Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

caglar ve balta idare eder solda. sag tarafa eboue, stopere de servet ve urfalıyı caktın mı tamamdır. sabri de gitsin takılsın yedekte.

çağlar ve baltayla solda idare etmektense oraya adam gibi bi transfer yapılıp sağda çağlar ve baltanın toplam performanslarının 3 katını gösteren sabriyle idare etmek çok daha mantıklı bir çözüm olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

sol beke kimi alıcaz ama sorun burada baslıyor. turkiye'de zaten yok, avrupa'da alabilecegimiz dogru dusurt adamlara da paramız yetmez sanıyorum.

terim zaten balta'dan vazgecmez. gokhan zan ve servet'ten vazgecemeyecegi gibi. sabri'den de vazgecmeyecektir. eboue gelse de gelmese de sabri ilk 11 cıkar. sag bek olarak da cıkar, orta saha olarak da cıkar. urfalı zaten sag bekte yardırıyor. ortaya da cam ve servet'i alır. tam terimlik bir kadro, benim de hic sevmedigim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gokhan'ı yazdım zaten yukarda. Balta gececegine Semih Kaya gecsin daha iyi. Hatta Gokhan en son secenek olmalı bu adı gecenler arasında. Ama Terim'in Urfalı'dan sonra ilk tercihi olacaktır hep.

Gecen sene defansın yetersiz kalmasında orta sahanın copluk gibi olmasının da etkisi oldugunu dusunuyorum gerci. Bu sene Melo ve Selcuk ortada oynadıgı surece eskisi kadar kolay pozisyon vermeyiz. Ama duran toplarda gelen ortalara karsı direk gibi boyları olan defansımıza ragmen buyuk eksikligimiz var. Ayrıca stoperde 2 yarmagulun oynaması hic iyi degil. Birinin mutlaka daha cevik ve topa vurabilen adam olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan zanı sevmiyo olabilirsiniz ben de sevmem bariz hatalar filan yapar ama görev adamı. yani başında fatih terim gibi iyi talimat veren bi adam varken sırıtmaz hatta iyi performans gösterir. sabri de aynısı mesela. bunların performansında ciddi artış bekliyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri Gokhan'dan cok daha iyi bir oyuncu. Aynı demek haksızlık. Senelerdir hem milli takımda hem GS'de banko oynuyor neredeyse. GG oldugu zaman milli takımda oynamıyor artık gerci ama yine kadroda.

Gokhan Zan gorev adamı falan degil. Terim'in kadro secimlerinde futbolcuların performansları 1. oncelik hicbir zaman olmadı. Kendine gore bi tarzı var, artık kankası mı dersiniz, askerlik arkadası mı dersiniz buna bilemem.

Ama Terim'in vazgecemeyecegi oyuncular bellidir, cok kotu oynasalar da takıma girerler bir sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie haklı bencede gökhan cam kalıplı falan olabilir ama adamın her ikili mücadelede omzu çıkması,olmadık yerlerde saçma sapan hatalar yapması,hantal oluşu resmen bizim için intihar oluyor.sabri hatada yapsa,arada kendi kendini de çalımlasa,kaptırdığı her toğun peşinden deli danalar gibi koşup hatasını telafi etmeye çalışıyor.gökhan camda bu yavaşlığından ötürü olmuyor.ayrıca inatla sol kanat ve stoper alınması taraftarıyım.urfalı ve servete birşey olduğu zaman semih ve gökhan ile olmaz.

sol kanattada balta ile olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

freemaniacss said:

toggie haklı bencede gökhan cam kalıplı falan olabilir ama adamın her ikili mücadelede omzu çıkması,olmadık yerlerde saçma sapan hatalar yapması,hantal oluşu resmen bizim için intihar oluyor.sabri hatada yapsa,arada kendi kendini de çalımlasa,kaptırdığı her toğun peşinden deli danalar gibi koşup hatasını telafi etmeye çalışıyor.gökhan camda bu yavaşlığından ötürü olmuyor.ayrıca inatla sol kanat ve stoper alınması taraftarıyım.urfalı ve servete birşey olduğu zaman semih ve gökhan ile olmaz.

sol kanattada balta ile olmaz.

hepsini geçtim neill ne için alındı ? Def. top cikarsin diye ee 2 takozla kalcaz göbekte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...