Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

freemaniacss said:

sallıyo olabilirimde,benim bildiğim bi takım için üst sınır vardı,futbolcuya verebileceğin maksimum ücret olarak.atıyorum ortalaması 1m$ sa,başka bi futbolcuya 10 veremiyosun gibi bişey hatırlıyorum.yoksa sallıyomuyum

FM kafası o gerçekte yok öyle bişi :)

ama bi oyuncuya 10 diğerlerine 1 verirsen takımda isyan çıkar, o oyuncuya karşı cephe alınır. Elano'nun türkler tarafından dışlanıp silinmesi en güzel örnek
Sosyal ağlarda paylaş

podolski sol açık değil ama normalde, sadece oraya harika adapte olmuş bir adam,

Hani milli takımda adam yokluğundan ve Löw'ün onu kesmek istememesinden ötürü sola monte edildi. Harika da oynadı, ama onun dışında Munih kariyeri falan hep forvet oynadı.

Ha gelirse sol açık olarak fazla başarılı olur ki bu haliyle bile dünya üzerindeki en iyi sol kanat oyuncularından biri bence, hatta kişisel sevgim yüzünden en iyisi bile diyebilirim asdfas

Gelirse bir GS forması bile alırım o kadar diyeyim.

giggs'i unuttuk, en iyi ikinci diyelim podolski için
Sosyal ağlarda paylaş

YILDIZLARA SERVET
Galatasaray, Forlan ve Podolski'nin transferini tamamlamak için kesenin ağzını açtı. Sarı-kırmızılılar her yıl, Forlan'a 4.7, Podolski'ye de 3.2 milyon euro ödemeyi kabul etti. Bonservisleri için pazarlığa girişen Aslan, Forlan için 3 milyon euroyu aşmayacak. Diğer yıldızı için de Köln'ün istediği 8 milyon euro için indirim bekleniyor
kaynak

yıllık 4.7 ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...