Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

valla elmander'in yaptığını baros'a babası yapmaz. Arka planda kalmayı göze alarak bütün takımı, özellikle Baros'u pozisyona sokuyor.

Elmander BJK'de olsa Almeida şuan gol kralı olurdu o kadar net,

Baros halen çok iyi bana kalırsa, ama bir şekilde kendisine gelmesi gerek. Şu haliyle bile bence halen GS'nin bir numaralı forvetidir. Varlığı tehlike herşeyden önce ya, bugün yedekten oyuna girince bile bir gerginlik oluyor başta taraftar olmak üzere bütün rakip takıma
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

buraktan bi cacık olmaz abi

gördük gs maçında işte.gerçek burak o.

ligde 8. olan takımın bütün gollerini atan adam sadece.

82 puan toplayan takımın da gollerini atıyordu ? Geçen sene de acayip formdaydı.
İbrahimoviç bile iş yapamaz , arkasına alanzinho , halil'i versen . Bek diye bindiren adamları eli ayağına dolaşıyor , iki orta zor kesiyorlar zaten.
Adamı somalili zenci gibi koşturuyorlar 90 dakika her maç , 16 gol mucize bile , ki en yakın rakibi 7 gol mu ne atmış ligde . Öyle kısır bir lig.
2-3 tane frikikten falan attı adam , demek ki çalışıp geliştirmeye kasıyor kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

ahah abi fenerin tek avuntusu gerçekten gs olmuş artık
ya.basket takımı yenmiş galiba gsyi facebookta "nasıl koyduk ama" temalı postlar havada uçuşuyor.
bizi yenince adamlar ayrı bi orgazm yaşıyor çok ilginç gerçekten.

Psikolojik sorunları var adamların . Yaptıklarını , dediklerini karşılaştırsalar , sakin kafayla bir okusalar durumun farkına varacaklar . En basit örneği ;
Arena da futbolda bunları yenince , kendi evinizde bir galibiyet , ne var bunda ezikler !!! ( ki sadece , galibiyet değil , aciz bir oyuna mahkum etmemiz , sevindiğimiz taraf , onu anlamıyorlar ztn geçiyorum )
Son sn de 1 puan farkla kendi evlerinde, baskette kazanınca ( bir çk kişi basketi bile takip etmiyordur eminim , açıkçası ben etmiyorm mesela , umrumda bile değil kim şampiyon olmş , baskette , voleybolda , hentbolda )nasıl koyduklar , işte hep böyleler :)

Şike süreci tam bir komedi ztn , biraz da o bozdu dengelerini heralde
Değişik kafaları var , biz de onları böyle sevdik :)
Sosyal ağlarda paylaş

ataragider said:

Demesinler demedim ki , az yukarda yazdığım gibi , tutarsızlıkları , çelişkileri komik olan tarafı .

Ayrıca tek tesellileri de biziz normalde de sanırım , avrupa'da estirdiğimiz zamanlarda bile , olsun biz de sizi yeniyoruz modunda çok fenerli vardı :)

Sosyal ağlarda paylaş

ataragider said:

Red said:

82 puan toplayan takımın da gollerini atıyordu ? Geçen sene de acayip formdaydı.
İbrahimoviç bile iş yapamaz , arkasına alanzinho , halil'i versen . Bek diye bindiren adamları eli ayağına dolaşıyor , iki orta zor kesiyorlar zaten.
Adamı somalili zenci gibi koşturuyorlar 90 dakika her maç , 16 gol mucize bile , ki en yakın rakibi 7 gol mu ne atmış ligde . Öyle kısır bir lig.
2-3 tane frikikten falan attı adam , demek ki çalışıp geliştirmeye kasıyor kendini.

burak yılmaz şuana kadar kaç takım gezdi.fenerbahçe beşiktaşta oynadı

trabzonda kimyası tuttu 3-5 gol attı diye iyi topcu değil benim gozumde.guizada gol kralı olarak geldi fenere.orta sıra takımda gol kralı olduydu.şimdi nerde guiza

burak bikaç sene daha böyle olursa belki ama şuan tesaduf olarak bkaıyorum ben adama.cunku maç içinde izlediğimde yetenekli bir adam göremiyorum abi.herif baya kalitesiz işler yapıyor maç içinde.ama ne hikmetse bi şekilde gol atıyor sdf

bide koca takımın bütün gollerini bi adamın atması ne kadar mantıklı.benim tezim trabzon ligde bu durumdaysa forvette burak oldugu içindir

şuan trabzonun kadrosu gayet iyi.ortasahası gayet kaliteli.fakat burak karambol golcüsü olarak takımı yavaşlatıyor bence.kaç haftadır gol atamadı trabzonda kazanamıyor.cunku ortasahdan şut çekmeye falan başladı burak.kendini takım zannediyor sdfs

son maç 3 tane attı yine.trabzon kazandı misal.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ataragider said:

Red said:

burak yılmaz şuana kadar kaç takım gezdi.fenerbahçe beşiktaşta oynadı

trabzonda kimyası tuttu 3-5 gol attı diye iyi topcu değil benim gozumde.guizada gol kralı olarak geldi fenere.orta sıra takımda gol kralı olduydu.şimdi nerde guiza

burak bikaç sene daha böyle olursa belki ama şuan tesaduf olarak bkaıyorum ben adama.cunku maç içinde izlediğimde yetenekli bir adam göremiyorum abi.herif baya kalitesiz işler yapıyor maç içinde.ama ne hikmetse bi şekilde gol atıyor sdf

bide koca takımın bütün gollerini bi adamın atması ne kadar mantıklı.benim tezim trabzon ligde bu durumdaysa forvette burak oldugu içindir

şuan trabzonun kadrosu gayet iyi.ortasahası gayet kaliteli.fakat burak karambol golcüsü olarak takımı yavaşlatıyor bence.kaç haftadır gol atamadı trabzonda kazanamıyor.cunku ortasahdan şut çekmeye falan başladı burak.kendini takım zannediyor sdfs

son maç 3 tane attı yine.trabzon kazandı misal.

Manisa maçında yine berbat oynuyor . 1 gol 1 asist .

Edit : Trabzon'da kimyası tuttu sadece diyorsun , Manisa'da da 16 maç 9 gol atmış , Manisa için çok daha iyi bir oran.

28-29 yaşında ilk ciddi başarasını yaşamış biriyle ( Güiza ) ile karşılaştırman zaten fail . Bjk de , Fb de yeterli süre alamadı , ya da yanlış taktik / mevkilerde oynadı adam. Doğru takım arkadaşları ve taktikle , çok tehlikeli bir futbolcu . Bu adama kazma demek , bir cacık olmaz demek , kusura bakma ama farklı bir futbol anlayışın var demek ki . Sevmediğin bir tarz bir futbolcu olabilir bak ona birşey diyemem , ama adama kötü diyen vicdansızdır.
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu dicektim şuan

maçı izliyorum en baştan beri

ben hayatımda trabzon ve burak kadar şanslı kimse görmedim

manisa lehine 1-3 olacak maç nereye geldi.manisadaki o defanstaki keko yuzunden yine burak beleşçiliğini gösterdi

hyr burağıda özellikle izliyorum tam ulan mala bak her topu kaybediyor dedim yine fırsatçı bi gol attı

nasıl okumuş üflemiş belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu golüne bişi denemez tabi.

ama arkadaş maç içinde takımı baltalıyor.sonra dönüp takımı kurtarıyor

hyr şu maçta manisanın kaçırdıgı net pozisyonlar var baya.hemde öyle böyle değil netlikleri

isaac denen mal futboldan nasıl para kazanıyor hala anlamadım ztn

trabzon burağa dayalı futbol oynamaktan hucumda hiç birşey yapamıyor ama.yani manisa eze eze yenildi resmen

burağı kazıma benzetiyorum ben.kazımda asist yapıyor devamlı gol atıyor falan.ama oyun içinde o kadar igrenc bi herifki sinir oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Manisa'nın kaçırdığı pozisyonları , maç başlığında falan ayrıca tartışalım abi
( bu arada maçı parça parça izledim , ama şu dk ya bak demek istediğin yerler varsa burak ile ilgili , döneyim :) )

GS'nin Burak girşimi üzerine buraya yazıldı ilk burak konusu , onu tartışalım.

Sanıyorum ki dediğim gibi , sadece snn tarzına uygun bir futbolcu değil , ama kötü futbolcu diyemezsin , tam tersin gayet kaliteli ve etkili . Trabzon ona dayalı oynamak zorunda , cunku kimse yok . Geçen sene öyle değil di, başlarda Teofile atıyordu , jaja atıyordu , Umut parçalıyordu , attırıyordu , bazen atıyordu . Selçuk vardı vs.

E şimdi bak kadroya , Halil mi harikalar yaratsın , Ozan mı , Aykut mu Zokora mı :)

Ben diyorum ki , Elmander'in yanında , Baroş'un yanında , süre alan , takımla uyum sağlama ihtimali yüksek(Selçuk'la inanılmaz iyi anlaşıyorlar , Engin de var ) bir Burak ligde çok gol atar , çok iş yapar .
Alınacak en iyi 2 yerli santrafordan biri (bizim için en iyisi bence )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...