Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Türkiye şartlarında çok iyi bonservis ama özellikle Liverpool, Malaga, PSG gibi (City'e girmiyorum bile) piyasayı düdükleyenler varken La Liga'ya daha pahalıya gidebilirdi. Nuri, Hamit bu topraklarda hiç oynamadığı için hep en yetenekli Türk oyuncu derdik, umarım bunu La Liga'da da kanıtlar.

Bu sene özellikle Türk oyuncuların Galatasaray'ın geçen sezon düştüğü durumu unutturma konusunda bence taraftara borcu vardı, Arda bunu devretti, bu konuda kırgınım. Yolu açık olsun. Zaten yabancı bir yıldız alınacaktı o mevkiiye, bunun yanında Yekta ve Çolak'a şans doğar umarım. Pino da yollanmasın. Ok
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

nihayet gitti.umarım başarılı olur ve bizi gururlandırır.tuncay gibide patlamaz umarım.

arda da gittiğine göre kazımı bu sene banko izliycez :( büyük ihtimalle o kanada bi oyuncu alırlar.çolak ı ben nedense hiç sevmiyorum

tuncay patlamadıki adam gittigi 2.yılımıydı ilk yılımıydı neydi 8 gol falan attı.ipnetor t.d kesti çocuğu
Sosyal ağlarda paylaş

arda gibi adamın değeri 12 milyondur. kimse arda için maça gitmez, arda ürünleri almaz. zaten yetenekli standart bir oyuncunun değeri 10-20 arası bir yerdir. bence değerinde gitti, başarılı olur umarım. son 2 sezon kendisinden soğudum epeyce ama neticede camianın evladı sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...