Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Gördük ki hala savunma açan bir oyun taktiğimiz yok. Geçen senenin GS'sini izledik resmen. 0-0da falan sorun yok, ama rakip bir tane atınca, yerleşik defans yapınca onu açamıyoruz. Yaratıcı, iş bilen adam yok takımda. Adamlar savunmaya geçince nereye top atacağımızı şaşırıyoruz. Kaleci-stoper arası geziyoruz. Keita belki biraz toparlar.

E bu maçın ilk dk'sında yedik golü, sonra 89 dk açamadık o defansı.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır Galatasaray kalesinde böyle iyi bir kaleci izlememiştim, maç tek kale oynanmış olsa bile keyif aldım
Muslera bakti ki takımda libero yok, bu görevi de kendisi yapmak zorunda, 2. dk dan itibaren oyuncu kaleci pozisyonuna geçti

sanırım Terim de Servet-Zan şovuna bir son vermesi gerektiğini görmüştür

herşeyi anladım ama Sabri ile Terimin ne yapmak istediğini çözemedim, öyle ki en sonunda Terim de gözlükleri fırlattı klübeye

Baros mutsuz ve isteksiz, Terim neden hala zorluyor anlamıyorum, arada yok olup giden Elmander olacak, Elmander'i oyuna alıyor, Selçuk 'u dışarı çıkarıyor Ayhan'ı koyuyor, Ayhan mı besleyecek bu adamı ?

Felipe Melo çok çalışkan ve faydalı, sanırım 3,5 milyon oyro aldığı için de ister hazırlık olsun ister resmi müsabaka, dibine kadar sömürecek Terim onu

Stancu çok tutarsız, bazen iyi şeyler yapıyor, kumaşında bir ışıltı var diyorsun, 2 dakika sonra acaip derecede saçmalıyor bundan topçu felan olmaz diyorsun

Kazım dün çok isteksiz ve umursamazdı, sanırım Keita transferi onu huzursuz etti, ne de olsa taraftar tercihini Keita'dan yana kullanmış durumda zaten
Sosyal ağlarda paylaş

eboue keita transferi hareket getirecektir takıma kesinde, bilmyiorum bence orta sahaya hala transfer lazım bir tane arda gittikten sonra.

yani senelerdir bir türlü ortasını tutturamıyoruz kadronun. hucümda kewell-arda-keita-baroş dörtlüsü varken arkalarında BAM üçlü rotasyonunu yerleştiriyorsun.

şimdi ise ortada selçuk+melo ile 10 level atlatmışsın ortasahanın ortasına ama gel gör ki stancu+kazm+sabri gibi bir hucüm hattı kurup hcüm organizasyonu bekliyorsun. senelerdir hep aynı dram. neyse umarım eboue+keita hucümü rahatlatır bir miktar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

keita resmi olarak hala gs'da değil anladığım kadarıyla ki adamı almadan fiyatının ucuzluğu her yerde manşet edildi bence araya başkaları giricek boka sarıcak bu transfer yada fiyat arttırıcaz her zaman ki gibi.....

http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/10846.php

forlan reyes de bildirilmişti evet de allahın keitası, alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayda 150 euro mu ödüyomuşuz adama? :D

yazım hatası tabii de, iyiymiş yaa

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18516226.asp

arı kırmızılılar ile Keita’nın ayrılığı sadece 1 yıl sürdü, yıldız oyuncu yeniden Galatasaray formasını giymek için bugün İstanbul’a gelecek. Geçen yıl 8 milyon 150 bin Euro’ya Keita’yı Katar’ın All Sadd kulubüne satan Galatasaray, sadece 350 bin Euro’ya yıldız oyuncuyu bir yıllığına kiralıyor. Galatasaray’dan ayrıldığında 2 milyon 750 bin Euro yıllık ücret alan Keita ise bu kez ayda 150 Euro’ya sarı kırmızılı formayı giymeyi kabul etti. Bu arada Keita’nın transfer görüşmelernden önce Katarlı yöneticilere ısrarla, “Beni bırakın, G.Saray’a geri dönmek istiyorum” dediği öğrenildi.
Sosyal ağlarda paylaş

pazarlık devam ediyormuş ya alırlar herturlu

o değilde terim stancuya yolu gösterdi.maçtan sonra ardanın yerini doldurcak adam stancu değilmiş dedi sdfs

baros içinde zenit deniyor.

takımı beğenmedi terim.giden gelen daha olur gibi lig başlayana kadar

da culioya yazık oldu.adamı ilk 11 başlatmadan gönderdi hazırlık maçlarında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...