Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Arkasokak said:

yıl oldu imzam aynı kaldı. keitanın da emek hırsızı zenci gömleğini çıkardığını sanmıyorum. Roberto Carlos'a attığı kin dolu yumrukla, arif erdem insanmış dedirten şovlarıyla tiksindiğim bir futbolcudur kendisi. ama gelsin galatasaraya, terim dönemi layığıyla nihayete ermeli. kadro öyle bir yapılmalı ki eksik kalmamalı.

hakikatten gelişine ne çakmıştı ha
yukarıdan aşağıya böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Keita yumruk attıydı da, Carlos da sanki Keita'nın üzerine atlayıp 2-3 metre boyunca Keita'nın sırtında yol almıştı sdf. Yumruğa karşıyım da o maçtan sadece Keita'nın yaptıklarını hatırlamak komiklikten başka bir şey değil, Emre kasti basıp Baros'un parmaklarını kırdı, adam 2 senedir yeni yeni toparlanıyor falan; hala Keita QQ'su yapanlar bsg izlesin.

Keita'nın gitme nedeni GS'nin Serie A'dan mı ne aynı mevkiye oyuncu almayı düşünmesiydi, iyi para gelince hemen sattılar sonra alacakları adam bir anda parlayınca alamadılar aptal saptal işler oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

yıl oldu imzam aynı kaldı. keitanın da emek hırsızı zenci gömleğini çıkardığını sanmıyorum. Roberto Carlos'a attığı kin dolu yumrukla, arif erdem insanmış dedirten şovlarıyla tiksindiğim bir futbolcudur kendisi. ama gelsin galatasaraya, terim dönemi layığıyla nihayete ermeli. kadro öyle bir yapılmalı ki eksik kalmamalı.

kilit oyuncumuz sizde
onu almadan tamamlayamıyoruz kadroyu=/
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Keita yumruk attıydı da, Carlos da sanki Keita'nın üzerine atlayıp 2-3 metre boyunca Keita'nın sırtında yol almıştı sdf. Yumruğa karşıyım da o maçtan sadece Keita'nın yaptıklarını hatırlamak komiklikten başka bir şey değil, Emre kasti basıp Baros'un parmaklarını kırdı, adam 2 senedir yeni yeni toparlanıyor falan; hala Keita QQ'su yapanlar bsg izlesin.

Keita'nın gitme nedeni GS'nin Serie A'dan mı ne aynı mevkiye oyuncu almayı düşünmesiydi, iyi para gelince hemen sattılar sonra alacakları adam bir anda parlayınca alamadılar aptal saptal işler oldu.

1 metre öteden geçen şişeyi gözünün akıyla farkedip yerde kıvranan bir adamdan bahsediyoruz. hatırlamak istemiyorum da keitanın yaptılarını işte anınca hatırlatıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:

Arkasokak said:

kilit oyuncumuz sizde
onu almadan tamamlayamıyoruz kadroyu=/

attığı golün ardından her secdeye varışında galatasarayın altyapısındaki zihniyete küfretmeme sebep oluyor. genç bir futbolcudan terim dönemi galatasaray futboluyla agresif ve "kafası karışık" bir profesyonel yaratan zihniyetten tiksiniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

emre o maçta baros'a birşey yapmadı, baros kendi bile dedi "emre'nin müdahalesi pozisyon icabıydı" diye.

ardanın parmak arası intikamıyla benzer bir kafayı niang'a yapılan müdehaleyle yaşıyor bazı arkadaşlar. baros'un bile açıklaması vardı adamın gol diyor demek istemiyorum ama Emre'ye olan kini Fenerbahçe üzerinden yürütmek saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

şişeyi atan öküz.
şişe kafasına geldi diye rol yapan adam tam bi yalancı.
galatasaray taraftarı yalancıya hasta.

emre belözoğlu baros'un ayağını kırmadı
bunu baros da söyledi
ama galatasaray taraftarı hala emre baros'un ayağını kırdı diye emre'ye kin güdüyor.

sonra saldır cimbom ok lets go kafası diyince reröre
Sosyal ağlarda paylaş

abi yapmayın.adam numara yapmış mış

rivaldo bile yaptı onu

serhatı cabuk unuttunuz.hasanşaş saçını tuttu hafif yerlerden kalkamadı acıdan

fenere gelince en iyi.galatasaraya gelince emek hırsızı.bırakın yani bunları.

taraftarın şişe atmıcak o zaman ki keitada numara yapmasın

hakemin kafasınıda yarmıştınız onuda es geçmeyelim

keitanın 3-4 haraketi niye bu kadar gözünüze batıyor acıkcası anlamadım.lugano gibi çift bacak dalan ayak kırmaya giren bir adamınız var.emre gibi bogaz kesen topcunuz var

keitanın kendini yere atmasını dert ettiniz ahaha

adam çatır çatır oynadı topunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Keita oyun olarak gayet kaliteli oyuncu. disiplinsiz, kamplara geç gidiyo, t.d.nin dediğini yapmıyıp kafasına göre takılıyo falan diyorlar, tanımadığım için orasını bilmiyorum, çok göz önünde bir adam değildi GS'de de çok uzun süre kalmadı sonuçta.

Numara olayına gelince pisliktir bu. Rivaldo yaptığında da az küfür yemedi, bugün hala kendisiyle dalga geçen videolar var youtubeda orada burada dünya çapında. Kim yaparsa yapsın pislik bu tür hakemi aldatmaya yönelik hareketler.

Baros'u Emre sakatlamadı, daha doğrusu istemli olarak sakatlamadı. Pozisyon gereği karşı karşıya geldiler, koştular falan o arada düştü sakatlandı. Futbolun içinde olan normal bir pozisyonda olası bir durumdu. Emre agresif, yer yer de çirkef bir adam (buna rağmen yeteneğini, zaman zamansa agresifliğini savunmuştum forumda). Dirsek atar, tükürür, hareket çeker, küfreder, hatta boğaza sarılır, yeri gelirse yumruk tekme de atar. Ama bugüne kadar bir oyuncuyu kasten sakatlamaya yönelik bir hareketini görmedim. Bir Lugano değil, bir Barış Özbek değil yani. Ne yaptıysa anlık hırsla anlık kavgaya yönelik yapan bir adam Emre, "dur şunun bacağını eline vereyim de 5 ay yatsın" diye bir şey düşünmez. Orada Barosa pislik yapmak istiyorsa yumruk ya da dirsek atar, en en fazla komplo kurmak istse kavga çıkartıp oyundan attırmaya çalışır ama sakatlamaz.

Ancak Arkasokak'ın 2 lafından biri olan emek hırsızı vs gibi laflar da fikir belirtmekten öte trollük oluyor. Fikrin varsa bir kere, bilemedin iki kere söylersin, her gün rakip tartışma konusuna girip de 3er 5er aynı şeyleri çirkin bir üslupla yazarsan trolsündür. Futbol sahasında kafasını tutan Rivaldo neyse, Kaka'yı attıran Keita neyse, haksız onlarca penaltı kazandıran Arif Erdem neyse, son dünya kupası final maçında Zidane'ı delirtip oyundan attıran Materazzi neyse, maçın 5. dk'sından itibaren vakit geçirmek için aut atışını yarım saatte kullanamayan kaleci Ömer neyse bu forumda da Arkasokak o. Yaptığı hareket de, mantalitesi zihniyeti de tamamen aynı yönde. Bu yüzden Keita'yı ya da herhangi bir futbolcuyu eleştirebilecek son insan Arkasokak.
Sosyal ağlarda paylaş

vaktiyle emek hırsızı dediğim için ceza almıştım. tüm dünya, youtube da emek hırsızı keita diye bağırırken ben troll oluyorum öyle mi? millet Fenerbahçe hakkında başlıkta asıllı asılsız atıp belden aşağı vurmaya hakaret etmeye kasarken ben birebir yaşanan olayları temel alıp yorum yapınca mı troll oluyorum? farklı seslere tahammülünüz yoksa yapabileceğim bir şey yok. ama bir kere gıcık kaptın diye de yazılan her entriyi aynı kefede yorumlama. yazık edersin en basitinden.
Sosyal ağlarda paylaş

rivaldo yapınca da iyi birşey olmadı ki ? rivaldo onu yapınca bütün türkiye ana avrat sövmüştük, ama keita yapınca "yapar ya iyi yapmış yeaaa canım yeaaa" demenin anlamı yok.

serhat her futbolcu kadar sahtekardı. mondragon vardı mesela serhat'tan beter;

http://www.youtube.com/watch?v=LPigHJ6-HdQ

keita çok yetenekli topçu, ama kazım'dan bile disiplinsiz.

benim söylediğim nokta ayrıca emre'nin veya lugano'nun sütten çıkmış ak kaşık oluşu (ki ikisi de milli takım kaptanı, birinin fair play ödülü var) falan değil. iki yüzlülüğünüzü vurgulamaya çalışıyorum.

toggie; neydi pvh'ın olayı ? hatırlayamadım. var mı youtube linki fln
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hayır Emre Baros pozisyonu bilinçli yapılmış bir şey değil diyorsunuz, ben de biliyorum adamın ne yaptığını (maçı ve sonrasındaki programları defalarca izledik sonuçta) ama Roberto Carlos'un pozisyondaki halini unutup da Keita'ya laf atmak, yumruk attı hacı demek de aynı kafa işte.

Ben ilk kez bir futbolcunun öyle bir hareket yaptığını görmüştüm, zaten Keita da fevri bir zenci arkadaşımız olduğundan giydirdi bir tane. Ha yaptığı yanlış mıdır? Sonuna kadar yanlıştır. Ama bu onu emek hırsızı, katil, bilmem ne yapar mı? Emre'yi, Lugano'yu yaptığı kadar yapar.

Bazı fenerlilerin tripleri direk çekememezlik ötesi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

arkasokak'ın cümleler fix abi

-emek hırsızı *random galatasaraylı*

-çirkef/çamur/sert oyuncu *random galatasaraylı*
(eğer fb'ye geçmişse futbolcu olaylar değişiyor, adam haklı aslında ft ve altyapımızdan kaynaklanıyor)

-hakan şükür kötü, o zamanlar kötü defans yüzünden sivrildi

-galatasarayı seven savunan herkes 4 yıllık şampiyonluğu ve avrupa kupalarını ergen yaşta gören gençler

-aziz yıldırım tapılacak adam, tapmayan/sevmeyen adamlar inançsız adeta

-keita numaracı, sırtına ufak taş gelip de 25647236 takla atan teknik direktör, serhat vs. keitanın zıttı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...