Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

eboue biraz gereksiz bir transfer oldu ya. şimdi bakıyorum da, ortanın ortasında oynayacak 10 numaramsı, yaratıcı bi oyuncumuz yok. işte oraya yabancı gerekiyor. ama elde yabancı kaynıyor. şu anda bile 7 olduk... peh.

muslera
eboue - ujfalusi - servet - balta
melo - selçuk
kazim - yekta- riera
elmander (baros)

yine de her şekilde yeter şu kadro türkiye ligi'ne. ama gelecek sene avrupa için 10 numara lazım kesin. bu arada forvet arayışı falan deniyor medyada ısrarla. baros - elmander var, gerekirse kazım da oynuyor forvet. yabancı forvet alıp da napıcaz anlamıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

eboue biraz gereksiz bir transfer oldu ya. şimdi bakıyorum da, ortanın ortasında oynayacak 10 numaramsı, yaratıcı bi oyuncumuz yok. işte oraya yabancı gerekiyor. ama elde yabancı kaynıyor. şu anda bile 7 olduk... peh.

muslera
eboue - ujfalusi - servet - balta
melo - selçuk
kazim - yekta- riera
elmander (baros)

yine de her şekilde yeter şu kadro türkiye ligi'ne. ama gelecek sene avrupa için 10 numara lazım kesin. bu arada forvet arayışı falan deniyor medyada ısrarla. baros - elmander var, gerekirse kazım da oynuyor forvet. yabancı forvet alıp da napıcaz anlamıyorum...
benim korkum şu kadroda yekta yerine sabriyi oynatması.eğer o bölgede sabri oynarsa kanserli bir sezon daha bizi bekliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şuandan itibaren yapılcak transferler alternatif olabilir ancak.

Muslera
Eboue-Servet-Ujfalusi-H.Balta
Selçuk-Melo
Kazım Yekta(engin) Riera
Baros

Gibi bi kadro yapısı oluşur diye düşünüyorum. Yine Sabri girebilir kadroya zaman zaman çift forvete dönmek istediğimizde falan bence güzel oldu en azından sahada olmasını isteyeceğimiz 6 dan fazla yabancımız var, bi tek şu sol bek korkutuyor orda bakınca sıkıntılı görünen,bir de Yekta'yı yazdığım yerde Sabri'yi deneyebilicek olması Fatih Terim'in :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sercan haberi 2 gün önce çktı, Fener almaya çalışmış da "Biz GS'ye önerdik" demiş Bursa'lılar. Yalnız Dinamo Kiev'e mi ne gitmemiş miydi bu adam?

Bi de kas incelmesi vardı bunun bacağında, 6 ay istirahat olmazsa kopar bi daha da iflah olmaz bu yaşta hiç görmemiştik falan demişlerdi devre arasında almaya gelen ruslar, bu yüzden vazgeçmişlerdi. Düzeldi mi ki acaba...

Ah ulan şu Volkan Şen'i alabilseydik iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...