sosyal ağlarda paylaş

Arda gayet iyiydi de, 2 sene önce gitmesi gerekiyordu Türkiye'den.

Rijkaard bence taktiksel anlamda inanılmaz iyi bir hocaydı, fakat disiplin yoksunu bir adamdı bu da Türkiye'de malesef tolore edilebilir bir olay değil.

Arda'nın başında FT olsaydı bence Arda şu hareketlerin 10 da 1 ini yapacak kadar şımarık olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ardaya bak ya.nerde o ilk arda.altına arabayı yanınada o çirkin kızı oturttu karakteri degişti sdfs

yetenekli topcu lakin tam bir emre belozoglu oldu herif.neyseki elmanderimiz melomuz selcuk falan geldi bağrımıza basıcak adamları bulduk

umarım fenere gider.galatasaraya dönmesinde

Hepsini geçtim baroş var abi.
Kimse olmasa baroşu basarız bağrımıza yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

ya adnanpolat kaptanlık haricide fazla yüz verdi buna ondan oldu.kendi yatıyla tatile yollamalar falan

önünü alamadılar sonra sfds

fatih terim içinde ben hep diyorum.fergusonumuz olsun.dayayın 30 sene sözleşme.

cunku her başka td geldiğinde takım perişan olacak.hep aynı şeyleri yaşıcaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...