Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Fatih Terim'i çok seviyorum. Bence duygular ve inanç sahada çok önemli. Bunlar olmadığı zaman ne olduğunu bu sezon gördük. Umarım takımın başına gelir. Umarım bu seneki sıkıntıların acısını çıkarırız. Tekrar keyifle takımımın maçını izleyebilmek istiyorum. Takımdaki bütün şımarıklar yollansın. O dönemki Ümit Davala, Emre Belözoğlu, Okan Buruk gibi yırtıcı ve aç adamlar gelsin. Bence Yekta Kurtuluş çok iyi bir transfer bu anlamda. Eminim formanın hakkını verecektir. Hırs istiyorum, GUTS istiyorum bu takımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında 90'larda Fener-GS maçları daha dengeliydi...Ha ama diyorsan GS çok iyiydi, Fener çok kötü ona rağmen dengede olmaması lazım ona birşey diyemem...Yani Kadıköy'de berabere biten, ya da kazandığımız dolu maç var 90'larda...Aynı şekilde Sami Yen'de de kaybettiğimiz var...
Herşeyin başlangıcı bir nevi 4-0 yenildiğimiz maçtır mesela Sami Yen'de...Fatih Terim o gün kovulabilirdi, eğer kovulsaydı bugün bunların hiç biri olmazdı...Ki o zamanlar Fener'den içeride 4 tane yiyeceksin, kovulmamak mümkün değil, taraftarın Florya'yı bastığını hatırlarım...
2000'deki galibiyet zaten tarihte kimsenin anlayamadığı garip bir futbol maçıdır...O maçtaydım mesela, hani tek kale oynamayı bırak, Fenerbahçe yarı sahayı geçememişti abartmıyorum...Top defalarca çizgiden direkten döndü gol olmadı, Fenerbahçe'nin tek olayı o frikiktir, ki onu da Johnson gibi bir adam anca Emre'ye çarptırarak atabildi, hani hayatında izlediğin maç içi oyunu-sonuç olarak en anlamsız maç hangisidir desen 1 numaraya onu koyarım her zaman....
Yoksa 90'larda dediğim gibi kesinlikle bir tarafın üstün olduğunu hatırlamıyorum, hatta bir süre beraberlikler serisi olmuştu 2 takım arasında da içeride-dışarıda....
Asıl kopma 2000'lerde başladı, geçen sene şeytanın bacağını kırdık, bu sene galibiyet geliyor, dediğim gibi topiği Masq açtığına göre, /troll resmi sizi bekliyor Kadıköy'deki maçtan sonra:)..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...